Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

Stankivic pogresio sa Gobeljicem i Petrovicem, tamo rastereceno pa sta bude. Veceras veliko bravo Ivanicu. Ono sto ima Pavkov, to fali Falcineliju, al sa time se radja! Stankovic ima prilike da tamo izadje sa mudima, dobar je ovonrezultat. Rodic je lipsao i pun mi ga je k vise, nije zasluzio revans. Gobeljic kakav god da je, bar ce trcati za razliku od njega. Stavrno je Rasa mnogo ukanalio tim. Sve u svemu Stankovicu pokazi vise ta muda. Obozavam Pavkova! Covek je ziva legenda. Hvala i meni🤣

Link to comment
Share on other sites

 

8 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Sa publikom bismo ih izgazili lagano. Ne bi znali gde su. I VAR bi ponistio onaj penal jer bi se usro.

 

Realno, stvarno je lik pao čim je Pankov naslonio ruku na njega. I crveni Rodića po meni preostra odluka, s obzirom da je došlo do nenamernog saplitanja nogama. Gde se je Rodić kretao sasvim normalno, gledao prema lopti, i nije imao pojma gde se kreče taj igrač Milana.

 

Btw, zna li ko zašto Petrović pre Sanoga?  Neka povreda? Nisam čitao temu neko vreme, pa se izvinjavam ako je več bilo

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Dropkick Murphys said:

ne bi bilo ovolikog slavlja da nismo izjednacili u poslednjem minutu bukvalno...sa igracem manje

To mogu da razumem, bod je obzirom kako se utakmica odvijala puna kapa. 

Milan je izgubio od Spezie u punom sastavu, kvota na njih je veceras bila 2+, daleko od toga da smo mi bili totalni autsajderi, a rezultat nam realno ne odgovara da bi ovoliko slavili.

Ne znam sta je Dekiju bilo da da prednost Njegosu u odnosu na Sanoga, Gobelji u odnosu na Gajica, Pankova u odnosu na bilo koga. Aj da drzimo palceve da ce biti bolje u revansu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...