Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

5 hours ago, Markoss said:

Falcineli bas odradi brdo posla za veznjake. Bas takav spic nam i treba sa ovim veznim redom.

 

Ja se nadam da cemo se na leto pojacati u odbrani, makar po ceni toga da imamo 11 stranaca. 

Dragović i Mladenović bi znacajno podigli kvalitet odbrane, onda bi i Rodić morao da bude spreman ako planira da igra u prvih 11. Treba i adekvatna zamena na desnom beku. Ne znam planiraju li koga za prodaju, mi navijači smo za prodaju igrača tipa srnic, vukanovic, gobeljic,krstovic a ostale bi ipak zadržali ali plaši me mrkela&terza tandem.

Edited by Perkos2
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Perkos2 said:

mi navijači smo za prodaju igrača tipa srnic, vukanovic, gobeljic,krstovic a ostale bi ipak zadržali

 

Sve ove da prodamo ,možmo za te pare da kupimo Mladenovićevu desnu nogu do kolena ....

Ja mislim da trnutno više para možemo da uzmemo za npr. Odadu sa 15 minuta u Zvezdinom dresu nego za sve gorenavedene ....

Link to comment
Share on other sites

Just now, mare80 said:

 

Sve ove da prodamo ,možmo za te pare da kupimo Mladenovićevu desnu nogu do kolena ....

Ja mislim da trnutno više para možemo da uzmemo za npr. Odadu sa 15 minuta u Zvezdinom dresu nego za sve gorenavedene ....

Ja mislim da zbir njihovih plata u Zvezdi uopste nije tako mali i znacajno bi se osvezili njihovim odlaskom. Zaradu tu nisam računao ali u perspektivi zaradicemo od UeFa i prodajom igrača koji imaju kvalitet. Držati ih u ekipi i solidno plaćati je pucanj u nogu.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Perkos2 said:

Ja mislim da zbir njihovih plata u Zvezdi uopste nije tako mali i znacajno bi se osvezili njihovim odlaskom. Zaradu tu nisam računao ali u perspektivi zaradicemo od UeFa i prodajom igrača koji imaju kvalitet. Držati ih u ekipi i solidno plaćati je pucanj u nogu.

 

To je tačno,znam da sam se šlogirao pre nekog vremena kada sam čuo priče kolika su Gobeljina primanja ...

Za Srnalda ne bih ni komentarisao... Osim izvlačenja para od strane dvojca bez kormirala preko njegove plate ne vidim razlog zasto su ga uopšte vraćali ....

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Don Juan said:

Plašim se da nema ko da ih kupi.

Evo Jovanča se nije snašao ni u Turskoj, pa sada igra fudbal u Kazahstanu.

Je li on raskinuo ugovor sa nama? Nemoj da osvane naslov jednog dana...

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Don Juan said:

Zanimljiv sastav danas za TSC. Dobra vest - Katai od početka. Ne tako dobra vest - Ben igra špica, ne zbog Bena, nego je neverovatno koliko Stanković mora da kombinuje u bitnim mečevima.

Magiko je Magiko, ali sumnjam da ima snage za celu utakmicu. Nadam se da neće pomerati Ivanića na drugu stranu, taman je ušao u ritam. Ne bi se iznenadio da Magika gurne u napad, a Bena na Krilo ili da se u navali menjaju njih dvojica, sa dosta slobode u kretanju. 

Edited by Liska Manjina
Link to comment
Share on other sites

Užasno poluvreme. Katai trenutno ne liči na fudbalera, prvo da smrša 10 kg pa onda da ga uvodi u igru, ovo ne pomaže ni njemu. Veljko Nikolić da ode na lasersko skidanje tetovaža i mogao bi da poradi malo u teretani a ne samo da visi po Korona žurkama. Protiv ekipa koje se brane sa svih 11, Ben ne može da igra napadača. Možda naša najlošija igra u ovoj polusezoni, samo jedna šansa za 45 minuta, mora to bolje. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...