Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

Postalo je frustrirajuće i za saigrače kako mladi igrači igraju pod Stankovićem. Pod hitno mu je potrebno pojačanje u stručnom štabu, inače ne vidim smisao nastavljanja dalje saradnje. Pokazao je veoma mali trenerski napredak. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

On 4/6/2021 at 10:29 AM, Константин said:

Дебилизам је већина онога што се гура у силу.

Млади играч ако је квалитетан он ће се изборити за мјесто у 11 и прије 18. године а не са 21. Предуг је списак наших некадашњих мајстора ове игре који су са 21 годином били преозбиљни играчи.

Иначе због овог глупог правила вјероватно ћемо морати изаћи са 4-2-3-1 (тачније због Николића и Гаврића) али у другом полувремену волио бих да видим 3-5-2 и потпуну офанзиву. Моја жеља за 2п:

Борјан - Милуновић, Дегенек, Панков - Родић, Гајић, Саного (Иванић), Катаи, Фалко - Фалћинели,Бен.

Овај преко пута ће играти мртву чекалицу и пробати на контре, ухапси ли Саного Натха пола посла је завршено.

 

Надовезаћу се на претходни пост а што се тиче младих "бонуса" могао бих и на оне од прије пола године. ОК је што неки прате младе категорије пишу извјештаје и остало али фудбал је у принципу једноставна работа. ОШ на челу са Младеновићем лоше ради, струка је у питању кума ми Психољуба. Није само дерби, имамо младе играче који не праве разлику против Инђије а новинари серу о нашој деци умјесто странаца јер као они јаче уђу у дерби.🤢

Елем, с обзиром да смо очекивано у 1п због 2 бонус фигуре имали 9 играча, одмах смо продисали у 2п. ПОказало се да 1п није никаква поставка батађористе Станојевића (којем не игра најбољи играч Сума) него наша поставка + хебени бонус. Станковић ме је разочарао што је затварао 1-0 са мученим Срнићем изводећи мајстора који је могао да направи неки потез да коначно сломи меч. ОК овјерили смо врв титулу али тако се не напредује. Став против Милана је путоказ како треба. Требало их је и даље притискати јер им је читава задња линија крш, са балваном Шћекићем испред, тако да је било нацртано. Била би трица на крају убијеђен сам.

 

Edited by Константин
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Dobro je ovo, pokusalo se sa Benom na spicu, nije islo, i sada znamo da toga vise nece biti. Drugo siguran sam da ce sledeci derbi krenuti sa Gavricem, koji je takodje los, ali manje zlo od Nikolica, odnosno Petrovica. Pravilo od domacim mladim  igracima nas je kostalo u prvom derbiju(Erakovic), sada smo takodje mogli da ispastamo, a to je dokaz da Partizan ima dosta bolje mlade igrace, u prvom nam je gol dao Stevanovic, a sada umalo Jovic...nasi Nikolic i Petrovic su odvratne licnosti, u svakom smislu kancer Zvezde, i kad bi ih tutnuli nekom bio bi to ogroman uspeh. 

Link to comment
Share on other sites

Naši mladi igrače ne uče ono što što bi trebalo da uče još od mladjih selekcija, teško je to posle nadoknaditi u prvom timu. Nikolićeva reakcija kod situacije kada se Katai izderao na njega je dovoljna, brate jebo ti taj 'osećaj' za fudbal.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Godzo said:

Naši mladi igrače ne uče ono što što bi trebalo da uče još od mladjih selekcija, teško je to posle nadoknaditi u prvom timu. Nikolićeva reakcija kod situacije kada se Katai izderao na njega je dovoljna, brate jebo ti taj 'osećaj' za fudbal.

Stankovic je bas popizdeo na Nikolica! A Katai je odreagovao bas kako treba.

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Dzistrou said:

Postalo je frustrirajuće i za saigrače kako mladi igrači igraju pod Stankovićem. Pod hitno mu je potrebno pojačanje u stručnom štabu, inače ne vidim smisao nastavljanja dalje saradnje. Pokazao je veoma mali trenerski napredak. 

Nisam siguran da li si ozbiljan ili se zajebavaš 🤣.

Link to comment
Share on other sites

Stankovic je bas popizdeo na Nikolica! A Katai je odreagovao bas kako treba.
Da, evo gledam opet i meni nije jasno nikako. Kao kada je Gobelja protiv Milana propustio loptu u aut a bio sam samcijat. I dok se setio da ga izvede oni nam napravili presing i uzdli loptu. To je nekako usadjeno i tu leka nema.
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, n4l1m said:

lm, malo je reci jajarski od strane deja, ne toliko sto je usao defanzivno u prvom halfu, vec izmestanja fakticki najbitnijih igraca van pozicije(ivanic, ben)..

koja je to fora, da kuci na +9, dovodis sebe u situaciju da u najboljem slucaju mozes da racunas na nereseno posle 45 minuta... 

 

Igrali su baš koliko je bilo potrebno za tih 1:0. Prave izmene na poluvremenu, umor grobara koji su se dobro istrošili u prvih 45 min, na šta je Stanković očigledno računao ali i rizikovao. Na stranu greške i brainfartovi na terenu, ovaj naš trener je taktički prejebao Stanojevića za koplje. Ovaj i ovakav Partizan uopšte nije loš i baš zato je pobeda još vrednija. Čak je i utakmica bila iznad standarda.

 

Ja zadovoljan. :s_d:

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Neme said:

 

Igrali su baš koliko je bilo potrebno za tih 1:0. Prave izmene na poluvremenu, umor grobara koji su se dobro istrošili u prvih 45 min, na šta je Stanković očigledno računao ali i rizikovao. Na stranu greške i brainfartovi na terenu, ovaj naš trener je taktički prejebao Stanojevića za koplje. Ovaj i ovakav Partizan uopšte nije loš i baš zato je pobeda još vrednija. Čak je i utakmica bila iznad standarda.

 

Ja zadovoljan. :s_d:

Lepo opisano, takticki je Deki odradio posao odlicno, rizikovao sa onom postavom na startu da bi u 2.pol preokrenuo situaciju izmenama koje sam i ocekivao.

Pfk apsolutno nije ekipa iz prethodnih sezona koje usput nismo uspevali da dobijemo, ali u 2.pol do pne sanse u89.min nigde ih nije bilo, kako smo i mi delovali delom 1.pol.

Pobeda je podstrek za dalje, ali da mora i bolje mora.

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Don Juan said:

Nisam siguran da li si ozbiljan ili se zajebavaš 🤣.

Ne zajebavam se i ne dozvoljavam da budem u zabludi povodom Stankovića zbog toga što sam ga beskrajno gotivio kao igrača. Lik ima zanemarljivo mali trenerski potencijal i dalji angažman u Zvezdi je obostrano gubljenje vremena.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Dzistrou said:

Ne zajebavam se i ne dozvoljavam da budem u zabludi povodom Stankovića zbog toga što sam ga beskrajno gotivio kao igrača. Lik ima zanemarljivo mali trenerski potencijal i dalji angažman u Zvezdi je obostrano gubljenje vremena.

Ako si mislio da ceza godinu dana proizvesti pet mladih igraca koji ce praviti razliku i u jevropi i u derbiju, pogresne livade gledas i mnogo si optimistican lik...

Jbg, daleko od toga da je sve bilo sjajno od kako je Deki dosao, ali sa ljudiima sa kojima radi kao podrskom napredovao je sigurno i dosegao neke rezultate vredne pomena.

To sto mi cigani zelimo sjajan rad oml skole uz prava strana pojacanja za jevropu i pobede protiv komsiluka je drugi par cipela. U ovdasnjim okolnostima niata nije jednostavno i lako, sta god pisali vajni novinari i cekali zeljni navijaci.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Dzistrou said:

Ne zajebavam se i ne dozvoljavam da budem u zabludi povodom Stankovića zbog toga što sam ga beskrajno gotivio kao igrača. Lik ima zanemarljivo mali trenerski potencijal i dalji angažman u Zvezdi je obostrano gubljenje vremena.

Ajoj, dobro, svako ima pravo na svoje mišljenje.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Manoly said:

Lepo opisano, takticki je Deki odradio posao odlicno, rizikovao sa onom postavom na startu da bi u 2.pol preokrenuo situaciju izmenama koje sam i ocekivao.

Tačno, ali i velika pomoć Stanojevića koji vadi onog malog Jovića i ubacuje Markovića.

 

Link to comment
Share on other sites

Dejan Stanković još nije vrhunski trener i to nije ništa čudno pošto je tek započeo karijeru. Doneo je puno toga nnovog i polako ekipa igra po tom modelu ali ima i dosta toga što mora da popravlja. Pre svega mislim da mora da pojača štručni štab i da se aktivno uključi u odabir igrača pre svega mladih koji mogu da igraju u Zvezdi. To nije nimalo lako u ovakvoj Zvezdi i moze mu biti zamereno zbog toga. Da podsetim danas naša pojačanja iz inostranstva nisu bila ni na klupi. I naravno ako se raskine saradnja sa njim koga to imamo u planu da.dovedemo?

Link to comment
Share on other sites

Šteta samo što Ivanić ranije nije dobio pomoć u vidu Kange i Falćinelija, strašan je to igrač.

 

Očajno smo odigrali, hvala Lordu od Šamroka na vađenju Jovića i Natha, ni ja se toga ne bih setio.

 

Popričati sa "Misterom" zbog ponašanja pored aut linije. Tako se ne ponaša trener Zvezde, zaista je bilo mučno za gledati kako psuje sve po spisku Elvisu, a ovaj mu ne sme ništa. Isto važi i za gospodina koji sedi na komšijskoj klupi, ali od njega smo već navikli na te stvari, nadam se da je kod Stankovića ovo izolovan slučaj.

Edited by Liska Manjina
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dobar je Deki trener. Njemu je ovo prva sezona u karijeri. Odradio je dosta dobar posao ove sezone. Forsira generalno najbolje igrače koje ima na raspolaganju. Danas je pogriješio sa postavom, ali se brzo prilagodio u nastavku. Treba uvijek da igra sa jednim zadnjim veznim. Sanogo i Kanga su najbolji tandem na sredini terena. Ivanić je dosta bolji kao desetka nego kao krilo. Katai gubi moć na desnoj strani, mučio se danas dosta.

Edited by Betolingar Misdongard
Link to comment
Share on other sites

Odlican je Deki trener po prikazanom do sada, igramo lep fudbal, u Evropi smo igrali maksimalno otvoreno koliko nam je kvalitet pojedinaca dozvoljavao. Suludo je ocekivati da on od Veljka Nikolica napravi Cavi-Iniestu kada je ovaj jednostavno prosecan linglong bezvezni-vezni bez talenta, da od Gavrica napravi Kataija kada ovaj ima ogromne padove u formi i ni malo konstantnosti ili da Njegos postane zlatna koka kada jednostavno nije dovoljno talentovan . Onaj ko ima kakav-takav potencijal kod Stankovica je napredovao (citaj Ivanic, Gajic) a bas niko nije prop'o niti nesto pao pa da se kaze da trener nije dobro radio sa njim. Problem je u ovakvoj ligu proizvoditi igrace jer je 9/10 tekmi prijateljskog karaktera, sa nikakvim intenzitetom, bez neizvesnosti, protiv ekipa bez ikakvog kvaliteta i motiva.

Edited by SunZero
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, 12Laki said:

Ja se izvinjavam Ivanicu. Priznajem jeo sam govna. 🙂

 

Just now, John Dies at the End said:

 

Nisi jedini, ako ti je olaksanje.... ali da sa razlogom "si jeo" , kao i vecina nas :classic_biggrin:

 

Za ovakve ishode, uvek bih pojeo sta sam izasrao. Ne bih imao problem s tim. 
Za Ivanica nisam srao ovde ali priznajem, jesam i ja vani... a on kao da nije isti onaj Ivanic od prosle sezone - nebo i zemlja. 

 

Jbg, pogresi covek u proceni... 🙂 

 

A sto se Dekija kao trenera tice, svakako mi je bolji nego Zuti u ono doba kod nas. I imace bolju trenersku karijeru od Zutog. 

Link to comment
Share on other sites

Dejan nadmudrio Stanojevica kao da je Murinjo. Partizanu je jedina sansa bila da napadnu u prvom poluvremenu, jer se znalo da kad izbacimo bonuse i ubacimo fudbalere, oni nemaju sta da traze. I covek 45 minuta pusta da se igra mrtav fudbal znajuci da Zvezda ima jacu klupu i da ce sigurno uci i Kanga i Falcineli u nastavku, te da ce im biti duplo teze da daju gol, kada Zvezda na sredini ima fudbalera koji moze da zadrzi loptu i time skrati ozbiljan broj napada Partizana.

 

Rutinska pobeda, bas smo ih navukli. Oni u sustini konkretniji, ali bez zavrsnog pasa i mirnoce kad treba, sto je nas krasilo u proslim derbijima. Velika je greska sto im Suma nije poceo, bez obzira na to sto je pijano delovao danas, on je fudbaler koji potezom resava utakmice i apsolutno najbolji igrac Partizana. 

 

Borjan siguran, iako mi vec duze vremena ne deluje tako. Gajic onako, Rodic uzas, Milun onako, Degenek uzas. Odbrana nam je kriticna. Em smo spori, em niko tu nema srce u smislu toga da skupi muda i nesto uradi. U Degeneka polazem najvece nade, ali njemu je Sadik izgledao ozbiljno usao u glavu, jer on ne sme da pomisli da iznese loptu, a noge mu se odseku kad treba da doda.

 

Sanogo ubedljivo najgori na terenu kod nas. Uspeo je da bude gori i od bonusa Petrovica i Nikolica koji da nema tog pravila, ne bi ni pola utakmica u sezoni odigrali. S tim da je meni Nikolic bio bolji od Njegosa. Opet, ni Partizanova sredina nije odigrala ni blizu onoga sto su prikazivali na proslim derbijima. Mnogo smo prodisali Kangom koji je duplo bolji igrac u odnosu na period kod Grofa. Kada je potpuno podredjen timu, on je bukvalno krucijalan igrac Zvezde u bilo kakvoj organizaciji i smislenosti igre. Okej, Katai i Ivanic su konkretniji od njega, blizi golu, ali i oni bez njega kao osiguraca nekog koji ce stati na loptu i ili iznuditi faul ili odigrati kako treba (jer kod njega treceg nema) uopste ne mogu toliko da se opuste. Mnogo manje su se u drugom poluvremenu vracali nazad, jednostavno znas da kad je kod Kange kao da je u sefu.

 

Ivanic da Stankovicu da pola od sledeceg ugovora. Nerelano je koliko on konkretnije igra u odnosu na to kad je dosao. Falcineli je zlata vredan igrac i tip spica kakav treba ovoj ekipi. Neko ko radi za tim, moze da primi loptu, zagradi se i odigra. Nadam se da ce ostati i posle leta. 

  • Like 7
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...