Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

10 minutes ago, X3M said:

Sjajno bi bilo kad bi završili sezonu bez poraza, a imamo više nego realnu šansu .

Послато са SM-G980F помоћу Тапатока
 

 

Meni je bitnije da osvojimo kup nego da dobijemo sve utakmice do kraja.

 

Sećam se jednog prvenstva 90-ih godina, kada su "poštene" komšije imale sve pobede do zadnjeg kola, koje su naravno izgubili.

Neki rekord je oborio i Muslin...ne znam koliko bodova. Za Grofovu ekipu znamo da je imala najveći niz bez poraza. Ali, meni je najbitnije da se osvoji dupla kruna, u ovom našem prvenstvu, ma kakvo ono bilo.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Crni said:

Navikao nas je Borjan na najludje odbrane, kao i na ovakve bizarne kikseve.

Katai je imao koronu, pa onu vrazju bolest, i ponovo uspeva da bude najbolji igrac lige.

Za nesto vise u Evropi treba nam spic, levi bek i Dragovic. 

Njegos

Znači Prijovic,Rahman Baba i Aleksandar Veliki.

Link to comment
Share on other sites

Mogao je i Javor nama da uvali 3 komada, komotno. Odbrana nam zaista očajno izgleda, a vezni red bez Kange je bezidejan skroz. Jak vezni red abolira lošu odbranu, to je notorna činjenica. Ne bih štedio na povratku Krstičića, pošto se radi o dokazanom igraču. Što se tiče krilnih pozicija valja istaći da imamo strašan potencijal Katai, Gavrić, Ivanić, Ben, Falko. Očekujem da odu dvojica od pomenutijh, stim da sam siguran da Falko i Katai ostaju. Manevar sa trojkom Sanogo-Krle-Kanga je zaista potentan i nadam se da ćemo to dočekati. Mislim da je vreme za stranca na poziciji levog beka pošto verujem da Antić (jedina domaća dostupna opcija) nema kvalitet za startnu opciju. Nadam se da je dokalzak Dragovića gotova stvar i da će nam doneti dodatnu sigurnost u zadnju liniju.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...