Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

4 hours ago, n4l1m said:

its not over till the fat lady sing..

ne bi mi cudilo da menadzer/igrac preko burek novinara, plasiraju to, ne bi li se zvezda odlucili za njega... kao turci mu nude bas 650k, al u zvezdu bi dosao i za 600k..

nasli mene da muljaju..

bolje i panjkov da nam je prvi spic nego davati 600k za pesica.. missim moze pesic, al za 300k.. to je realno

Mogu i mene da uzmu za 100 000(hiljadarka po kilu žive mere) i tepsiju bureka,daleko sam isplativija investicija .

Link to comment
Share on other sites

Ovog Terzica bih obesio, mamu mu jebem lopovsku, kakva je to bagra, posle dve LS i LE  mi dugujemo zasluznim igracima i ne da nismo smanjili dug vec je i veci, da ne pricam o onim njihovim sinovima zaposlenim u klubu. NAma moze bukvalno da naleti neko kao Dragovic , Ninkovic, Marin, tj ljudi koji vole klub pa ajde da ostvare decacki san, da oni dovedu igraca takvog ranga mozemo samo da sanjamo. Ajde ovaj Falcineli je generalno skup za ono sto nudi, ali kakav je to skauting da se vraca Pesic kome smo jedva docekali da vidimo ledja. Ova SNS govna su se toliko osilila da se krade bukvalno na svemu, ova dvojica na bukvalno svaki transfer hoce da se ugradjuju. Bukvalno bih ih obesio koliko su mi odvratni on i Mrkela. Umesto da se odradi jedan planski prelazni rok i dovedu za pocetak dva beka, pa da se probere neki napadac ispod radara, na necemu mora da se rizikuje , pa ako se udje u LS, kradi na ulaznicama, ako vec bez toga ne moze, a ne daj kao skakavci da pokrademo sta mozemo i da upropastimo potencujalno jako dobru sezonu.

 

Ovom timu treba samo jedan Krsticic i jedan kvalitetan bek uz Rodica koji se ponekada zezne pa odigra nesto i da imamo jako konkurentan tim cak i sa Pavkovim na mestu centarfora. AKo moze ova rokada Kanga Krsticic ja dizem obe ruke za, on i Sanogo je ono sto nam odavno treba, sa Dragovicem pozadi odbrana ne bi trebala da bude losiji deo tima.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Manoly said:

https://nova.rs/sport/fudbal/najbolji-stoper-lige-evrope-nemanja-milunovic-0-evra/

 

Pitanje na koje svi znamo odgovor, al niko od "vodja projekta" nikad nece odgovoriti.

Dobro, moram da priznam da se ovde diže preterana prašina i tekst je malo nevešto napisan i ne gađa se suština.

Nije stvar u tome što je on otišao za 0 evra, on je svoj ugovor odslužio, problem je što se i dalje kasni sa isplatama zarade. To što Milunović nije želeo da ostane, to je drugi par rukava koji nema veze sa njegovom eventualnom prodajom. Da je neko ponudio da ga kupi mi bi ga prodali još zimus. Ne može  da se gleda zašto nekoga nista prodali, ako nema ko da ga kupi. 

No podvlačim, to je najmanji problem. Otišao je i Sergio Aguero za 0 evra. To što mi ne plaćamo igrače na vreme, to je problem svih problema.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Kaze Mrkela"evo ti Milunr papir,napiši koliko tražiš" Milun napiše 300000 evra a Mrkele poskoči i kaže " može potpisujemo" ali Milun sad već pripremljen kaže" to je što mi dugujete, prvo to podmirite pa da razgovaramo".

  • Like 1
  • Ha-ha 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Don Juan said:

Dobro, moram da priznam da se ovde diže preterana prašina i tekst je malo nevešto napisan i ne gađa se suština.

Nije stvar u tome što je on otišao za 0 evra, on je svoj ugovor odslužio, problem je što se i dalje kasni sa isplatama zarade. To što Milunović nije želeo da ostane, to je drugi par rukava koji nema veze sa njegovom eventualnom prodajom. Da je neko ponudio da ga kupi mi bi ga prodali još zimus. Ne može  da se gleda zašto nekoga nista prodali, ako nema ko da ga kupi. 

No podvlačim, to je najmanji problem. Otišao je i Sergio Aguero za 0 evra. To što mi ne plaćamo igrače na vreme, to je problem svih problema.

Tekst jeste nevesto napisan, ali poenta da mi igraca koji je pokazao da moze ne produzimo (mada je cinjenica da je u Le odigrao dobro  pa sto i.neka prodaja ne bi mogla da se desi), vec dozvoljavamo da zbog dugova kluba odlazi na jug Turske.

A problem svih problema u liku kasnjenja sa zaradama govori kolika je dubioza i kako samo jedna nesrecna okolnost/los zreb/nesto trece moze da nas rastavi na komade.

Sistema nema, niko od foteljasa nece biti odgovoran za potencijalne krupne probleme i idemo dalje.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

@Don Juan Problem jeste sto se duguje, ali ne desava se samo u Zvezdi i samo u Srbiji. Da li je istinita prica da je Votford dugova x plata Stuparevicu koji se sad spominje kao mogu napadac Partizana? Ako je to zaista tacno o cemu mi da pricamo. Koliko sam upoznat pare od Uefa lezu na kraju godine i tad se uglavnom i sanira vecina dugovanja prema sadasnjem kadru ili neka prethodna dugovanja. 

 

Problem koji je nama nastao je to sto nismo mogli da prodamo 50 000 karata protiv Milana, veliki broj takodje protiv Genta, Libereca i Hofenhajma. Na stranu to sto imamo mutne likove, zarada sa ove 4 utakmice nije mala. Problem imaju klubovi iz jacih liga, a kamoli mi. I oni baziraju svoj budzet na kartama i tv pravima. Zvezda je koliko se secam imala ogromnu zaradu u kartama protiv Arsenala, Liverpula, Krasnodara, Kelna.... Nije to zanemarljiv za nas koji igramo u slabasnoj  ligi bez mogucnosti zarade. 

 

Pa u Saudijskoj Arabiji se duguje ozbiljno, nacuo sam da se duguje Marinu bas dosta, a taj Prijovic ne bi ni bio povezivan sa nama da mu ne duguju novce. 

Edited by Dl91
Link to comment
Share on other sites

Od slobodnih napadača po meni se izdvajaju dva imena, a to su:

 

Fakundo Fereira (ex Šakhtar) - tehnički potkovan, odličan finišer, veliko iskustvo igranja u LE,LŠ, Španiji. Mislim da bi se savršeno uklopio u našu ekipu, dobar asistent. Mator, ali proveren igrač, teško da bi ga kome mogli prodati.

 

Kwang-song Han (ex Juve) - Igrač iz Severne Koreje za kojeg je Juve dao ozbiljne pare Kaljariju. Spičio za Aziju, odigrao strašnu sezonu u Seriji B za Peruđu (niko ga nije mogao uhvatiti), brz kao munja, solidna tehnika, ali nešto slabija završnica. Dosta je snažan za svoju visinu i fizički spreman, jako okretan. High risk, high reward igrač, može se lagano desiti da pokida i da uzmemo 5+ miliona za godinu dana.

Edited by Liska Manjina
Link to comment
Share on other sites

 

Ili nam dolazi neki novi mađioničar u tim ili će da objave da je mađioničar Terzić vrednim i predanim radom, i nakon 4 sezone u Evropi uspeo da magijom smanji dug sa 50 na 60 miliona. 

Link to comment
Share on other sites

Ako postoji ponuda za Petrovića i ovi je cenjkanjem izgube, to će biti nova lestvica nesposobnosti uprave.

 

Nama pored Sanoga na tom mestu treba igra sposoban da barem ponekad pusti pas unapred, tako da ne znam zaista šta se čeka. Sa tim nekim jednim milionom neto daj bože može da se sredstva preusmere za tog igrača, bio to Krstičić ili neko drugi. Ako zaista odlazi Falčineli ne bih imao ništa protiv da bude stranac.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Zvezdinho said:

Ja nzm na sta taj budzet od 25 milki potrosi dr Terzic kad ne isplacuje redovno plate, obestecenja za transvere itd. 

 

U sustini dok ima rezultata navijaci zmure na oba oka, s’obzirom gde smo bili u Lukicevoj eri ovo je Diznilend. 

 

Sto se Falka tice da li je on projektovan za narednu sezonu da bude nosilac Zvezdine igre ? (To je barem bilo @Markoss vidjenje pre kojeg meseca)

 

Samo nzm kad se u Evropi bude igralo sistemom 3-4-2-1 da li ce imati mesta za igru pored Kataia i Ivanica

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...