Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

Ваљда сте за оволико година научили да број шанси у који уђе шпиц не зависи само од њега самог већ и од тренера, односно тактике коју постави на терену, колико играчи одраде за њега итд

И још нешто, Фалка не треба поредити са Марином јер је Марин класична "десетка" који прво разиграва а Фалко нападач који ће због брзине чешће пробијати по боковима и брже се отварати према голу.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Laki21 said:

 

Može li konačno neko razjašnjenje mita o tome da je Prijović bolji fudbaler od Falćinelija?

 

Nije ni Talijan Van Baste, ali bogami nije ni Prijović.

 

Baš me zanima da čujem.

Bolji gol igrac, bolji targetman, vec je imao ulogu da bude prvi strelac ekipe slicnog kvaliteta i imao sezonu sa 20 golova..  Igrao je utakmice visokog ritma i znacaja, kvalifikacije za ls i to onaj tezi nesampionski put gde je isto imao ucinak.
Cak je i odigrao bitnu ulogu da mi odemo na Sp, postigao gol protiv Gruzije.
Falcineli moze da bude bolji igrac samo ako je ovaj opasno propao poslednje 2/3 sezone u S.A sto nije ne moguce.
Postoji i problem 2 kod Prijovica a to je :https://sport.blic.rs/fudbal/evropski-fudbal/uhapsen-aleksandar-prijovic-radisa-trajkovic-djani/qmbmc7w
Uticaj Beograda

Edited by LayupFromTheMidget
Link to comment
Share on other sites

Bukvalno su Kangine igre dokaz da ima 30 godina, jer se još uvek nije raspao.

 

Zauvek će mi primer tog lažiranja biti Obafemi Martins koji je vrhunac karijere imao sa 21 godinom, a onda kreće potpuni raspad. Samo je pametan pa je već sa 29 otišao u MLS, ali ne čudi ta pamet dolazi sa godinama.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

On 4/25/2021 at 10:24 AM, Cavani said:

Ne znam dal je promakao ovaj intervju Cheferina gde nas pominje povodom superlige:

Gde je bio Mančester junajted deceniju pre dolaska sera Aleksa Fergusona? Sećate li se. Gde je bio Juventus pre 15 godina. U Seriji B. Na šta bi ličilo da su klubovi koji su dominirali pre 30-40 godina osnovali Superligu? Imali bismo ligu sa Notingem Forestom, Aston Vilom, Hamburgom, Steauom, Portom, PSV-om i Crvenom zvezdom.

U prevodu mi smo bili velesila a City, Celzi i ostali sadasnji bogatasi su bili "who the fuck are you".

 

 

http://imgur.com/gallery/eic0iU3

Edited by Decembarski
  • Like 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...