Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

55 minutes ago, John Dies at the End said:

Da bi se upisao u drzavljanstvo Srbije mora da se odrekne drzavljansta koje poseduje, ili potpise izjavu o nameri da isto ucini po dobijanju srpskog... kako je kolega forumas vec gore napisao, to bi znacilo ne igranje za maticnu reprezentaciju .

Ma....sto posto se Đenka odrekao američkog državljanstva. Sve može da se sredi, osim ako tako ne gubi pasoš Komora ili Francuske.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, John Dies at the End said:

Da bi se upisao u drzavljanstvo Srbije mora da se odrekne drzavljansta koje poseduje, ili potpise izjavu o nameri da isto ucini po dobijanju srpskog... kako je kolega forumas vec gore napisao, to bi znacilo ne igranje za maticnu reprezentaciju .

nisam siguran da si u pravu za ovo odricanje od prethodnog državljanstva. 

Link to comment
Share on other sites

Neke zemlje (Nemačka, npr.) traže da se odrekneš stranog državljanstva ukoliko uzimaš nemačko, ili ako uzimaš strano moraš da se odrekneš nemačkog - ne dozvoljavaju dvojno državljanstvo osim u specifičnim slučajevima. Kod nas nije tako ali možda jeste na Komorima pa zbog toga ne uzima i naš pasoš.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Barkley#34 said:

Neke zemlje (Nemačka, npr.) traže da se odrekneš stranog državljanstva ukoliko uzimaš nemačko, ili ako uzimaš strano moraš da se odrekneš nemačkog - ne dozvoljavaju dvojno državljanstvo osim u specifičnim slučajevima. Kod nas nije tako ali možda jeste na Komorima pa zbog toga ne uzima i naš pasoš.

Da,zato se recimo Marin vodio kao strani igrac i nije ni pokusano da se izboksuje drzavljanstvo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, Helmet said:

Svo vreme je skakao ,drao se, psovao sudiju, koliko vidim njemu je to postao emoji769.png. Ja da sam bio na mestu Simovica i njemu i Stanojevicu bih pokazao crveni. Ponasaju se kao dva dzibera sa ulice, zaista jedna od prvih stvari koje treba urediti u naeem fudbalu je ovo.

 

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

 

 

 

Deki kad je dosao, bio je crn, ugladjen, parla Italijano, rolke i moda iz Milana. Danas mi iskocila slika njega i Terze na predstavljanju, drugi covek.

Posle godinu dana u Srbiji celav, seda brada, apa drapa, sudara se kolima, krv u ocima i pljuvanje iz usta dok se dere na sudiju.

Sta Srbija zna da ucini od coveka 🙂 

Secam se da je slicno bilo i sa Slavisom Stojanovicem.

  • Like 7
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Cavani said:

Deki kad je dosao, bio je crn, ugladjen, parla Italijano, rolke i moda iz Milana. Danas mi iskocila slika njega i Terze na predstavljanju, drugi covek.

Posle godinu dana u Srbiji celav, seda brada, apa drapa, sudara se kolima, krv u ocima i pljuvanje iz usta dok se dere na sudiju.

Sta Srbija zna da ucini od coveka 🙂 

Secam se da je slicno bilo i sa Slavisom Stojanovicem.

Maska je to bila kad je stigao, realno.

A da je pod stresom sigurno jeste, uopste nije delovao uravnotezeno/cisto tokom i posle derbija

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Manoly said:

Maska je to bila kad je stigao, realno.

A da je pod stresom sigurno jeste, uopste nije delovao uravnotezeno/cisto tokom i posle derbija

Da, unezveren pogled sam zaboravio, al aj da to podvedemo pod tenziju derbija.

 

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Manoly said:

Maska je to bila kad je stigao, realno.

A da je pod stresom sigurno jeste, uopste nije delovao uravnotezeno/cisto tokom i posle derbija

Nije to maska, angažman u Zvezdi na mestu trenera ocigledno nosi ogroman pritisak i stres, coveku je maltene promenjen licni opis. Secam se i Radonje pre Zvezde, mislim da nije imao sedu na glavi. Koliko god mnogo godi da se bude trener ubedljivo najpopularnijeg kluba iz Srbije i  sa ex Yu prostora, vidljivo je da je to izuzetno stresan posao. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Don Juan said:

Sada gledam, velike su šanse da krenemo sledeće sezone od druge runde, ako nas ne ujebe Ćelzi i osvoji LŠ i ne bude među 4 u Premier Ligi.

je l ovo ima veze sa koeficijentom koji cemo ostvariti u kvalifikacijama, posto su to dve utakmice manje nego obicno?

 

ili se bese automatski dobijaju odredjeni bodovi sto smo u drugom kolu?

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Dropkick Murphys said:

je l ovo ima veze sa koeficijentom koji cemo ostvariti u kvalifikacijama, posto su to dve utakmice manje nego obicno?

 

ili se bese automatski dobijaju odredjeni bodovi sto smo u drugom kolu?

Koliko znam bodovi se računaju automatski, ali ne znam koliko nam je to bitno, pošto pucamo na više od toga 😁.

Elem, ono bez čega ostajemo su bodovi za nacionalni koefiicijent.

Edited by Don Juan
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Видим и на нашој и комшијској теми се прича о тобож великим тактикама.:ajme:

Комшијски тренер је био и остао батађориста који ни на -9 нема петљу да избаци до краја офанзивни потенцијал. Човјек се не мијења, блок и чека, ако га противник и пусти приближи се голу али без акција и протока лопте. Прави изданак српске тренерске струке. Овај наш стручњак није имао у ПП никакву тактику већ се због двојице бонуса погубио и шуњао се без икакве потребе па су комшије као нешто изгледале. ДП изишли бонуси па све изгледало боље али опет без икаквог разлога чувао резултат.

Комшијска одбрана је руина и морала се непрекидно притискати јер имамо с ким. Станковић је успијевао ове сезоне а посебно мислим на двомеч са Миланом да игра 3-5-2 или 3-4-2-1 са озбиљним пресингом и транзицијом која је мирисала на Европу и није јасно како мисли даље напредовати ако ће слушати батођористичке будалетине око себе које је прегазило вријеме и који ништа друго не знају рећи него, опрезно, најбитнији су бодови и чувај резултат.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...