Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

Gledao sinoc Milan: Inter i prvo zapazanje mi je bilo gde su italijani na terenu ?

Pogledam sastave ,u Interu cela 2(Barela i Darmian) a u Milanu samo Romanjoli.

Do meca sa nama bice tu jos Donaruma i to je to.

Crni dani slede za italijanski reprezentativni fudbal,poceli su da dolaze u Sls .

Izgleda da cemo i mi imati isto toliko zabara u timu tako da ocekujem podrsku (skoro) cele Italije u tom dvomecu.

A recept za prolaz oproban.

Gobelardo u tim,nagazi na cukalj nosonju,onda ga gurne  pa mu opsuje sve  sto stigne (na 4 jezika minimum,znam mnogo trazim) ako uspe i da ga povuce za nos ,uspeh je zagarantovan.

Dobice Ibrinu nogu u celo i mogu obojica lagano na tusiranje.

Drugačije teško.

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, Decembarski said:

Gobelardo u tim,nagazi na cukalj nosonju,onda ga gurne  pa mu opsuje sve  sto stigne (na 4 jezika minimum,znam mnogo trazim) ako uspe i da ga povuce za nos ,uspeh je zagarantovan.

Dobice Ibrinu nogu u celo i mogu obojica lagano na tusiranje.

Drugačije teško.

I bez njega Milan je duplo jači od nas. Minimum. Sa druge strane da se spuštamo taj nivo, ne znam. Treba jednostavno izaći i uživati.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Don Juan said:

I bez njega Milan je duplo jači od nas. Minimum. Sa druge strane da se spuštamo taj nivo, ne znam. Treba jednostavno izaći i uživati.

Pa ja to i kazem da su duplo jaci.

A sto se spustanja na taj nivo tice, daleko su oni na nizem nivou ljigavosti da bi mi mogli dotle da stignemo.

Pricamo o Milanu,dokazanom muljatorsko prevarantskom klubu koji ne preza ni od cega i koji ce sve uraditi samo da se plasira dalje a ne o nekom Ajaxu npr...

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Decembarski said:

Pa ja to i kazem da su duplo jaci.

A sto se spustanja na taj nivo tice, daleko su oni na nizem nivou ljigavosti da bi mi mogli dotle da stignemo.

Pricamo o Milanu,dokazanom muljatorsko prevarantskom klubu koji ne preza ni od cega i koji ce sve uraditi samo da se plasira dalje a ne o nekom Ajaxu npr...

Ne preteruj. Na kraju krajeva to nije ni bitno. Bitno je kakvi smo mi.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Betolingar Misdongard said:

Kažu 300 hiljada godišnje. To je dobar posao, Sanogo nam treba za Evropu. 

 

Kako stoji Katai sa fizičkom spremom? Nijesam pratio ove prijateljske utakmice.

Nije igrao, verujem da ce mu trebati poprilicno vremena da udje u pun trening posle ozbiljne pauze kakvu je napravio.

On koliko sam razumeo trenira po posebnom programu i u Turskoj.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Neme said:

 

Hm, čak iznenađujuće malo. Ajde ustvari, da kažem "povoljno". Jak potpis i pojačanje, u svakom sl. 

Fora je valjda u tome da mu jos para duguju Arapi sa kojima je raskinuo ugovor, pa moze sebi da priusti da za te pare igra za nas. 

Verovatno je neka Terzina mutljavina sa tim parama, ali mozda se Sanogu svidja kod nas. Svakako mi je jako drago sto ostaje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, LeBron said:

Fora je valjda u tome da mu jos para duguju Arapi sa kojima je raskinuo ugovor, pa moze sebi da priusti da za te pare igra za nas. 

Verovatno je neka Terzina mutljavina sa tim parama, ali mozda se Sanogu svidja kod nas. Svakako mi je jako drago sto ostaje.

Mene ja Sanogo kupio za sva vremena. Gledao sam skoro neku vertziju dvougla na našoj televiziji, učestvovali on i Kanga. I dok je Kanga "klasičan fudbaler", kod Sanoga u načinu odgovaranja se vidi da je dečko jako inteligentan. Pitali ga za prvu platu i on kaže - "kupio sam majci poklon, a ostatak sam čuvao, pošto nikad nisam imao toliko para i čuvao sam ih za crne dane (tako nekako)". Dečko je borac i treba ga samo usmeravati i imaće Zvezda dosta koristi od njega.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, LeBron said:

Fora je valjda u tome da mu jos para duguju Arapi sa kojima je raskinuo ugovor, pa moze sebi da priusti da za te pare igra za nas. 

 

Imamo sreću da zbog Evrope & imena pristaju da nam igraju igrači daleko iznad nivoa LL - krtičnjaka. A i zanimljivije je živeti u Bgd, kakav god bio, nego onamo. >>

 

Quote

Verovatno je neka Terzina mutljavina sa tim parama, ali mozda se Sanogu svidja kod nas.

Quote

Svakako mi je jako drago sto ostaje.

42 minutes ago, Don Juan said:

Mene ja Sanogo kupio za sva vremena.

 

Samo da se dopišem. :lala2:

 

6 minutes ago, Tony said:

Mislim, cisto da se napise da je Boaci izjavio, da je zahvalan klubu na svemu i da je to razlog zasto je oprostio lovu!

 

Bilo bi pošteno u najmanju ruku da mu se nađe klub. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...