Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

Dobrodoslica Dragovicu, hvala forumasima koji su nas povremeno izvestavali kako idu pregovori (pre svega @Don Juan) pa je ovakav ishod i bio ocekivan. Ako dodje i Prijovic, zavrsili smo veliki posao pre prelaznog roka.

 

Katai i Degenek ce ici, to nam je jasno bez obzira na nase zelje. Pitanje je da li ce Mita uspeti da obezbedi adekvatno obestecenje, ali vec su poceli alibi naslovi po novinama pa znamo da nece. OK, 'ajde da vidimo zasto je doveden Falko, a Degeneka menja Dragovic.  Sumnjam da bi Stankovic umeo i zeleo da rotira tri kvalitetna stopera godinu dana na nacin da svi budu zadovoljni, a Katai nam bukvalno pade s neba, pa me odlazak uopste ne cudi, tu se sad pitaju prvenstveno on i Gospodja. O Degenekovom odlasku se pisalo i proslog leta posle kvalifikacija, zadovoljan sam sto je i ovoliko ostao.

 

Mnogo je vazno zadrzati Kangu, Sanoga, Ivanica i Bena, tu treba kopati i rukama i nogama da ostanu. O levom beku nema vise sta da se prica, opet je pitanje da li ce umeti da dovedu sta nam treba, ali tu verujem u italijansku vezu. Nadam se i jednom ofanzivcu ako ode Katai (Bombi spomenu Aleksica, dobar ubod), a mozda nam se neko i vrati ovog leta (Krsticic).

Edited by Antizemljaš koji lebdi
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Antizemljaš koji lebdi said:

Mnogo je vazno zadrzati Kangu, Sanoga, Ivanica i Bena, tu treba kopati i rukama i nogama da ostanu. O levom beku nema vise sta da se prica, opet je pitanje da li ce umeti da dovedu sta nam treba, ali tu verujem u italijansku vezu

Opet pominju onog Francuza što trenutno igra u Turskoj,.mada ja cenim da nam tu ne gine neko kockanje sa domaćim igraćem.

Link to comment
Share on other sites

Jesmo mi produžili Sekulu? On nam je najbitniji igrač u sredini. Jedan od dvojice Katai, Ivanić može da ide. Meni se lično uvek činilo da Katai odrađuje ugovore kod nas, dok ne ispadne neka bolja kombinacija.( Čitaj sunce, plaža ili neka svetska metropola za Teu)

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, K.Dot said:

Jesmo mi produžili Sekulu? On nam je najbitniji igrač u sredini. Jedan od dvojice Katai, Ivanić može da ide. Meni se lično uvek činilo da Katai odrađuje ugovore kod nas, dok ne ispadne neka bolja kombinacija.( Čitaj sunce, plaža ili neka svetska metropola za Teu)

E da svi odradjuju tako...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, K.Dot said:

Jesmo mi produžili Sekulu? On nam je najbitniji igrač u sredini. Jedan od dvojice Katai, Ivanić može da ide. Meni se lično uvek činilo da Katai odrađuje ugovore kod nas, dok ne ispadne neka bolja kombinacija.( Čitaj sunce, plaža ili neka svetska metropola za Teu)

bolje top riba da te odradjuje nego neki grob da se trudi i lomi

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, K.Dot said:

Jesmo mi produžili Sekulu? On nam je najbitniji igrač u sredini. Jedan od dvojice Katai, Ivanić može da ide. Meni se lično uvek činilo da Katai odrađuje ugovore kod nas, dok ne ispadne neka bolja kombinacija.( Čitaj sunce, plaža ili neka svetska metropola za Teu)

 

sanogo od kad smo ga produzili ubedljivo najgori igrac u startnoj. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bilo bi lepo kad bi Katai ostao barem do zime, da nadoknadi ovo vreme koje je bio na pauzi 🙂 Eh, pusti snovi...

 

@Crni Bombarder spomenu Aleksica dvaput, pa nesto razmisljam, nisam siguran da nam je potreban igrac na toj poziciji. Zavisi i od toga gde Stankovic vidi neke igrace, pre svega Falka. Protiv Milana je igrao po boku, ali uzorak nije bas veliki. Mislim da ce ga vise koristiti iza napadaca, a tu vec imas Ivanica i Kangu. Mislim da nam je krilo potrebnije. Tu imamo Bena, Gavrica, Radulovica i Bakajoka. Sem ako neko od ovih mladjih ne napravi proboj, falice nam dzebane sa tih pozicija.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nikad ali nikad ne bih prodao Degeneka i Ivanića ali svestan sam da terza&mrkela ne haju za rezultat već prvenstveno razmisljaju da napune svoj dzep. Neka rasprodaju drvenu građu( gobeljic, srnic, vukanovic, bakajoko) i jednog od mlađih igrača. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Antizemljaš koji lebdi said:

Bilo bi lepo kad bi Katai ostao barem do zime, da nadoknadi ovo vreme koje je bio na pauzi 🙂 Eh, pusti snovi...

 

@Crni Bombarder spomenu Aleksica dvaput, pa nesto razmisljam, nisam siguran da nam je potreban igrac na toj poziciji. Zavisi i od toga gde Stankovic vidi neke igrace, pre svega Falka. Protiv Milana je igrao po boku, ali uzorak nije bas veliki. Mislim da ce ga vise koristiti iza napadaca, a tu vec imas Ivanica i Kangu. Mislim da nam je krilo potrebnije. Tu imamo Bena, Gavrica, Radulovica i Bakajoka. Sem ako neko od ovih mladjih ne napravi proboj, falice nam dzebane sa tih pozicija.

Aleksica i vidim kao igraca koji bi dosao umesto Ivanica.
Mislim da nakon ove sezone Ivanica necemo (lako) zadrzati.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...