Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

Ako to znaci da necu gledati Gobeljica, obe ruke ZA. U njemu bar ima fubala, bez obzira na povrede, kao neki rezervni bek moze da prodje, ako nista bar ofanzivno moze nesto da uradi, za razliku od onog djubreta.

Je li Dragovic bar zavrsen sigurno?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Petrović na desnom beku, iako verovatno prvi put u životu igra na toj poziciji, za 20min napravio više nego Gobeljić za sezonu. Nije da je bilo neke koristi ali barem ima smisla.

Edited by Knipex
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Betolingar Misdongard said:

Pavkov jedino ima smisla da uđe u poslednjih 15 minuta. Njemu je svaki kontakt sa loptom prilično problematičan.

 

Upravo sam to hteo da napišem, jednostavno ne može Pavkov da nam bude prvi špic u ovakvim mečevima. Bolje da igramo bez špica nego da igramo bukvalno sa igračem manje. Nikakav uticaj nema na igru.

Link to comment
Share on other sites

Kakav je greh što su trgovci ovog Đorđa Jovanovića odmah prodali mao klinca pa dečko nije nigde igrao. Da je dve godine igrao fudbal sad bi bio azdaja. No to je realnost srpskog fudbala. Zvezda mnogo mrsomudi umesto da direktno atakuje na gol. Mora da se šutira na gol a ne u krug da vrti lopta.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Crni Bombarder said:

Gavric je u 11.
Ajde,mali,iskoristi sad ovu priliku.

 

Tesko

22 minutes ago, Betolingar Misdongard said:

Pavkov jedino ima smisla da uđe u poslednjih 15 minuta. Njemu je svaki kontakt sa loptom prilično problematičan.

 

 

Zlocin nad fudbalom

36 minutes ago, Knipex said:

Petrović na desnom beku, iako verovatno prvi put u životu igra na toj poziciji, za 20min napravio više nego Gobeljić za sezonu. Nije da je bilo neke koristi ali barem ima smisla.

 

Pas unazad, napred nista

Link to comment
Share on other sites

ulazak Gobelje mi ubio zelju za daljim gledanjem tekme, ubio mi zelju za seksom a i za zivotom uopste, negde u malom mozgu sam se ponadao da ce ga mister elegantno poslati u pizdu materinu i da ce ga skloniti barem do kraja sezone

  • Like 2
  • Love 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, kachamak said:

Чукарички баш симпатична млада екипа

 

4 minutes ago, Manoly said:

Cuka je definitivno najbolji protivnik  posle pauze, organizovani su i dobro postavljeni.

 

 

Чука је срање од екипе која је добро постављена једино за бункер, прави представник суперлиге.

То што ми срамно отаљавамо је друга је прича.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...