Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

Sve su to sto nagađanja... U iščekivanju utakmice i par klikova više.

Sastav koji počinje utakmicu @Bljuc :

 

 

Zvezda će se Araratu suprotstaviti u ovom sastavu: Borjan - Rodić, Degenek, Milunović, Gajić - Ivanić, Nikolić - Gavrić, Katai, Ben - Falćineli.

 

 

Postoje šanse da Pankov počne utakmicu umesto Milunovića, ali Kange svakako neće biti u startnoj postavi srpskog prvaka, jer je trenutno van forme, pa bi šansu mogao da dobije sa klupe za rezerve.

Edited by John Dies at the End
Link to comment
Share on other sites

Gavrić i Nikolić terena ne bi videli ni u linglongu da nema pravila za bonuse... Toliko o Stankovićevom osećaju za mlade igrače a sam je kao igrač prošao jedan malo  drugačiji put i zato postao to što jeste... Kakva se poruka šalje talentovanoj deci i zašto bi uopšte dolazili u Zvezdu... 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, ZiS said:

Gavrić i Nikolić terena ne bi videli ni u linglongu da nema pravila za bonuse... Toliko o Stankovićevom osećaju za mlade igrače a sam je kao igrač prošao jedan malo  drugačiji put i zato postao to što jeste... Kakva se poruka šalje talentovanoj deci i zašto bi uopšte dolazili u Zvezdu... 

to pitaj i prethodnog trenera

 

kod stankovica su igrali i dok nije bilo tog ovogodisnjeg pravila, kod milojevica su bili u graficaru

 

ja bar vidim neki pomak

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Shunsuke Nakamura said:

Dobar sastav, tesko da mozemo nesto bolje da izvedemo na teren. Ne znam sto se bune ljudi toliko. 

Niko se ne buni za ovaj sastav nego za onaj što je juče najavljen :classic_smile: Ovaj je skroz ok.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ne sećam se kad su novinari koji sve znaju i prate poslednji put uboli sastav koji su najavili par dana unapred 🤔... Teško da se može bolje sastaviti najboljih 11 od onog od čega raspolažemo... 90% ljudi sa foruma bi izdiktiralo upravo ove igrače da započnu meč... E ovo da je igralo onomad protiv Omonije drugu bi priču pričali večeras... Glavni glumci i glavne zvezde protiv Omonije čak ni na tribinama večeras... Ko li je samo ucenio Stankovića da moraju da igraju protiv Kiprana i da nas ukanale 🤔...

4 minutes ago, Dzistrou said:

Dobra postava za nabijanje gol razlike u Ling Longu. Ne bih da mračim, ali ko će da se vraća u odbranu?

Koga bi ti stavio umesto Nikolića i Ivanića, da se neuspešno i pogubljeno vraća u odbranu a da bukvalno ničemu drugom ne služi na terenu, a da istovremeno ne izgubiš na kvalitetu igre i ne dobiješ igrača manje na terenu..? Uvek smo kontraši, kad ne igra Nikolić, što mu ne igraju deca, a ne tamo neki Jovančići i Njegoši, a kad igra, zašto igra ko će nazad u odbranu da se vraća, gde su naše dike Jovanče i Njegoši kad je najteže... Teško ,jako teško je ugoditi...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Cika Kure said:

Tacan je sastav , generalno Deki je bio na slatkim mukama izmedju Bena i Gavrica ali dobro , iskustvo u vidu Bena pobedilo.

Mogao je Bena umesto Ivanića, a Gavrića po krilu, ali da ne zvocam. Drago mi je da počinje Gajić.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...