Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

Imamo dosta štopera, Dragovic, Degenek,Milun, Pankov i Erakovic su dovoljno dobri da iznesu sezonu. Ima uvek ona " tajna" šta smeraju ovi naši preprodavci. Najpre bi trebalo da izmire dug prema Milunu pa da ga onda jure da potipše novi ugovor.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Perkos2 said:

Imamo dosta štopera, Dragovic, Degenek,Milun, Pankov i Erakovic su dovoljno dobri da iznesu sezonu. Ima uvek ona " tajna" šta smeraju ovi naši preprodavci. Najpre bi trebalo da izmire dug prema Milunu pa da ga onda jure da potipše novi ugovor.

Milunoviću je istekao ugovor i nije potpisao novi. Što se tiče Degeneka, ako naiđe solidna ponuda on ide. Srećom pa se i on pita inače bi već bio bivši.

Link to comment
Share on other sites

Ima li podatak koliko (zvanično) nudimo Šilji ...
Nisam ga gledao,vidim po wiki da je dao 10 golova protekle sezone u Makabiju ...
Ono što sam malo pogledao utakmica njihove lige,deluje mi kao krš level Linglonga ...
 
Prijović je dao u S.Arabiji 7 valjda.. Nije to neki argument, ali Šilju smo gledali i znamo koliko (ne) može.
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Decembarski said:

https://www.transfermarkt.com/yaya-sanogo/leistungsdaten/spieler/127194

 

Od 30 juna free agent.

Bio u Arsenalu,Kristal Palasu,Ajaxu,Okseru.

194 cm,28 godina,a milionce jeftiniji od Falcinelija.

Pakuj to .

 

Ma igrača ima na sve strane. Dokaz za to je da čak ovi naši dunsteri ponešto ubodu neplanski, ni krivi ni dužni.

 

Ja se nekidan oduševio nekim klincem iz (nečete verovati) Etiopije. Vrednost po transfermarktu - nepostoječa. A ja bi smeo u 500 evriča sa bilokim, da če ta vrednost za nekoliko sezona biti barem milionče.

 

edit: Šilja pojačanje 😄

Edited by L' Imperatore
Link to comment
Share on other sites

Mnogo govana sam istovario po Falcineliju ali ako je Pešić alternativa spreman sam sve to da izedem. Prvo što je islužen prosečan igrač koji je i u prajmu bio ispod nivoa fudbala koji mi trenutno možemo da igramo, drugo što je baksuz, uvek mi je prva asocijacija na njega ono metiljavo uklizavanje na centaršut u 90. min protiv CSKA koje nas je koštalo prolaza. 

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Produziti jos Bena i Miluna, zadrzati Rodica i to bi bilo najbolje pojacanje.

Naravno rijesiti se gardiste ( previse sabanizma u jednoj osobi, pa da ga ni komsijama ne binpozelio) i ostalih škartova i vratiti malog Radulovica.

 

Napadac, ako naleti nesto vanserijsko, neki ubod uzeti, sve ostalo moze da krpi i Pavkov - Ben.

 

Naravno, kontam da je Krle vraćen.

Link to comment
Share on other sites

Katai je za nase uslove bombona, jedino pitanje je kakav je njegov stav tj motiv da ostaje. Po meni premija bi bila da ostane do zime i zavisno od ponuda preko tad da ode, obzirom da nikakav poseban benefit klub nece imati od prodaje a on itekako mkze da znaci u timu ukoliko.je zdrav i "hoce".

Link to comment
Share on other sites

Po meni bi bila premija da ostane do kraja karijere kod nas, a ne da ga prodamo za 6 meseci, godinu dana... Ne znam cemu ta opsednutost prodajom, obicno zadrzavamo balvane, Ben i Katai su retki slucajevi da nam ostaju kvalitetni igraci. Neka odigra jos 5 sezona za nas i neka se povuce kao legenda kluba.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Wesley Sneijder said:

Po meni bi bila premija da ostane do kraja karijere kod nas, a ne da ga prodamo za 6 meseci, godinu dana... Ne znam cemu ta opsednutost prodajom, obicno zadrzavamo balvane, Ben i Katai su retki slucajevi da nam ostaju kvalitetni igraci. Neka odigra jos 5 sezona za nas i neka se povuce kao legenda kluba.

Potpuno se slazem sa tobom u vezi ugovora na duze staze, to vazi i za jos par igraca koji mnogo vise vrede za tim nego trzisno.

Poenta je u stavu onih koji "vode kolo", kombinuju sa platama i praktcno zatvaraju vrata za dugoricne ostanke tim igracima, zna se kakva se politika vodi u Zvezdi i kakve lazi su sve izasrate, praksa je pokazala drugacije.

A Katai u Zvezdi do kraja karijere zato nije realan iako bi bio velika stvar.

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, berti said:

Bas me interesuje za koliko je to zapelo, pa Milun nije hteo da ostane. Za svakojake jebivetre su bacali pare a provereni igrac im skup. Naravno, ako je Milun uopste hteo da ostane.

Mislim da ima svega po malo. Milunović je tražio trogodišnji ugovor a Zvezda nudila na 2 godine. Tražio je da se prvo isplate sve zaostale zarade, što još uvek nije urađeno. Ne verujem da je Alanja dala nešto drastično više novca, jer kontam da mu Zvezda nije nudila manje od 500k po sezoni.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...