Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

5 minutes ago, Don Juan said:

Ode Radulović u Grafičar. Jedini razlog za ovu nebulozu moze da bude činjenica da su ga prodali. Nema druge logike.

Decko je morao da dobije vise minuta jos od starta ove sezone, gurali ga na poziciju koja mu prirodno ne odgovara obzirom da je ofanzivni vezni, preko kvazi novinara su spremali teren za prodaju po ko zna koji put kad su klinci u pitanju.

Na kraju, krcaju nove igrace na njegovoj poziciji i salju ga u Graficar.

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Manoly said:

Decko je morao da dobije vise minuta jos od starta ove sezone, gurali ga na poziciju koja mu prirodno ne odgovara obzirom da je ofanzivni vezni, preko kvazi novinara su spremali teren za prodaju po ko zna koji put kad su klinci u pitanju.

Na kraju, krcaju nove igrace na njegovoj poziciji i salju ga u Graficar.

Nemam pojma. Ne znam kakav je taj "Italijan" koga smi doveli, ali ako prodaju Bena, tu nam ostaju još Spiridonović i Srnić. Ne razumem logiku da se vraća Srnić, a da dečka degradiraju. Razumeo bih da su ga poslali u Spartak ili Mladost ili Voždovac, ali da ga vraćaju korak unazad da stiče iskustvo? Pa nema logike nikakve. Ja cenim da se ovde ponavlja priča kao sa Terzićem i da ga nećemo više gledati u našem dresu.

Edited by Don Juan
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Don Juan said:

Nemam pojma. Ne znam kakav je taj "Italijan" koga smi doveli, ali ako prodaju Bena, tu nam ostaju još Spiridonović i Srnić. Ne razumem logiku da se vraća Srnić, a da dečka degradiraju. Razumeo bih da su ga poslali u Spartak ili Mladost ili Voždovac, ali da ga vraćaju korak unazad da stiče iskustvo? Pa nema logike nikakve. Ja cenim da se ovde ponavlja priča kao sa Terzićem i da ga nećemo više gledati u našem dresu.

Katai, Italijan (ako potpise), Aksel Bakajokoa, Gavric, Srnic, Spiridonovic, Vukanovic....Za malog Radulovica je i najbolje da ode negde na kaljenje, ali Graficar klub iz druge lige mislim da nije neka srecna opcija. Sigurno je imao neki klub iz super lige koji bi hteo da ga uzme na pozajmicu

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, merosina said:

Katai, Italijan (ako potpise), Aksel Bakajokoa, Gavric, Srnic, Spiridonovic, Vukanovic....Za malog Radulovica je i najbolje da ode negde na kaljenje, ali Graficar klub iz druge lige mislim da nije neka srecna opcija. Sigurno je imao neki klub iz super lige koji bi hteo da ga uzme na pozajmicu

 

A mali Radulovic bolji od svih sem od Katiaja i Gavrica, sto se tog spiska tice. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, merosina said:

Katai, Italijan (ako potpise), Aksel Bakajokoa, Gavric, Srnic, Spiridonovic, Vukanovic....Za malog Radulovica je i najbolje da ode negde na kaljenje, ali Graficar klub iz druge lige mislim da nije neka srecna opcija. Sigurno je imao neki klub iz super lige koji bi hteo da ga uzme na pozajmicu

Na Bakajokoa sam mislio, nisam mogao da se setim kako se zove.

2 minutes ago, Markoss said:

 

A mali Radulovic bolji od svih sem od Katiaja i Gavrica, sto se tog spiska tice. 

A pri tom su i jedan i drugi "leva krila". Ako Ben ode, ovo što ostaje je plač,moram da se ogradi oko Bakajokoa nikad ga nisam gledao, ali Srnić, Spiridonović......

Ja mislim da je on prodat.

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Don Juan said:

Nemam pojma. Ne znam kakav je taj "Italijan" koga smi doveli, ali ako prodaju Bena, tu nam ostaju još Spiridonović i Srnić. Ne razumem logiku da se vraća Srnić, a da dečka degradiraju. Razumeo bih da su ga poslali u Spartak ili Mladost ili Voždovac, ali da ga vraćaju korak unazad da stiče iskustvo? Pa nema logike nikakve. Ja cenim da se ovde ponavlja priča kao sa Terzićem i da ga nećemo više gledati u našem dresu.

 

Јбт након свих ових деценија није вам јасна логика, кажите да се шалите...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Desetka said:

Meni je od pocetka bilo cudno sto se sa Radulovicem potpisao ugovor na 2 godine, barem je tako pisalo u medijima. Ne mogu nikako da shvatim logiku takvog poteza. 

 

Pa nije potpisao na dve. Potpisao je na tri, kao i svi ostlai iz njegove generacije na leto 2019. godine. U medjuvremenu je samo Ilija Babic tu produzio saradnju, ostali su na tim minimalnim ugovorima koje potpisuju klinci kod nas.

 

Treba produziti i njega i Pantovica. 

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Antizemljaš koji lebdi said:

Ponasamo se kao Sahtjor onomad. Krcamo strance napred, a pozadi skupljamo nase sta moze.

Samo sto je Sahtjor uzimao odlicne igrace..mnogi su se pokazali kao top akvizicije. Ne bih ja ima mnogo protiv takvog plana.

Mislio sam da ce Gavricu da se otvori mesto u timu sa Kataijevim problemima,ali izgleda da se tako ne racuna u klubu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

S tim što nemojte da obraćate pažnju na one naslove kako Radulović ide iz Zvezde, to za sada nije opcija, na kraju krajeva i sam Radulović je rekao da se nada da će na leto nastaviti na Makarani, dakle samo pozajmica je opcija za sada.

Ja ga svakako podržavam što neće u Grafičar. Radnik je mnogo bolja opcija za njega, a tu mu je i Đorđević, pa će lakše da se snađe, i igra će Superligu.

Edited by Don Juan
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Don Juan said:

Radnik je mnogo bolja opcija za njega, a tu mu je i Đorđević, pa će lakše da se snađe od takvog znalca mnogo da nauči

:lol_2:

 

Ајде не лупетајте, момчић има неког талента и сви проблеми су вјероватно око пара, односно менаЂер, Управа и тако то. Нама је у овој сезони играч са највише утакмица нико други него Веља Николић који није (за сада) ништа показао. Па у домаћици би у сваком нормалном клубу и Радуловић добијао минуте, дало би се истрпити да видимо може ли на ниво више или не.

Али ништа ново за овај клуб, да не помињем поново буљук крилних играча...

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Константин said:

:lol_2:

 

Ајде не лупетајте, момчић има неког талента и сви проблеми су вјероватно око пара, односно менаЂер, Управа и тако то. Нама је у овој сезони играч са највише утакмица нико други него Веља Николић који није (за сада) ништа показао. Па у домаћици би у сваком нормалном клубу и Радуловић добијао минуте, дало би се истрпити да видимо може ли на ниво више или не.

Али ништа ново за овај клуб, да не помињем поново буљук крилних играча...

Djordjević mu je bio trener u omladinskim kategorijama.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Don Juan said:

Djordjević mu je bio trener u omladinskim kategorijama.

 

Могао му је бити од петлића тренер кад је тупаџија. Друго и битније је да би као што сам рекао у нормалном клубу могао добити у домаћици озбиљну минутажу и послије годину дана видиш на чему си. Пустите ме бајки о омладинској школи и ко му је био тренер поготово Психољуби...

Link to comment
Share on other sites

Velja jeste imao gluposti, ali ja i dalje verujem da on može postati igrač za lige petice. Ključna reč je "može", samo je pitanje njegovih radnih navika i mogućnosti da se prevashodno fokusira na fudbalski teren i zajebe sve gluposti sa strane poput bančenja, starleta i vip žuraja. Tehniku ima u to sam se uverio milion puta, prijem lopte i tehnika šuta gotovo savršeni, fizički je spreman samo mu treba da dodatno ojača i da popravi balans/građenje lopte. Previše puta je loptu gubio zbog nemogućnosti da zagradi protivnika.

 

Verujem i u njega i u Gavrića, samo Gavra je imao nesreću da na krilnim pozicijama imamo Bena i Magika, ali doći će on na svoj učinak, u to ne sumnjam. U svakom slučaju po meni je veliki plus za Stankelu guranje tih klinaca, uz napomenu da talentovanija generacija sa Bačaninom i Lazetićem tek dolazi.

Edited by Liska Manjina
Link to comment
Share on other sites

On 1/16/2021 at 9:21 PM, Markoss said:

 

A mali Radulovic bolji od svih sem od Katiaja i Gavrica, sto se tog spiska tice. 

 

Pa dobro sad, dali je bolji od svih pobrojanih osim te dvojice, to baš neznam. Ima potencial da tako bude, ali u ovom momentu verovatno ne. Ja sam u njemu video malo previše Melega recimo. Koji je po meni sinonim za jednog malo prevaziđenog old-school tehničara, koji previše igra u mestu. Naravno, mlad je još Radulović, ima veliki potencial i vremena da ispravi nedostatke. Samo kažem da po onome što sam ja video, u ovom trenutku verovatno još nije bolji od nekih gore nabrojanih igrača. 

 

Mada po mom mišljenju i nebi trebao da bude. I da je u ovom momentu njegov kvalitet malo slabiji, on bi kao jedan od najtalentovanijih iz naše škole morao da ima prednost. Ali to je neka moja logika, po kojoj se dosad u klubu i nisu baš vodili.

 

Isto moram da napomenem da sam ga ja gledao baš malo, samo kad je dobijao šansu u prvom timu. Ti si ga naravno više gledao u pre toga, pa bolje znaš.

 

22 hours ago, Don Juan said:

Izgleda da je ispala frka oko Radulovića, pošto je odbio da ide u Grafičar. Pominje se Radnik kao drugo rešenje. Čak sam čuo glasine da je napustio pripreme. Ne znam koliko je to tačno.

 

I neka je. Kakav Grafičar. On treba da se zadrži na ovom nivou takmičenja, samo da mu se pronađu minuti u nekom osrednjem superligaši. Neznam samo koji mag je došao na ideju da je za njega dobro da se vrača u drugu ligu.

Link to comment
Share on other sites

Quote

Тошић: Одбио сам два клуба из Турске, а од Звезде - ништа
 

Душко Тошић прославио је јуче 36. рођендан. Први пут за 20 година свећице је угасио као играч без ангажмана.

Некадашњем репрезентативцу Србије је у децембру истекао уговор са кинеским Гвангжоу РФ. Вест да ће у наставку сезоне опет играти у црвено-белом дресу ни-како да се обистини.

- Недавно сам био на састанку са директором Терзићем и спортским директором Мркелом. Разговарали смо, постоји обострано интересовање, али на томе је све и остало - каже Душко Тошић. 

Пре месец дана у турским медијима се појавила фотографија на којој је Тошић „усликан“ током разговора са челницима Бешикташа. Други клуб који је заинтересован за српског интернационалаца засад није откривен, али није тајна да шампи-он Башакшехир тражи искусног дефанзивца. Тошић је и даље у Београду.

- После разговора са Терзићем и Мркелом одбио сам две веома повољне понуде из Турске. Није битно који су клубови, али нису то ни велике тајне за медије...

Тошић лако можда да обнови контакте са турским клубовима, али и даље је више заинтересован за повратак у Црвену звезду. Док су црвено-бели били на припрема-ма на Кипру, Тошић је самостално тренирао у Београду.

- Од Црвене звезде нисам добио никакву конкретну понуду. Не могу да потпишем оно што нисам добио - каже Душко Тошић.

http://www.zurnal.rs/fudbal/zvezda/107728/tosic-odbio-sam-dva-kluba-iz-turske-a-od-zvezde-nista

Cekamo doktora da se oglasi.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...