Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

55 minutes ago, Perkos2 said:

ne bih da optuzujem bez dokaza, mislim da uefa ima neke svoje ljude koji sede na tribini i sve snimaju a ko su ti likovi ni komšije nisu provalile

Ona ekipa koja je u vezi sa FARE, čini mi se. Šalju andrkavr likove na svaku utakmicu i oni podnose izveštaj o stvarima koje nisu u skladu sa propisima.

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Don Juan said:

Nek si ti živ i zdrav,

 

Kao i drzava, partija, crkva ili predsednik, ni klub nije nekakva sveta krava pa da se ne moze da se raspravlja o svemu trulom u njemu i oko njega.

 

Pri tome, zaista retko i pisem na ovoj temi jer oko domace lige i nema o cemu da se pise, a izmedju evropskih utakmica postoje veliki vremenski razmaci.

 

Tako da, "deal with it" sto bi se reklo, da nema interesovanja oko neregularnosti ne bi se ni pominjale "sklanjalice" u saljivom kontekstu kao nekakav mehanizam odbrane.

Edited by goldberg
Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, Helmet said:

Druze, shvatas kolika je besmisao isterati neki klub iz Evrope zbog neke budale koja se dere sa tribina. Znas li ti kakve salve uvreda dozivljavaju igraci po top5 ligama, konkretno u Italiji recimo. Igraju Lazio i Roma, Fasisti protiv Komunjara, govorim o politickom oprredeljenju tih ultras grupa, da ne bude zablude. Pa tu mrtvih ima, da ne pricam sta dozivljavaju igraci. Rasizam, sta se desava po Holandiji, ne znam kiji mec iskreno zaboravio sam. Tamnoputog igraca zasuli bananama uz imitiranje majmuna. To su strasne stvari koje jw jako tesko iskoreniti iz sporta, ali ne treba ae sada sablaznjavati nad ovim kao da je ovo tragedija epskih razmera, naci i kazniti budalu, izviniti se Ibrahimovicu....

Zbog 90-tih i konstantne medijske slike koja nas prati, jedan deo ovdasnjeg zivlja je razvio tu osobinu da konstantno od muve pravi slona, ovde je sve lose nista ne valja, svw divljaci, sta god da se desi, daj kaznite nas satrite nas..., Ajde oladite malo, pa sta se desava po zapadnoj Evropi mi smonjosni dobri, bar po pitanju rasizma i sl. stvari

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 

 

Već sam pisao dva puta zbog čega to nije samo "jedna budala"  i zbog čega klub treba da bude kažnjen suspenzijom. Da ne bih pisao treći put istu stvar, ostavljam quote ispod.

 

I tačno je da se i na zapadu događaju razne svinjarije navijača ali tamo se makar zna neki red i počinioci odgovaraju. A u Srbiji se previše često dešavaju ovakve stvari i prolaze i bez adekvatne kazne.  Još kad se uzme u obzir da su u ne tako davnoj prošlosti te iste šovinističke uvrede koje su upućene Ibrahimoviću bile praćene užasnim zločinima, mora tome onda da se nekako stane na put.   

 

I gde je sad ta "jedna budala", zar nisu rekli da će da ga nađu? Još uvek ne čuh da su nekog našli.

 

 

Quote

I ovde se ponovo vrti: jedna budala pa jedna budala, kao što sam rekao, nije na stadionu bilo 55 hiljada ljudi pa neko uvredio Zlatana pa da kažeš - jedna budala, svako je mogao da kupi kartu i dođe na stadion. Ovde se radi isključivo o odabranima, ljudima bliskim klubu ili članovima kluba. Za tako nešto kriv je klub i tačka. I ponovo sam pogledao snimak, nije "jedna budala" već se čuju još najmanje dve osobe pored njega kako u isto vreme nešto dobacuju Zlatanu, ali se ne čuje jasno šta, samo se taj jedan jasno čuje šta dobacuje. A ko zna šta je bilo pre nego što je ovaj ko je snimao uključio telefon a šta posle toga

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, goldberg said:

 

Kao i drzava, partija, crkva ili predsednik, ni klub nije nekakva sveta krava pa da se ne moze da se raspravlja o svemu trulom u njemu i oko njega.

 

Pri tome, zaista retko i pisem na ovoj temi jer oko domace lige i nema o cemu da se pise, a izmedju evropskih utakmica postoje veliki vremenski razmaci.

 

Tako da, "deal with it" sto bi se reklo, da nema interesovanja oko neregularnosti ne bi se ni pominjale "sklanjalice" u saljivom kontekstu kao nekakav mehanizam odbrane.

Aman coveče je l' imas neku kočnicu? Otkači se, piši šta hoćeš.

Link to comment
Share on other sites

Sutra ocekujem tvrdu utakmicu. Neku nalik onoj u Moskvi protiv CSKA.

 

Da sto duze ne primimo gol i imamo aktivan koliko toliko rezultat. Nadam se da mozemo da iskoristimo neki prekid jer smo kod Stankovica stvarno poboljsali taj segment. I steta je sto nemamo Milunovica i zbog odbrane i zvog prekida.

 

ja ocekujem postavu sa cetvoricom pozadi uz Sanoga koji ce biti neki libero i vise u zadnjoj liniji nego u vezi. Sa njim Pankov i Degenek desno Gajic levo Srnic. Ispred njih Njegos (iako nisam za to) trojica ispred njegosa Ben, Kanga i Ivanic. I napred Falcineli. 
 

To je neka moja pretpostavka. Mozda samo Falko umesto Ivanica ako ovaj nije spreman od pocetka. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...