Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

Quote

„Sve što smo hteli da izbegnemo – dobili smo. Kairat i Makabi iz Haife su najteži mogući rivali u ovoj fazi. Previše jaki rivali za ovu rundu, da smo dobili ostale rivale bilo bi nam mnogo lakše. Čak mi je i Mitar Mrkela sinoć pustio poruku da samo treba da izbegnemo ovaj par. To je bio opšti komentar svih nas u klubu. Kairat je klub koji ima bogatog vlasnika, njihov budžet je preko 25 miliona evra i što je najgore, čekao bi nas daleki put do Kazahstana. Da moram da biram više bih voleo da igram protiv Makabija“, poručio je generalni direktor Crvene zvezde Zvezdan Terzić.

 

Али болдовано је прејако, као да се дописују Beavis and Butthead

  • Like 2
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Očigledno jenda se na Radzlovića ne računa ni sledeće sezone, a imajući u vidu da mu ističe ugovor sledeće sezone, rastanak je vrlo blizu. Pokinje se Vojvodina pošto Đorđević želi da ga dovede, ali ja verujem da će gledati da ga uvale negde vani.

Tužno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Било заузето место Мазом убицом. Али по компетенцији ту су негде. Једино што је Мита мандов сиса а Маза алкос претио играчима да ће да их бије кад траже плате. Тошић се зајебао на слављу после освојеног купа са пита за премије и једва је претекао жив.

Sent from my SM-G975U using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Neki Milan Ilić kupljen i prosleđen Grafičaru. Da li zna neko koliko smo igrača kupili i poslali u Grafičar, a da nikada nisu odigrali mi jedan meč za Zvezdu, ili su odigrali neznatan broj mečeva? Počevši od onog Vidića, pa nadalje.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Don Juan said:

Neki Milan Ilić kupljen i prosleđen Grafičaru. Da li zna neko koliko smo igrača kupili i poslali u Grafičar, a da nikada nisu odigrali mi jedan meč za Zvezdu, ili su odigrali neznatan broj mečeva? Počevši od onog Vidića, pa nadalje.

Za najkasnije godinu dana igraće u Surduluci

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Don Juan said:

Kako stvari stoje Kolarov će sledeće sezone igrati za Bolonju. Prava prilika da i "dobro upućeni novinari i portali", sada počnu da nas zatrpavaju sa drugim senzacionalnim transferima ovog leta.

Miho veliki si Zvezdas ali veliki!

Hvala ti do neba za ovo!

  • Like 4
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...