Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

42 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Pa naravno da smo u kanalu. Ne misliš valjda da si one premije od Evrope ostale na računu kluba?

 

Ma naravno da jesmo u kanalu, ali nije isto kad se to obelodani i ovaj lov u mutnom.

Nemam ja ništa protiv posta na koji sam dao odgovor, samo postavljam sliku sa druge strane štapa.

To što je Boa oprostio dug je pre svega iznuda i znak da je car go. Tek posle toga možemo komentarisati gest čoveka velikog srca.

Na forumu generalno znamo da nazovemo stvari pravim imenom i to nas čini drugačijim definitivno. Ali, ne znači da ih na drugim mestima prepoznaju i vide kao ovde. Bolje i da ne pričam o tome jer ću se iznervirati po ko zna koji put.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Bocko je, kad se raspala Latina za vreme dok je bio kod nas na pozajmici, bio slobodan igrac. Bio je potpuno spreman, mogao je da bira gde ce da ide, a on je ostao kod nas i ucestvovao u najvecim uspesima od 92-e.

 

Majstore, neka ti je sa srecom gde god da odes, pamticemo te uvek.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Neme said:

 

Ma naravno da jesmo u kanalu, ali nije isto kad se to obelodani i ovaj lov u mutnom.

Nemam ja ništa protiv posta na koji sam dao odgovor, samo postavljam sliku sa druge strane štapa.

To što je Boa oprostio dug je pre svega iznuda i znak da je car go. Tek posle toga možemo komentarisati gest čoveka velikog srca.

Na forumu generalno znamo da nazovemo stvari pravim imenom i to nas čini drugačijim definitivno. Ali, ne znači da ih na drugim mestima prepoznaju i vide kao ovde. Bolje i da ne pričam o tome jer ću se iznervirati po ko zna koji put.

 

U pravu si. Realno, ovo jeste iznuda. Ali, mogao je Boćko da kaže idemo na sud, i na kraju bi dobio pare.
A zašto dajemo premije koje ne možemo da isplatimo - to je pitanje za istražne organe!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Terzicu, govedo raspalo, bitango jedna! Nije li te sramota, some jedan. Covek oprašta tolike pare dok ti i onaj izDrkela pljačkate klub. Naletećete na Di Marzia, ali ne na novinara Đanluku koji najavljuje nove Italijane od niko ne zna kojih para, već na onog Ćira iz Gomore da vam pomaže nekog talentovanog Napolitanca.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Antizemljaš koji lebdi said:

Kako ce fino da nam legnu procenti od transfera u Man Utd, taman da molimo Bena i Degeneka da nam oproste dugovanja.

to kome će procenti da legnu je vrlo upitno, sem ako nisi deo terza&mrkela ekipe ...

dečko je dao sjajan gol koji će sigurno biti među prvih 5 ovog meseca u celoj Evropi, znalo se da ima jak šut samo je trebalo uvežbati preciznost, ostali segmenti igre su mu i dalje tanani, pogotovo kretanje bez lopte.   

Link to comment
Share on other sites

Na kakvom smo mi ziletu, u finansijskom smislu.. Prva sezona bez Evrope, ima da bude totalna rasprodaja (mislim na one prave, ne ove nase lazne). Opet, ko ne riskira, taj ne profitira. Falko, Dragovic...i jos lijevi bek, ima da pršti sve. 

Edited by Neme
"Evropa" se piše velikim početnim slovom.
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Marokanac said:

Na kakvom smo mi ziletu, u finansijskom smislu.. Prva sezona bez evrope, ima da bude totalna rasprodaja (mislim na one prave, ne ove nase lazne). Opet, ko ne riskira, taj ne profitira. Falko, Dragovic...i jos lijevi bek, ima da pršti sve. 

 

Finansijski krah će uslediti zbog ugovora koje imaju neki "igrači" kod nas, a nigde u svetu ne bi dobili takve ugovore, ne zbog dovođenja par igrača koji vrede i prave razliku. I zbog razlike u knjigovodstvenom i realnom dugu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Marokanac said:

Na kakvom smo mi ziletu, u finansijskom smislu.. Prva sezona bez Evrope, ima da bude totalna rasprodaja (mislim na one prave, ne ove nase lazne). Opet, ko ne riskira, taj ne profitira. Falko, Dragovic...i jos lijevi bek, ima da pršti sve. 

Lapsus calami

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Crni Bombarder said:

Naziru li se kod tebe kuci nekakvi radovi u februaru? U drugoj polovini,tacnije? :wicked:

 

Žena zapela da krenem da sredjujem dvorište, a meni se ide u šoping u Milano. Ajd' nek' mi neko objasni ovu logiku. :lol_2: S' obzirom na situaciju, biće prvi put po njenom, tako da nema razloga za brigu. :classic_sleep:

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Uopste nije uporedivo to ako nas pojaca Dragovic na leto, kako pisu burekdzije, u odnosu na Tosica sa svojih 36 godina.

S druge strane, uvek je dobro da igrac ima polusezonu za uigravanje sa ekipom, ali Dragovic je ozbiljno pojacanje na vaznoj poziciji i to u ovom slucaju treba sacekati.

Tosic po meni nije za bacanje, s tim da u ovim godinama i na stoperskoj poziciji sigurno ne bi pruzio partije koje ocekujem od Dragovica, posebno sto se ponovo ocekuje evro-jesen sto je svakako prirodan tok stvari gledajuci prethodne sezone i rast koeficijenta.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...