Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

2 minutes ago, Crni Bombarder said:

Zadnjeg veznog valjda..kazem valjda jer ga ja nisam gledao,pa neka neko drugi napise vise o njemu..

Zadnjeg veznog, ali može i štopera, ali nisam siguran da li je to ikad igrao ili su danas samo probali.

Edit. Mada iz Kenije bolje da smo dobili nekog dugoprugaša, ali ajde da ne zanovetam.

Edited by Don Juan
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Betolingar Misdongard said:

Šta igra uopšte Odada? Kakve su mu karakteristike?

 

Zadnji vezni, ima dobar pas, pogotovo dugu loptu, jak fizicki u duelu, tehnicki odlican, dobar u vazduhu. Druga strana medalje je da je napred potpuno bezopasan, da nije brz mnogo i da takticki nije bas na nivou koji treba da bude za Zvezdu.

 

Moze da bude dobar, a i ne mora, videcemo, dobice sansu on na prolece. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Po meni klasična zabluda srpskih fudbalskih stručnjaka koji su ne znam iz kog razloga opčinjeni momcima od preko 190cm koji mogu dosta da trče i koji zbog svoje fizičke prednsoti u mlađim kategorijama dominiraju. Kad uđu u senirorski fudbal gde nemaju tu prednost onda se vidi da su spori,slabo tehnički obučeni i da im je lopta u nogama veliki problem. 

Link to comment
Share on other sites

Markos ga je vise gledao, meni deluje poprilicno sporo i bezopasno u organizaciji napada iz zadnje linije sto je pogotovo problem protiv ekipa koje cekaju duboko na svojoj polovini.

Snazan je i visok, s tim da ovo sto se trazi u Zvezdi nije ni blizu onoga sto je igrao do sad, ali svakako nije lose da dobije sansu ako su procenili da moze vise.

Edited by Manoly
Link to comment
Share on other sites

On 1/27/2021 at 5:52 PM, Don Juan said:

Mene ja Sanogo kupio za sva vremena. Gledao sam skoro neku vertziju dvougla na našoj televiziji, učestvovali on i Kanga. I dok je Kanga "klasičan fudbaler", kod Sanoga u načinu odgovaranja se vidi da je dečko jako inteligentan. Pitali ga za prvu platu i on kaže - "kupio sam majci poklon, a ostatak sam čuvao, pošto nikad nisam imao toliko para i čuvao sam ih za crne dane (tako nekako)". Dečko je borac i treba ga samo usmeravati i imaće Zvezda dosta koristi od njega.

 

I ja sam gledao nekoliko intervjua i ne samo da zvuči inteligentno, nego se vidi da je baš neka dobrica.

 

Što se tiče fudbala, tu nema puno šta da se komentariše. Možda sam očekivao malo više od njega i prema napred, ali ok. Ovo što je odigrao do sad je za 10. Jedan od onih zadnjih veznih koji može to sam da drži, pa ti dozvoljava da gurneš tog drugog veznjaka bliže protivničkom golu. Odličan potpis.

 

3 hours ago, Don Juan said:

Srećan Falko svima koji slave.

Odada postaje Srbin, ajd sa srećlm i da ga gledamo u reprezentaciji jednog dana.

 

Neka hvala. Klupski i reprezentativni fudbal treba odvojiti. I odlično je što je fudbal za razliku od drugih sportova uspeo do neke mere da se izbori sa tim. On treba da predstavlja svoju rodnu Keniju.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, L' Imperatore said:

On treba da predstavlja svoju rodnu Keniju.

Pa neće moći, pošto da bi dobio naše državljanstvo i igrao za zvezdu kao domaći igrač, moraće da se odrekne kenijskog, tako da sem srpskog, neće imati ni jedan drugi pasoš. Šalu na stranu, daleko je on toga, ali ako se pokaže kao neko čudo od deteta, što da ne.

Link to comment
Share on other sites

Nisam sad siguran, ali mislim da FIFA malo drugačije gleda na to, nego samo koji pasoš imaš.

 

No kakogod, ja se nadam da se neče odreči svog pasoša. Ako zbog toga nebude imao priliku da zaigra za svoju domovinu, biče mu kasnije žao, siguran sam. Jer praktično svi fudbaleri/sportisti kao mali sanjaju o tome da obuku dres sa državnim grbom i čuju svoju himnu pre utakmice. 

Edited by L' Imperatore
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, L' Imperatore said:

Nisam sad siguran, ali mislim da FIFA malo drugačije gleda na to, nego samo koji pasoš imaš.

 

No kakogod, ja se nadam da se neče odreči svog pasoša. Ako zbog toga nebude imao priliku da zaigra za svoju domovinu, biče mu kasnije žao, siguran sam. Jer praktično svi fudbaleri/sportisti kao mali sanjaju o tome da obuku dres sa državnim grbom i čuju svoju himnu pre utakmice. 

Moraće da se odrekne državljanstva, pa samim tim neće moći da igra za Keniju.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Don Juan said:

Edit. Mada iz Kenije bolje da smo dobili nekog dugoprugaša, ali ajde da ne zanovetam.

 

Iz Kenije definitivno Wanyama. Igra negde Americi, ugovor do leta '22. edit: 29 godina, idealno.

Gledao sam na Transfermarktu, jedino za njega i znam. Cela repka vredi 11,5mE, od kojih on sam 8 meleona. :classic_biggrin:

Edited by Neme
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Neme said:

 

Iz Kenije definitivno Wanyama. Igra negde Americi, ugovor do leta '22. edit: 29 godina, idealno.

Gledao sam na Transfermarktu, jedino za njega i znam. Cela repka vredi 11,5mE, od kojih on sam 8 meleona. :classic_biggrin:

 

Kakva je on zverka bio u prajmu, tamo negde od 26. do 30. godine dok je igrao za Soton i prvu sezonu u Totnemu. Posle kad je napunio 27, 28, 29 godina, normalno da je pao.

Link to comment
Share on other sites

Opasnu klauzulu stavili Sanogu u ugovor. Mogli su i da će Terza da otkrije lek za koronu 🤣

 

Quote

У уговор је убачен и један занимљив бонус, а он се тиче освајања Лиге шампиона са Звездом

 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Realno bas je ljalanski ovo menjanje previla u toku sezone jer to nama odgovara, na stranu sta je rekao Stanije Sharloa/Shamrok. Sve vise podsecamo na Obilic '98 sto mi se uopste ne dopada. Sramota na sta smo spali, trebali su ovo pravilo na pocetku sezone da uvedu jer je glupo pravilo o 4 stranca, kao sto je dziberski uvoditi jer smo doveli pun kufer stranaca.

Edited by Zvezdinho
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...