Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

26 minutes ago, Manoly said:

Jos brat tsva da prizna i pali se masina...

 

 

Sta da priznam?

 

On je odavno priznao ja je kod Milojevica i proletos kod Stankovica bio ko kurac, ja sam se i tada s njegovim misljenjem redovno slagao. Ove sezone je odlican. Danas nista pokazao nije, za gol svaka cast.

 

Ja vec godinama trubim kako domace igrace ili ukinuti ili smanjiti na maksimum 3. Nasu omladinsku skolu namah ukinuti ako su nam ovo bonus igraci. I ne cudi kad ih uce Psiholjubi i Koroljudi. Vidi se da pivu stuci znaju lagano al loptu proslediti 3 metra napred, to je ved nemoguca misija.

 

Tipican derbi. Nula od fudbala, dziberi na i oko terena. Sudjenje uzasno. Utakmica ne na nije zasluzila da je neko dobije nego je zasluzila da izadje onac ekonom i da ih sve otera s terena jer bezveze gaze travu.

 

Trener nam se napucao, oci mu se cakle.

 

Na kraju da se nadovezem na balerinu

 

SLAVOLJUB SRNIĆ (od 72.) 6 – Ušao da učvrsti blok kada je Zvezda počela da čuva prednost. Odradio svoj deo posla.

 

Poserem  se na takav fudbal i blok i igraca kojeg su oterali iz spanske cvajte posto za blok nikad culi nisu a on nista drugo ne ume.

 

Slag na tortu dao Gobeljardo pas mu mater i ko g dovede i ko ga uvede.

Edited by tsva
  • Like 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Sve sve, ali da neko napise da je Sanogo bio gori od ona dva bonus manekencica... jbt

 

13 minutes ago, tsva said:

 

 

Sta da priznam?

 

On je odavno priznao ja je kod Milojevica i proletos kod Stankovica bio ko kurac, ja sam se i tada s njegovim misljenjem redovno slagao. Ove sezone je odlican. Danas nista pokazao nije, za gol svaka cast.

 

Ja vec godinama trubim kako domace igrace ili ukinuti ili smanjiti na maksimum 3. Nasu omladinsku skolu namah ukinuti ako su nam ovo bonus igraci. I ne cudi kad ih uce Psiholjubi i Koroljudi. Vidi se da pivu stuci znaju lagano al loptu proslediti 3 metra napred, to je ved nemoguca misija.

 

Tipican derbi. Nula od fudbala, dziberi na i oko terena. Sudjenje uzasno. Utakmica ne na nije zasluzila da je neko dobije nego je zasluzila da izadje onac ekonom i da ih sve otera s terena jer bezveze gaze travu.

 

Trener nam se napucao, oci mu se cakle.

 

Na kraju da se nadovezem na balerinu

 

SLAVOLJUB SRNIĆ (od 72.) 6 – Ušao da učvrsti blok kada je Zvezda počela da čuva prednost. Odradio svoj deo posla.

 

Poserem  se na takav fudbal i blok i igraca kojeg su oterali iz spanske cvajte posto za blok nikad culi nisu a on nista drugo ne ume.

 

Slag na tortu dao Gobeljardo pas mu mater i ko g dovede i ko ga uvede.

 

Ima jos bisera na Mozzartu,  npr sa nase strane za Njegoša i  Jojica sa tamne strane... jbt, za koliko malo se kvazi novinari prodaju :wink2:

Edited by John Dies at the End
Link to comment
Share on other sites

Ne znam stvarno šta je to sa jednim dijelom intelektualaca koji navijaju za Partizan, ali definitivno postoji veliki kompleks prema Zvezdi. Da su to neki klošari sa ulice ne bih se nešto čudio, ali ovako mi je nejasno odakle tolika mržnja.

Edited by Betolingar Misdongard
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Quote

"Veoma smo zadovoljni pobedom u derbiju. Zaista smo zaslužili tri boda, ali imamo još osam utakmica do kraja prvenstva i moramo maksimalno da odradimo to, bez opuštanja. Večiti derbi je teška utakmica. Meč možeš da spremaš na jedan način, a može da ode i u totalno drugom pravcu. Kao jedan od iskusnijih igrača u timu ipak nisam savetovao mlađe igrače, to su jednostavno utakmice gde moraš da pokažeš da si pravi", rekao je Katai.

 

Али си рекао оном младом сплаварошу шта си требао код аут линије:thumbsup:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Godzo said:

Naši mladi igrače ne uče ono što što bi trebalo da uče još od mladjih selekcija, teško je to posle nadoknaditi u prvom timu. Nikolićeva reakcija kod situacije kada se Katai izderao na njega je dovoljna, brate jebo ti taj 'osećaj' za fudbal.

 

Ne samo što ne uče, već su ušli u milojevićevsko postavljeni seniorski sistem gde se odmah strelja ako se lopšta šutne napred.

 

Kad te tako uče od malih nogu i kada ti uđe u krv i gen, teško se to menja. Ko da si odrastao u Teheranu a onda ti najednom neko stalno servira čvarke.

 

Kod boldovanog se videlo da je Nikoliću doslovno nepojmljivo da loptu treba da šutne unapred a ne unazad, čovek bi se tačno šlogirao da je to kojim slučajem uradio, rasprsla bi mu se glava.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Betolingar Misdongard said:

Ne znam stvarno šta je to sa jednim dijelom intelektualaca koji navijaju za Partizan, ali definitivno postoji veliki kompleks prema Zvezdi. Da su to neki klošari sa ulice ne bih se nešto čudio, ali ovako mi je nejasno odakle tolika mržnja.

 

Ne treba biti zamerljiv. Ja se nadam da oni nama ne zameraju sto se radujemo jer smo posle 100 godina pobedili u derbiju. Mi cemo biti ljudi i necemo im zameriti radovanje kad posle 200 godina osvoje neku titulu. Sve je to sport.

Link to comment
Share on other sites

Kakvo je govedo onaj Gorcin Stojanovic. Toliko je srao u emisiji Medju nama... Treba dzukeletinu psovati u svakoj prilici.
Ima li to negde da se gleda, tj na kom je kanalu, imam vracanje preko eon-a?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Betolingar Misdongard said:

Ne znam stvarno šta je to sa jednim dijelom intelektualaca koji navijaju za Partizan, ali definitivno postoji veliki kompleks prema Zvezdi. Da su to neki klošari sa ulice ne bih se nešto čudio, ali ovako mi je nejasno odakle tolika mržnja.

 

Odrastali su kada je Zvezda osvala Evropu, drala sve redom pa i njih...

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Bas bas malo nam za sricu treba. Pobedili bangavi partizan posle sto godina pisu se tri boda kurac palac... Silan niz od 17 pobeda obe ekipe garantovao je paaaaa nista bas, ali je posluzio kao dokaz koliko je prvenstvo regularno 

pa sve da su i amateri ostali klubovi jedan bi im otkinuo bodove. 

Za 90 minuta 2 sanse i jos dve polusanse. 120 faulova auta i prekida. Nit nekog igraca da zidvojis nit neki potez da pamtis da prepricavas.

 

Sudija uzasan. Bukvalno autoriteta bez. Stankovic i Stanojevic mu sve po spisku nakantavaju dok ih on gleda, Sanogo zasluzio crveni, Miljkovic zasluzio crveni. Cak i ona situacija kad je Borjan uklizao njihovom klincu je sumnjiva. 

Nisam lepo video Sumin potez. 

 

Pitanje za ljude koji vise prate fudbal. Jel postoji na svetu jadniji derbi u nekoj zemlji kao ovaj nas vec 10 godina? Dal Rendzers i Seltik redovno igraju ovakve smorcine ili tipa Pao i Oli? 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ne znam stvarno šta je to sa jednim dijelom intelektualaca koji navijaju za Partizan, ali definitivno postoji veliki kompleks prema Zvezdi. Da su to neki klošari sa ulice ne bih se nešto čudio, ali ovako mi je nejasno odakle tolika mržnja.
Ne znam koje si godiste, ako se secas 80tih bice ti jasnije odakle kompleksi.

Inace derbi nista posebno, bilo je mucno za gledanje, dace bog da na leto uvaljaju bar jednu vedetu od dvojca Nikolic Petrovic. Muka mi jw kada su u igri.
Odredjena doselekcija, Radulovic Gavric kao bonus igraci, zajedno sa Erakovicem i Lazeticem recimo i dalje nista ne bih dirao.
Jos jedna stvar, stvarno se Stankovicu treba malo skrenuti paznja na njegovo ponasanje. Ono nw prilici treneru Zvezde.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...