Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

Izvrsio je pritisak na sudiju i svaka mu cast na tome! Sanogo je gresio, ali kad su nas rukli Zdjelar i Scekic u ranijim derbijima to je donosilo retultate, sada je Sanogo bio ostar i zastrasivao protivnike, ako je Pepe valjao i reprezentaciji i top klubovima, ne znam sto odjednom nama da smeta slican profil. Uasluzio je zuti karton, ali je srcano ulazio u duele, za razliku od onog Njegosa koji je seka persa sa onom odvratnom kosicom.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Tamburinjo said:

Bas bas malo nam za sricu treba. Pobedili bangavi partizan posle sto godina pisu se tri boda kurac palac... Silan niz od 17 pobeda obe ekipe garantovao je paaaaa nista bas, ali je posluzio kao dokaz koliko je prvenstvo regularno 

pa sve da su i amateri ostali klubovi jedan bi im otkinuo bodove. 

Za 90 minuta 2 sanse i jos dve polusanse. 120 faulova auta i prekida. Nit nekog igraca da zidvojis nit neki potez da pamtis da prepricavas.

 

Sudija uzasan. Bukvalno autoriteta bez. Stankovic i Stanojevic mu sve po spisku nakantavaju dok ih on gleda, Sanogo zasluzio crveni, Miljkovic zasluzio crveni. Cak i ona situacija kad je Borjan uklizao njihovom klincu je sumnjiva. 

Nisam lepo video Sumin potez. 

 

Pitanje za ljude koji vise prate fudbal. Jel postoji na svetu jadniji derbi u nekoj zemlji kao ovaj nas vec 10 godina? Dal Rendzers i Seltik redovno igraju ovakve smorcine ili tipa Pao i Oli? 

Eno ti pogledaj neki derbi Premier Lige pa ces videti sta je smorcina.

 

Ne znam zasto se derbi uzima kao parametar za ostale utakmice u ovoj ligi. Derbi je jedina utakmica koja izaziva neko interesovanje u ovoj ligi i samim tim sa sobom nosi dosta drugih stvari.

 

Zvezda nakon svoje kampanje u Evropi nema sta da dokazuje bilo kome. Veci je izazov odigrati onakav dvomec protiv Milana nego vezati 18 pobeda u ovoj bednoj ligi.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Betolingar Misdongard said:

Ne znam stvarno šta je to sa jednim dijelom intelektualaca koji navijaju za Partizan, ali definitivno postoji veliki kompleks prema Zvezdi. Da su to neki klošari sa ulice ne bih se nešto čudio, ali ovako mi je nejasno odakle tolika mržnja.

Jaki intelektualci u pm su Gorcin, Bozo i ekipa.

Treba na majicu da ih stave 😂

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Helmet said:

Ima li to negde da se gleda, tj na kom je kanalu, imam vracanje preko eon-a?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 

Premotaj na emisiju Medju nama na Novoj. Negde u drugoj polovini emisije. Djubre prica takve gadosti... Klub bi morao da reaguje vec.  Ne znam samo u kojoj laboratoriji prave ovakve spodobe. Isti kalup uvek. Bozo, Gorcin, Slavisa, Tegi...  DV je njihovo ludilo podigao na najveci nivo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Što moramo na ovoj temi da raspravljamo o navijačima suparničkog kluba? Navijač ko navijač u svom zanosu priča svašta, nije to samo grobarski specijalitet. Da vidimo mi šta ćemo da Njegosem i Nikolićem kad ne budu bonus igrači a nemaju kvalitet za Zvezdu. Još ako nema ponuda od 5-10 miliona koliko mrkela očekuje za njih.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Kooineeperk said:

 

Budi iznad svega toga 🙂

 

Necu 😄

 

znas sta.. sad gledam vesti zamenik gradonacelnika i lik koji je KK i FK uvalio u milionske dugove, koji je skoro ugasio dve najbitnije sekcije SDCZ, cija zena uredjuje RSB, i kome su na zidovima Marakane pisali da odjebe od kluba kada je hteo da se vrati na velika vrata, sinoc se provodi sa celnicima kluba i proslavlja pobedu u derbiju uz zivu muziku #covidelita.... tako da do daljnjeg ide i crvena zvezda.... dok se malo ne procisti ovaj mulj koji je vodi i ti duhovi koje lete iznad stadiona.

  • Like 4
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Tamburinjo said:

 

Necu 😄

 

znas sta.. sad gledam vesti zamenik gradonacelnika i lik koji je KK i FK uvalio u milionske dugove, koji je skoro ugasio dve najbitnije sekcije SDCZ, cija zena uredjuje RSB, i kome su na zidovima Marakane pisali da odjebe od kluba kada je hteo da se vrati na velika vrata, sinoc se provodi sa celnicima kluba i proslavlja pobedu u derbiju uz zivu muziku #covidelita.... tako da do daljnjeg ide i crvena zvezda.... dok se malo ne procisti ovaj mulj koji je vodi i ti duhovi koje lete iznad stadiona.

 

Crvena zvezda nije Goran Vesic i ostala bagra koja je prolazila kroz nas klub. Crvena zvezda nije ni ova bagra koja je sada tu (cast nekim izuzecima). Crvena zvezda nisu ni oni kriminalci i narkomani sa tribine. Ni menadzerski igraci koji su tu ko zna u kakvom dilu...

 

To su nazalost neke nuspojave koje prate svaki uspeh. Da nismo uspesni ne bi ih bilo. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mozemo mi da se zavaravamo da je Zvezda nesto veliko ali sem brojnosti navijača ona po ničemu nije bolja od bilo kog kluba u Srbiji. Decenijama u klubu haraju kriminalci,lopovi i podguzne muve i to je surova istina. Ima ih toliko da mi treba pola sata da ih nabrojim ovde a znate ih svi sigurno. Ima istina i onih koji se manje eksponiraju u javnosti ali redovno uzimaju svoj%. Nazalost tako i tu neće biti promena još dugo vremena. Nama ostaje ili da dignemo ruke od kluba ili da se pravimo da ne primećujemo šta se sve radi. Ja ću samo da vas pitam" gde nam je juče najveće pojačanje iz zimskog prelaznog roka" tip je skupo plaćen da igra protiv inđije i bačke ili imt-a.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Perkos2 said:

Mozemo mi da se zavaravamo da je Zvezda nesto veliko ali sem brojnosti navijača ona po ničemu nije bolja od bilo kog kluba u Srbiji.

Mora se ipak reci i po trofejnoj istoriji. I po tome sto je uvek bila neka vrsta avangarde u jugoslovenskom fudbalu.
Crvena zvezda danas zapravo jeste ogledalo naseg drustva,nazalost i tu se posve slazem. No,dobijen je derbi,titula ce da se proslavlja,pa da ne mracim(o)

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Crni Bombarder said:

Mora se ipak reci i po trofejnoj istoriji. I po tome sto je uvek bila neka vrsta avangarde u jugoslovenskom fudbalu.
Crvena zvezda danas zapravo jeste ogledalo naseg drustva,nazalost i tu se posve slazem. No,dobijen je derbi,titula ce da se proslavlja,pa da ne mracim(o)

Od gasenja SFRJ ona prava Zvezda polako se gasila da bi negde od pre 20 godina postala "sigurna kuća"za političke prevrtače,krimose,lopove i podguzne muve. Čast za par iole normalnih koji su ili najureni ili sami otišli ko sve vršlja po klubu. To traje i dan danas i je misle da smanje svoju krađu ni najmanje. Rekoh vec to nam je pa ko ima želudac da svari sve to i prati Zvezdu on to i dalje radi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Šta je uradio?

Svo vreme je skakao ,drao se, psovao sudiju, koliko vidim njemu je to postao [emoji769]. Ja da sam bio na mestu Simovica i njemu i Stanojevicu bih pokazao crveni. Ponasaju se kao dva dzibera sa ulice, zaista jedna od prvih stvari koje treba urediti u naeem fudbalu je ovo.

 

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da će Falco da bude bitan na ljeto za evropske kvalifikacije. Imao je nekih povreda, imao je virus, nije laka situacija. Momak je igrao u Leće u Seriu A, dao neke fine golove, nije zaboravio da igra. Siguran sam da Stanković zna koliko može i da će da ga forsirati kad bude potpuno fit.

Edited by Betolingar Misdongard
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Propast je pocela kada su navijaci postali nesto vise od obicnih ljudi koji samo zele da njihov klub pobedi. Najpre je to islo postepeno kada su pomagani finansijski za koreografije, zastave, gostovanja... To je kasnije bilo sve gore i gore. Osilili su se, napadali igrace, primoravali ih da nose majice, odredjivali ko sme da igra u klubu u zavisnosti od nacije i vere. Danasnji prvi covek severa je jednom Piksiju u lice istresao zabranu prilaska stadionu. Piksija su zamrzli jer im nije dozvoljavao da rade sta hoce. Napravio je distancu.  U svemu ima ogromne krivice Dzajica jer je od njih dozvoljavajuci im sve napravio cudoviste. Uz sve idu, naravno, i razni krimi dilovi.

Danasnja Zvezda je izbledela kopija nekada veliko kluba, kluba sa manirima. Mrzeli su nas u staroj zemlji, ali su nas respektovali. Znali smo da uplatimo veliku svotu porodicama poginulih u nesreci pored Zagreba na cemu nam se zagrebacka stampa zahvaljivala natpisima koji govore zasto je Zvezda velika. Danas smo ruina kojoj je sreca i drzava dala vestacko disanje da ne bi lipsala. Klub za pranje para, za menadzerske dilove, uhlebljenje propalih Psiholjuba, Mrkela...

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...