Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

Nista necemo dobiti ako ne oteramo Vukanovice, Srnice, Gobeljice i Krstovice pa makar dosao i Ronaldinjo, od juce i one uzasne formacije, nemam vise vere u Dejana Stankovica jer iskreno mislim da je i on poklekao pod okrilje menadzerskih kombinacija. Nemoguce da ne vidi koliko su Radulovic i Gavric vec sad bolji od Bakajoka, Vukanovica  i Srnica. 

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Čvarkov said:

B92: Stigla presuda za Gejlora Kangu http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2021&mm=05&dd=26&nav_id=1864228

 

"Fudbaler Crvene zvezde Gejlor Kanga dobio je presudu kada je reč o sporu koji se vodio između Fudbalskih saveza DR Konga i Gabona."

 

Izgleda da je ono vatanje za mošnice bilo upućeno FS Konga.  

Kijaku Kijaku objasnio .

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Antizemljaš koji lebdi said:

Da postavim jedno pitanje koje nikome nikad na ovom topicu nije palo na pamet: s kim je najbolje upariti Dragovica, sa Degenekom ili Milunovicem?

A ovako nesto za kvalifikacije?

 

3-4-2-1

 

Borjan

 

Degenek Milunovic Dragovic

 

Gajic Sanogo Krsticic Rodic

 

Katai Ivanic

 

Falcineli

 

Da igraju sva trojica nazad i imaju dva ofanzivna beka koja idu visoko.

Ispred dva igraca koja mogu da drze sredinu- Sanogo kao osigurac u rupi ispred odbrane a drugi veznjak tipa Krsticic.

Iza spica Katai i Ivanic (polulevo, poludesno) pa mogu i ka unutra kad su bekovi gore. 

I u spicu jedan ali jak.

 

Ovo je sastav sa minimalnim promenama, cisto kao jedna od opcija.

 

A sa klupe Ben, Kanga,Falko, Gavric (ok, nekog ce i da prodaju) pa ima dovoljno igraca i da se kombinuje sa formacijom u toku samog meca i predje na 433( odnosno 451, zavisi kako ko racuna) ili 442...

      

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, TiMiDi said:

A ovako nesto za kvalifikacije?

 

3-4-2-1

 

Borjan

 

Degenek Milunovic Dragovic

 

Gajic Sanogo Krsticic Rodic

 

Katai Ivanic

 

Falcineli

 

Da igraju sva trojica nazad i imaju dva ofanzivna beka koja idu visoko.

Ispred dva igraca koja mogu da drze sredinu- Sanogo kao osigurac u rupi ispred odbrane a drugi veznjak tipa Krsticic.

Iza spica Katai i Ivanic (polulevo, poludesno) pa mogu i ka unutra kad su bekovi gore. 

I u spicu jedan ali jak.

 

Ovo je sastav sa minimalnim promenama, cisto kao jedna od opcija.

 

A sa klupe Ben, Kanga,Falko, Gavric (ok, nekog ce i da prodaju) pa ima dovoljno igraca i da se kombinuje sa formacijom u toku samog meca i predje na 433( odnosno 451, zavisi kako ko racuna) ili 442...

      

 

Ja licno oduvek volim tu formaciju, ali pitanje je da li imamo dovoljno poverenja u Gajica i Rodica na krucijalnim pozicijama u toj postavci. Cak i da Falcineli ne ostane, Prijovic bi bio odlican fit. Ovo nazad i u sredini je milinka. 

Edit: mislim da bi se i Falko snasao u toj postavi, ipak je ona italijanski izum. Mozda tamo i potrazimo levog wb, ako je vec Rodic "izrazio zelju da ide", a situacija oko Kolarova je u maglovita kao birtija pred fajront, npr:

 

https://www.transfermarkt.com/antonio-barreca/profil/spieler/241889

Edited by Antizemljaš koji lebdi
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

Кретен је имао наступ и у свлачионици. Дефинитивно балван, сељачина и психопата, 3 у 1.

Клуб се као извињава у његово име а он на све ово избацио исти клуб из Европе против Милана...

  • Like 4
  • Tuzno 2
  • WOW 2
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Dropkick Murphys said:

Vidim Rodić zatražio da ide.

Meni je bilo jasno da će Rodić da ide čim sam video da je odigrao 120 minuta derbija i to u solidnom ritmu. Većinu utakmica nije uspevao ni 70 minuta da izgura. Očigledno je skontao da mu je zadnji voz za neki solidan ugovor preko pa se spremio fizički.

  • Like 3
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Константин said:

 

Кретен је имао наступ и у свлачионици. Дефинитивно балван, сељачина и психопата, 3 у 1.

Клуб се као извињава у његово име а он на све ово избацио исти клуб из Европе против Милана...

Ako posle svega ovoga ne raskinemo ugovor sa njime onda ne zasluzujemo bolje.

Balvan jedan neizviljeni pritom i mesar.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Antizemljaš koji lebdi said:

 

Ja licno oduvek volim tu formaciju, ali pitanje je da li imamo dovoljno poverenja u Gajica i Rodica na krucijalnim pozicijama u toj postavci. Cak i da Falcineli ne ostane, Prijovic bi bio odlican fit. Ovo nazad i u sredini je milinka. 

Edit: mislim da bi se i Falko snasao u toj postavi, ipak je ona italijanski izum. Mozda tamo i potrazimo levog wb, ako je vec Rodic "izrazio zelju da ide", a situacija oko Kolarova je u maglovita kao birtija pred fajront, npr:

 

https://www.transfermarkt.com/antonio-barreca/profil/spieler/241889

Mogli bi ovog da opravimo i napravimo zabarima repstativca.

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Antizemljaš koji lebdi said:

Nogobulj i pravac tajlandska liga.

 

A jesi mu nasao meru... 🙂 i po fudbalskom kvalitetu i seksualnim afinitetima 😄 

 

Jbt, stvarno, terajte ovog lika iz kluba. 

Mora da se ne samo njemu, nego i svim buducima igracima stavi do znanja da tako nesto u nasem dresu nije prihvatljivo. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mitar Mrkela je u fudbalskom smislu bio Maradona za ovog nazovi fudbalera pa je posle Milana dobio salvu uvreda i nazivan je punjacem perja u novinama, nedugo zatim napusta klub. Ovo stvorenje je posle izbacivanja Zvezde protiv Milana dobilo kapitensku traku i masovno podrsku. Bio jednom veliki klub i pre svega bili jednom normalni ljudi u ovoj drzavi. 

  • Like 7
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

"Звезду сам заволео због деде. Стално ме је водио на Маракану. Био би љут ако изгубимо и пио пиво после победа. Одрастао сам са Звездом. Мој деда би сада могао да умре, њему је сада најлепше и најсрећнији је човек на свету.
Хоћу да победим на пуној Маракани, после могу да умрем и ја."
Александар Драговић


Људска громада.

 

 

190230128-2111095309033603-4691284916112

  • Like 10
  • Love 4
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, 12Laki said:

Ako posle svega ovoga ne raskinemo ugovor sa njime onda ne zasluzujemo bolje.

Balvan jedan neizviljeni pritom i mesar.

 

 

u 100 maraka da ce pre da mu prodiuze za bolje uslove

 

Inace Dragovic ide na evropsko tako da ga ne ocekujte za evropske kvalifikacije

Link to comment
Share on other sites

U eri doktora Terzića mogao bih da se zakunem da nema domaćeg prvotimca koji nije u šemi sa upravom oko podele novca iz ugovora. U konkretnom slučaju, mislim da je zvanična neto plata Gobeljića oko 240 hiljada evra godišnje, a ne verujem da mu ostane 100 hiljada kada se prebije sa mafijom. Tako da ne treba da se čudite zbog čega ćemo uvek imati gomilu tih polovnjaka na platnom spisku. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, tsva said:

Inace Dragovic ide na evropsko tako da ga ne ocekujte za evropske kvalifikacije

Pa sada, videćemo. Ja cenim da je osmina finala plafon za Austriju, a to se završava krajem juna. Uz odmor od dve nedelje, eto njega sredinom jula u Beogradu. Pa čak i ako ne bude spreman za drugo kolo, kada mi startujemo, biće sigurno tu za treće kolo i play off.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...