Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

50 minutes ago, Kooineeperk said:

 

A, jebo vas više onaj i onakav bRe92. :classic_dry:

Ništa lično jer i mene hoće da povuče navika, ali sam prestao da linkujem. 

edit: Nije zabranjeno nego neka se teraju u qratz do daljeg. My 5 cents.

 

off

Edited by Neme
Link to comment
Share on other sites

Niko ne komentariše što je Terzić odlepio i zalaže se da se poveća broj bonusa od sledeće godine. 

 

Po tekstovima koji prate tu njegovu izjavu idu informacije da FSS ipak neće dozvoliti da se fudbaleri iz EU vode kao domaći. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Niko ne komentariše što je Terzić odlepio i zalaže se da se poveća broj bonusa od sledeće godine. 
 
Po tekstovima koji prate tu njegovu izjavu idu informacije da FSS ipak neće dozvoliti da se fudbaleri iz EU vode kao domaći. 
Nw znam, mislim da ti bonus igraci i nisu toliko zlo, tj ideja nije losa vec je nesto drugo problem, a to je katastrofalan rad sa mladim igracima u Srbiji. Bolno je koliko su nama mladi igraci takticki neobuceni, ide se na rezultat u mladjim kategorijama pa se biraju igraci koji su fizicki dominantni na ustrb stvarnih talenata, i onda kada te vedete izgube tu prednost u seniorima onda se vidi kakvi su to balvani...

Pogledajte nase bonuse, Njegos i Nikolic, koliko njima elementarnih fudbalskih stvari fali, za to nije kriv Stankovic vec oni koji su ih trenirali u mladjim kategorijama.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Helmet said:

Nw znam, mislim da ti bonus igraci i nisu toliko zlo, tj ideja nije losa vec je nesto drugo problem, a to je katastrofalan rad sa mladim igracima u Srbiji. Bolno je koliko su nama mladi igraci takticki neobuceni, ide se na rezultat u mladjim kategorijama pa se biraju igraci koji su fizicki dominantni na ustrb stvarnih talenata, i onda kada te vedete izgube tu prednost u seniorima onda se vidi kakvi su to balvani...

Pogledajte nase bonuse, Njegos i Nikolic, koliko njima elementarnih fudbalskih stvari fali, za to nije kriv Stankovic vec oni koji su ih trenirali u mladjim kategorijama.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 

Pa problem su ako to ne donosi poboljšanju kvaliteta fudbala, ako je samo to potrebno kao izlog da bi se prodali igrači, onda to treba nazvati pravim imenom.

Terzić je rekao jednu jako opasnu stvar, bljutaviju i od izjave Pereza o Super Ligi, a to je da srpska liga treba da bude razvojna liga. Ajde na stranu to da neko predstavlja nacionalni šampionat kao razvojni, ali za koga treba da bude razvojna liga? Za najveće evropske klubove ili da bude razvojna za džepove raznih menadžera i kriminalaca? Neverovatno je da predsednik bilo kig kluba izjavi ovako nešto. Nverovatno je da niko ne reaguje na to.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Generalni direktor Crvene zvezde Zvezdan Terzić i predsednik Udinezea Franko Soldati danas su imali sastanak u prostorijama kluba, a predmet sastanka bila je buduća poslovna saradnja između člana Serije A i šampiona Srbije.

Link to comment
Share on other sites

bilo bi vrh da nam udineze bude fider klub. oni odlicno rade sa mladim igracima a i nasi omladinci ne bi vise smarali kako je graficar u drugoj ligi jer bi igrali bi kalco i spremni dolazili u super ligu srbije.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, HAMMER said:

bilo bi vrh da nam udineze bude fider klub. oni odlicno rade sa mladim igracima a i nasi omladinci ne bi vise smarali kako je graficar u drugoj ligi jer bi igrali bi kalco i spremni dolazili u super ligu srbije.

Da igrači idu u Udineze da se kale? 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Joki said:

Italijanski klubovi muku muče i sa igračima koje žele da dovedu van EU a razigravaće nekom igrače...

Ma čuli za čudo iz Grafičara, pa da vide da li mogu njihovi klinci da osete malo pravog fudbala, pre nego što počnu da igraju Kalčo.

Zato što je Primavera za mekušce.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...