Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

1 hour ago, Dragan Mićić said:

B92 pise da su Falko i Falcineli pozitivni na covid.

Ima dana za megdana, ali ne valja sto Falko nije u punom ritmu treninga i takmicarskih meceva, nikako da momak uhvati konstantu. Ionako nije prosao pripreme sa timom, kuburio je sa spremom, sad i ovo odlaze vise minuta na terenu uz pravu fizicku pripremu.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Perkos2 said:

Biće spremni ta novu sezonu a ovu smo ionako već završili. 

Bitan deo price je uigravanje kroz meceve, kakvi god isti bili tj ko god bio rival.

Isto tako, treba dobiti kako Stanoje kaze "gromadu od kluba" sa druge strane brda, bar jos dva puta ove sezone, bilo bi dobro da budemo komplet tad.

Link to comment
Share on other sites

On 3/3/2021 at 11:46 PM, Don Juan said:

Players who commit a foul to deny a goalscoring opportunity will no longer automatically be sent off, football's rule-making body has confirmed.

The previous 'triple-punishment' rule required a red card - and therefore a suspension - as well as the award of a penalty under those circumstances.

However, players committing accidental fouls that deny a goalscoring chance will now be cautioned instead.

But deliberate fouls will still incur a red card.

 

https://www.google.com/amp/s/www.bbc.com/sport/amp/football/36047575

 

 

On 3/3/2021 at 11:51 PM, Dropkick Murphys said:

Hvala. Povlačenje sa leđa može ući u ovu poslednju rečenicu valjda. Vidim da je i Deki rekao da je čist crveni bio. 

 

Je. Ja nisam tačno znao kako ej sa tom preporukom/pravilom, ali iz ovoga što je Don Juan podelio, može se reči da je crveni karton opravdan.  Zanimljivo, povlačenje je verovatno jedna od retkih situacija, gde nemožeš da sporiš to da je urađeno namerno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Manoly said:

Bitan deo price je uigravanje kroz meceve, kakvi god isti bili tj ko god bio rival.

Isto tako, treba dobiti kako Stanoje kaze "gromadu od kluba" sa druge strane brda, bar jos dva puta ove sezone, bilo bi dobro da budemo komplet tad.

Ubiće ih Pavkov a Gobelja daje gol i dobija oprost od zvezdaša

Link to comment
Share on other sites

Dobro, Petković je bio dosta solidan kada je igrao kod nas, problem je što posle dečko gotovo da nije igrao. Ovaj poziv u reprezentaciju je baš onako grom iz vedra neba, ali pretpostavljam da zbog poznate situacije sa bekovima, Piksi hoće da isproba sve varijate. Prva dva uslova Petković ispunjava - desni je bek i cigan je 😁

Link to comment
Share on other sites

Odložena utakmica sa Mačvom pomerena za još jedan dan, igraće se u četvrtak u 19:10, a kup utakmica sa IMT-om se igra verovatno krajem meseca u vreme reprezentativnih aktivnosti.. 

 

In other news, uz'o nam Pixi Gaju.. 

Link to comment
Share on other sites

Petkovic je hteo da batali spicosut, dugo nije imao klub. Obecavao je, bar koliko i Rodic. Al dobro, ako je neka pozicija deficitarna, onda je ta bekovska. Ne treba praviti teoriju zavere sto je pozvan. 

Ovo sto smo izdejstvovali da igramo kup u vreme reprezentativne pauze, veoma je mudro.

Link to comment
Share on other sites

Ima nas mnogo strucnjaka i selektora na ovim prostorima, narocito medj ciganima, al ja sam Marka Petkovica pratio jos u vreme kada je igrao u Ofku i odbio da predje kod komsija, a bila navodno gotova stvar.

Ozbiljan potencijal je bio, posebno ofanzivno u ta vremena, nije bzvz dosao u Zvezdu. Nije napredovao u karijeri kako su se nadali, defanzivno je tumarao uvek, nije se prosto razvio u igraca koji je imao potencijal.

Sto rece cika Crni bio je u prvo vreme desni bek makar u rangu Rodica na levoj strani, za kog ce mnogi danas reci da je kusji pas, al jbg kad je kao mlad igrac zaista obecavao. To sto Roda pati od hronicne nespremnosti i povreda koje vice druga je prica.

Edited by Manoly
Link to comment
Share on other sites

Petkovic je bio ozbiljan potencijal. Kad je presao kod nas, prvu sezonu je bio odlican, a onda je pokidao ukrstene ligamente i nikada vise nije bio isti igrac (secam se da se vratio u maju na teren, a u junu je vec igrao EP za mlade, mislim da je to ono kad smo se pod Javorom Curcicem plasirali preko Spanaca).

 

Naravno, uvek ce kod mene imati specijalan bonus sto je Nadju krenuo da peva Zvezdine navijacke pesme na telefon kad ga je ovaj zvao da predje u Partizan 😁 (zvuci kao nije se desilo, ali opet zvuci lepo).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Jedino što Petković nije bio baš u pičkovcima, a i bolje on nego brat Gobeljardo.

Nego gde je bio nego u pičkovcima?  Šema je poznata samo se menjaju likovi, simao,srnaldo, petko,čekam krnetu i tutorića

 

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Posle Zvezde, Spartak Moskva i Tomane Tondela. Nije baš liga petice, ali nije ni Kazahstan. 

 

A i ne mislim da će doći, s tim što bi meni bio sasvim ok opcija kao zamena Gajiću. Nije da imamo previše izbora na toj pozciji + znajući naš skauting. 

Koliko je igrao tamo? Da je vredeo ne bi završio u topoli bačkoj.

Edited by Perkos2
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Dropkick Murphys said:

Posle Zvezde, Spartak Moskva i Tomane Tondela. Nije baš liga petice, ali nije ni Kazahstan. 

 

A i ne mislim da će doći, s tim što bi meni bio sasvim ok opcija kao zamena Gajiću. Nije da imamo previše izbora na toj pozciji + znajući naš skauting. 

 

Imamo Golubovica, redovno igra u Belgiji...Meni licno je on bio favorit pre dolaska Gajica. E sad, ako je plan da se Gajic forsira, kao zamena Petkovic je ok (bilo ko je ok mimo Gobeljarda), ali onda da se pomirimo da je Gajic to - to na desnom beku narednih par godina. Nego, da vidimo mi sta cemo sa levim bekom... Aleksu Terzica ne mogu da im prezalim, ali sve mi se cini da nas cekaju Antic ili Nastic. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...