Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

Koliko smo mi “bogat” klub shvatio sam kada smo kupili igraca za milion ipo € da bi nam sedeo na klupi (Falko) 🤦‍♂️

 

Verujem da ce Ben i Kanga napustiti klub, sto ce do nekle rasteretiti budzet posto oni imaju ne tako male plate. Zao mi je za Bena posto je veliki profesionalac i mnogo je dao klubu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam bas da li je Dragovic mogao da dobije tri puta veci novac nego kod nas, 600k plata+ bonusi, izacice sigurno na 700-800k godisnje i to na trogodisnji ugovor valjda. Tesko da bi mu neko dao bas 2.5 milki godisnje u Rusiji, da je imao takvu ponudu zapalio bi sigurno, a i ostao bi verovatno u Bajeru da je imao tu opciju. Da ga jebem ako je toliko lud bas.

Link to comment
Share on other sites

I ja takodje mislim da Kolarov nece igrati beka vec drugog ili treceg stopera zavisi od formacije. 
 

E sad Rodic ako ode a gotovo je izvesno da hoce. Znamo da Mrkela masi zamenu za Rodica i da cemo u nekim bitnim utakmicama zbog ovog ili onog razloga menjati beka onda je bolje da to bude i ovakav Kolarov nego npr Gobeljic.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, pantelia said:

Mrkelina sposobnost da dovede levog beka se svodi na to da pokusa da vrati Zandera, posto je prethodno zvao Lukovica i Noja, i nepobitno utvrdio da su u penziji.

Ovih dana trazi broj od Marovica i Maze Vasiljevića da vidi da li su u formi. 

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Knipex said:

Istekla je pozajmica koju je Zvezda napravila sa Bolonjom. Falćineli ima još godinu dana ugovora sa Bolonjom, ako se ne varam. Zvezda može sada da aktivira otkupnu klauzulu koja je dogovorena prilikom ugovora o pozajmici.

 

Izvenjavam se onda. Meni je ostalo nešto u glavi kako smo se sprdali sa Mrkelom da nije ugovorio unapred odkupnu klavzulu za Falcinelija posle isteka pozajmnice, ili šta več beše. Pa je onda to ipak rešeno za neko miljonče ili tako nešto. Uglavnom, ja sam mislio da je on več odkupljen i naš igrač. Verovatno sam sanjao. Hvala za ispravku.

 

1 hour ago, merosina said:

Koliko smo mi “bogat” klub shvatio sam kada smo kupili igraca za milion ipo € da bi nam sedeo na klupi (Falko) 🤦‍♂️

 

Verujem da ce Ben i Kanga napustiti klub, sto ce do nekle rasteretiti budzet posto oni imaju ne tako male plate. Zao mi je za Bena posto je veliki profesionalac i mnogo je dao klubu.

 

Falco je tačno ono što sam očekivao od njega. Tehničar sitnog koraka, koji ume da igra samo desetku i bude neko kroz koga če teči igra u napadu. Seria B mu je potaman, jer mu fali kvaliteta da bi tu ulogu ispunio u večim klubovima i takmičenjima. Meni je od samog starta malo ličio na italijansku verziju Saše Stojanovića. Zna fudbala, ali nedovoljno da bude ključni igrač u Zvezdi.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Cavani said:

Ne znam bas da li je Dragovic mogao da dobije tri puta veci novac nego kod nas, 600k plata+ bonusi, izacice sigurno na 700-800k godisnje i to na trogodisnji ugovor valjda. Tesko da bi mu neko dao bas 2.5 milki godisnje u Rusiji, da je imao takvu ponudu zapalio bi sigurno, a i ostao bi verovatno u Bajeru da je imao tu opciju. Da ga jebem ako je toliko lud bas.

Nudio Dinamo iz Moskve 1.7m godišnje plus bonusi plus 300k na ruke za potpis.

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, LeBron said:

Kakvo kvazi novinarstvo... Da malo zavirimo u tekst ovog bombastičnog naslova.... Pa kaže, citiram: 

"Напомињемо да посао још није склопљен, али да је класни нападач никад ближе београдским црвено-белима!

Ипак та прича није баш реална, иако су обе стране заинтересоване." 

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Nije Mrkela jedini problem, tu su i uvek neugodni kumovi sa ulogama skauta, pitam se kog ce "talenta" iz prve lige srbije duo Andjelkovic-Lukovic iskopati za ovaj prelazni rok. 

 

Ps: ako je istina da je Rodic pitao da ide zbog zasicenja, sasvim korektno sa njegove strane, bolje nego da igra bez volje i bude igrac manje.

Edited by Igor028
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Igor028 said:

Nije Mrkela jedini problem, tu su i uvek neugodni kumovi sa ulogama skauta, pitam se kog ce "talenta" iz prve lige srbije duo Andjelkovic-Lukovic iskopati za ovaj prelazni rok. 

 

Ps: ako je istina da je Rodic pitao da ide zbog zasicenja, sasvim korektno sa njegove strane, bolje nego da igra bez volje i bude igrac manje.

Znas kako ih brzo prodje zasicenje kad odu negde pa 6 meseci masu peskirom?

Posle bi nazad...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...