Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

2 hours ago, Valensija said:

Da sacekamo…. Prica se da ce ipak kod nas. Izgleda da nam stize i spic Moldea.

 

Ohi Omoijuanfo, jbt kakvo prezime, polomi tastaturu. Evo postigao prvi gol protiv Stabeka.

 

Edit. Odmah i drugi. :capone_2:

Edited by Čvarkov
Link to comment
Share on other sites

 

2 hours ago, Čvarkov said:

Ohi Omoijuanfo, jbt kakvo prezime, polomi tastaturu.

 

Ne (grčki) o moj 1-4 (Oxford English). :s_d:

 

Quote

Evo postigao prvi gol protiv Stabeka.

 

Edit. Odmah i drugi. :capone_2:

 

Pakuj! :capone_2:

 

Prijović tvrdi pazar, što znači da sere. Ako ne valjamo & ako je bolje u Pauku, neka ne dolazi. Više puta se Zvezda osmudila o likove sa sličnim uvertirama. Voleo bih da grešim i sa zadovoljstvom ću se autokvotovati za lupetariju, ali ovo mi u startu miriše na šikaniranje, zajebavanje, izvoljevanje, povredetm i ukupno desetak utakmica uz par golova. Plafon, još i odštetu da mu plate na kraju, uz prateće blamiranje. Još se kurva sa Paukom. Mogao je i Dragović, i te kakav je izbor imao pa nije. Ima ponečeg i u duši.

Edited by Neme
  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

U picku materinu kad sanjam da smo ispali od Makabija. Na Marakani 0:1 i ispadamo. Ko zna sta sam se drao u snu. Zena me budi i kaze urlam kao da me kolje neko. Jos kaze da je tako to kada se pred spavanje gleda Fauda. Ja onako izbezumljen je pitam kakav sad Dauda, pa taj nije u Zvezdi sto godina. 

Ima jedna zdravstvena ustanova desetak km od Niša. Vele da pomažu tamo.

Edited by berti
  • Like 3
  • Ha-ha 21
Link to comment
Share on other sites

Standardne letnje price, bombe pucaju po tabloidima i opskurnim portalima, al sustina je da nema kinte pa ce sad ponovo da bude po sistemu seci usi-krpi dupe.

Sta god se ocekivalo od sastavljanja ekipe pre pocetka priprema toga uglavnom ne bude. Jeste da kostur postoji, ali uvek u Zvezdi idu tezim putem, sad ce se 2.kolo kvalif poceti sa Pavkovom kao prvim spicem, jer tesko da ce onaj Norvezanin sutra da stigne za put na bazicne pripreme.

Pa jbt, juri se taj Prijovic koji ih podjebava sa zahtevima, a ovamo alternative samo po burek-novinarskim patkicama.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sta ce Norvezaninu bazicne pripreme kad je vec u sezoni ihahaj.

 

Nego ako cita Mrkela forum ja bi preporucio Bolivijskog Falkaa, Marsela Morena, sad je u 2. brazilskoj ligi nakon sto se vratio iz Kine, nesto i ne igra al kad ga pozovu da igra za Boliviju kvalifikacije za SP sledece godine uvek zabije gol. Nek zavrse to preko Keke tamo i Petkovica :s_d:

 

https://www.rezultati.com/igrac/moreno-marcelo/GvicYi4l/

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Zvezdinho said:

Sta ce Norvezaninu bazicne pripreme kad je vec u sezoni ihahaj.

 

 

Ima dosta i do uklapanja u ekipu i adaptacija na sredinu i nacin rada, naravno ako je dobar uklopice se relativno brzo, ali sve je to po meni kurceva vodica kako se radi.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Manoly said:

Standardne letnje price, bombe pucaju po tabloidima i opskurnim portalima, al sustina je da nema kinte pa ce sad ponovo da bude po sistemu seci usi-krpi dupe.

Sta god se ocekivalo od sastavljanja ekipe pre pocetka priprema toga uglavnom ne bude. Jeste da kostur postoji, ali uvek u Zvezdi idu tezim putem, sad ce se 2.kolo kvalif poceti sa Pavkovom kao prvim spicem, jer tesko da ce onaj Norvezanin sutra da stigne za put na bazicne pripreme.

Pa jbt, juri se taj Prijovic koji ih podjebava sa zahtevima, a ovamo alternative samo po burek-novinarskim patkicama.

Prijovic je odavno gotova priča ali se vešto plasira da pregovori traju

 Nema tu 'leba!

Edited by Perkos2
Link to comment
Share on other sites

Da li ce biti odlazaka u veznom redu, jer imamo dosta kvalitetnih igraca, a samo dvoje u onom sistemu za Evropu mogu da igraju (3-4-2-1) 

 

Ako Katai i Ivanic budu bili starteri, mi smo stvarno “bogat” klub kad imamo taj luksuz da Kangu,Bena i Falka sa tolikim platama drzimo na klupi. 

 

Do duse ako resimo pitanje levog beka, a posto smo resili pitanje stopera sa Dragovicem, mozda cemo u Evropi ponovo igrati u starom sistemu, e onda ima smisla imati veliku koncentraciju dobrih igraca u veznom redu

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, merosina said:

Da li ce biti odlazaka u veznom redu, jer imamo dosta kvalitetnih igraca, a samo dvoje u onom sistemu za Evropu mogu da igraju (3-4-2-1) 

 

Ako Katai i Ivanic budu bili starteri, mi smo stvarno “bogat” klub kad imamo taj luksuz da Kangu,Bena i Falka sa tolikim platama drzimo na klupi. 

 

Do duse ako resimo pitanje levog beka, a posto smo resili pitanje stopera sa Dragovicem, mozda cemo u Evropi ponovo igrati u starom sistemu, e onda ima smisla imati veliku koncentraciju dobrih igraca u veznom redu

                                             Borjan

 

                 Babić                   Dragović                 Degenek

   

                                              Sanogo 

 

                    Kanga                                            Nikolić   

    

                                               Ivanić

 

                    Falco                                               Katai

 

                                                Ben

Link to comment
Share on other sites

Kaže Terza, Prijović bio nadobudan u pregovorima pa smo se povukli... Kolarov ima problem sa leđima, nije spreman za kvalifikacije kad nam je najpotrebniji pa od toga nema ništa... Krle hoće da se vrati ali mi ne plaćamo obeštećenje za igrača od 31 godinu, ako reši to sa AEK-om, dobrodošao je... Tražimo špica i levog beka... 😁

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...