Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

3 hours ago, Markoss said:

Ceka se prodaja Degeneka da bi dosao Tosic. Kao i prodaja Bena da dodje onaj Italijan. Ako ne bude nista od toga, nece ni doci ovi. 

 

Radulovic ce u Rad 99 posto. 


Koji Italijan, Edera ili Falko? Jedan mi deluje slabo, drugi nerealno. 

Edited by Tunji Awojobi
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, K.Dot said:

Ne znam šta da mislim, nije to više taj Falkao. Čim on dolazi kod nas, jasno je koliko je sati. Verovatno ima ogromnu želju da se valja u blatu po srpskim fudbalskim njivama. 

 

Жељу за блатом српских њива сигурно нема. Нама за наше стандарде и могућности може бити добро и ако је 1. икада знао фудбала а 2. жели да рехабилитује каријеру. Нешто слично као Фалћинели или Боаћи. Да ли је то тај, видјећемо...

Link to comment
Share on other sites

Do nekle sam srecniji ako se pre realizuje transver Falka nego Edera.

Nisam nikog od njih gledao, ali statisticki parametri idu u korist Falka, jer covek igra u kontinuitetu godinama (do duse to nije Serija A, ali ipak) dok Edera nije cak ni u protokolu u Torinu. 

 

Brine me sto se ne radi na dovodjenju bekova i ako nam je to velika boljka

Link to comment
Share on other sites

Deluje da bi ovaj Falko mogao da bude kapitalac, pa s te strane podržavam ideju da se malo otvorimo za njega umesto da se dovode neki anonimusi cirkuzanti kao i do sad.

 

Međutim, ovo je treće pojačanje koje smo doveli na pozicijama na kojima nam je najmanje i trebalo pojačanje. S druge strane, izgleda da nema ništa od štopera, pa redom alternativa Rodiću(pre svega ovo), Sanogou, Falćineliju, a to je trebalo da budu valjda glavni prioriteti za ovaj prelazni rok.

Link to comment
Share on other sites

Može li Falco da odigra levog beka po potrebi!? Dupliraj Terzo pozicije gde nam nisu potrebna pojačanja, šta te boli ćoše. Nije da se žalim što nam potencijalno dolazi dobar igrač, nego nastavljaju sa prelaznim rokovima vizije bez. I ništa meni nije čudno, nego ajd da napišem koju... Logiku smo mogli odavno da izbacimo iz rečnika na našim prostorima.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Čvarkov said:

Može li Falco da odigra levog beka po potrebi!? Dupliraj Terzo pozicije gde nam nisu potrebna pojačanja, šta te boli ćoše. Nije da se žalim što nam potencijalno dolazi dobar igrač, nego nastavljaju sa prelaznim rokovima vizije bez. I ništa meni nije čudno, nego ajd da napišem koju... Logiku smo mogli odavno da izbacimo iz rečnika na našim prostorima.

Čuva se status moćnog Gobeljarda

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Radulović vraćen u omladimski tim? Ja se nadam da je će samo da trenira tamo, dok ne dogovore pozajmicu. Inače je ovo suludo, ako je samo zato što dečko neće u Grafičar.

51 minutes ago, Born Ready said:

Deluje da bi ovaj Falko mogao da bude kapitalac, pa s te strane podržavam ideju da se malo otvorimo za njega umesto da se dovode neki anonimusi cirkuzanti kao i do sad.

 

Međutim, ovo je treće pojačanje koje smo doveli na pozicijama na kojima nam je najmanje i trebalo pojačanje. S druge strane, izgleda da nema ništa od štopera, pa redom alternativa Rodiću(pre svega ovo), Sanogou, Falćineliju, a to je trebalo da budu valjda glavni prioriteti za ovaj prelazni rok.

Ovaj Falko je Van La Para u najavi.

Link to comment
Share on other sites

i jopet se dovode polupanci iz pm za 1+m a domacim talentima se ni ne dozvoljava da igraju ping pong ligu u drugom lkubu, vec se prisiljavaju da igraju za fkin graficar.. da nie zalosno bilo bi smesno..

On 1/20/2021 at 2:00 PM, Markoss said:

Ceka se prodaja Degeneka da bi dosao Tosic. Kao i prodaja Bena da dodje onaj Italijan. Ako ne bude nista od toga, nece ni doci ovi. 

 

koju poslugu porati kome? i to su kao pojacanja?

prodajemo degeneka da bi doveli duplo goreg igraca, i ocemo da dovedemo 5 puta skupljeg igraca koji nece imati ni trecinu benovog ucinka.. :facepalm:

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, merosina said:

Polako sa tim tvrdnjama, jer verujem da Falka nije selektirao Mrkela

Falko na papiru izgleda moćno, igra na raznim pozicijama, vrednost mu je relativno visoka, ali...

Falko je isto tako igrač koji za 28 godina je uglavnom igrao u Seriji B i nešto malo u seriji C, sa jednom i po sezonom u seriji A Ako je toliko ekstra talenat i neko ko ima neverovatnu tehniku, kako neko od timova iz Serije A nije pokazao interesovanje za njega? Ne kažem, može on da bude solidno pojačanje, ali plašim se da ćemo se ubrzo razočarati, a pre svega zbog toga što se sada oko njega pletu razni mitovi i legende.

No ajde da vidimo.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...