Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

12 minutes ago, marko_pantelic said:

 

Račić ima izlaznu klauzulu od 100M... pa ti vidi.

Naravno da je nabudžena, ali verovatno da ga ne bi prodali za manje od 20-30M.

A platili nam ga 1.5M ja mislim. Ipak to može samo profesor sa Hajdelberga 😄

Ma sve ok, ali kod nas je delovao uzasno. Kao kada bi sutra mučeni Velja postao standardan u jednoj Romi

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, marko_pantelic said:

 

Račić ima izlaznu klauzulu od 100M... pa ti vidi.

Naravno da je nabudžena, ali verovatno da ga ne bi prodali za manje od 20-30M.

A platili nam ga 1.5M ja mislim. Ipak to može samo profesor sa Hajdelberga 😄

2,2m i 10% bilo slavlje kao da smo uzeli LS, dr.mr Terzic prevario Spance.
Sada ova 10% verovatno vrede kao Grujicevih 10% 😄

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, berti said:

Ma sve ok, ali kod nas je delovao uzasno. Kao kada bi sutra mučeni Velja postao standardan u jednoj Romi

 

За сада је Рачић у свем' незнању показивао више него Веља, имао је бар (лажно)самопоуздање. Овај падавичар за сада благе везе нема, лагано за шамарање код неког Амбасадора. Једина доминација у турбо фолк клипу а Дејо је пелцовао Милан (неупоредиви) кога чекамо, скоро у његовим годинама...

Edited by Константин
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

igrač koji pređe u jaču ligu i trenira sa boljim igračima trebalo bi da napreduje+sazreva kao ličnost, uzeo je i neku lovu nema vise pritiska familije i menadzera. videcemo kakav je račić po tom pitanju? puno naših mladih ode preko ali retko ko napravi ful karijeru. ono što je igrao u zvezdi je bilo očajno, isto i u mladoj reprezentaciji. no čovek uči na svojim greškama pa sad eto igra pravi fudbal.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 12/20/2020 at 4:56 PM, Mile1 said:

jovelja gol i asistencija protiv salzburga.Kakva je steta sto klinac nije dobio pravu priliku kod nas

Jovelja je prodisao u Austriji. Samo da ga ne uhvate bube kao Luku, ali mislim da je drugačiji. Dok je bio klinac zaista sam slusao lepe stvari za njega, samo neka tako nastavi.

Link to comment
Share on other sites

On 12/20/2020 at 12:22 AM, Константин said:

 

За сада је Рачић у свем' незнању показивао више него Веља, имао је бар (лажно)самопоуздање. Овај падавичар за сада благе везе нема, лагано за шамарање код неког Амбасадора. Једина доминација у турбо фолк клипу а Дејо је пелцовао Милан (неупоредиви) кога чекамо, скоро у његовим годинама...

 

Дејан Станковић је био млађи него сад Николић кад је дао гол на Максимиру, а то му је био већ 6. за репрензетацију. Такође у том моменту је већ био стандардан у шампионском тиму Лациа, у конкуренцији Недведа, Верона, Симеонеа, Консеисаа, Алмеиде...

Link to comment
Share on other sites

Не преудицирам ништа, само ме Константин својим коментаром навео на ово мало истраживање. Наши млади играчи имају добре услове за напредак (боље него њихови врђњаци претходних 10ак година), на њима је да се труде и искористе своју шансу.

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, kachamak said:

 

Дејан Станковић је био млађи него сад Николић кад је дао гол на Максимиру, а то му је био већ 6. за репрензетацију. Такође у том моменту је већ био стандардан у шампионском тиму Лациа, у конкуренцији Недведа, Верона, Симеонеа, Консеисаа, Алмеиде...

 

Станковић је са једва наврешних 18 избацио Кајзерслаутерен, није једини и примјера колико хоћеш у славној историји.

Али није у томе поента. Дејо је поменут јер је са 22 разбијао Милан са којим ћемо играти у фебруару и то позвали га из спортске чете буквално из војничких чизама. И не очекује се да од ових буду поменути Дејани. Само наивчине и незналице вјерују трговачким спиновима о ОШ.

Николић заиста добија прилику.За разлику од демагога из Аранђеловца Станковић форсира младе (што је ок), негдје сам прочитао да је Веља одиграо 18 мечева. То је већ број гдје може да се оцјени играч, гдје је јак, да ли напредује исл. За сада смо премало видјели. Карактер такође упитан. Треба још много рада да се утегне и да кажемо добили смо првотимца из сопствене школе за чије мјесто не треба да гледамо преко границе и од којег ће се остварити приход једног дана. То је циљ за наше услове.

Ако се заломи неки озбиљнији играч, још боље...

 

п.с. како је за похвалу форсирање младих тако и замјерка Станковићу да дозвољава понекад ноншаланцију младих ведета. Ја кад видим Његоша како трчкара око круга центра и показује руком саиграчу гдје да дода, моментално бих га избацио напоље. Први Станковић није био алиби играч.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Mile1 said:

Jedan od omiljenih stranaca koji je igrao u nasem klubu pored Donalda

Srecno u nastavku karijere

 

 

Велика штета за повреде, одличан фудбалер за наше услове и баш добар лик. Нека му је срећно гдје год настави.

Иначе није ми једном пало напамет како би се стари Боаћи уклопио са Фалћинелијем у 3-5-2, баш сам то потајно желио да гледам.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, tsva said:

Posto osim Kataja, Bena, Gavrica, Radulovica, Ivanica, Vukanovica, Srnica , Simica i Spiridonovica nemamo krilnih igraca, pozdravljam dovodjenje jos jednog. Nek se nadje na lageru.

 

Ivanovic nije krilni igrac, a Vukanovic, Simic, Srnic i Spiridonovic nisu igraci.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Ruby Rhod (koji lebdi) said:

 

Ivanovic nije krilni igrac, a Vukanovic, Simic, Srnic i Spiridonovic nisu igraci.

Ni Ivanic nije fudbaler.

 

Svi su igrali na krilu u vise utakmica. Mnogi su podjednako losi i na levom i na desnom boku

 

Svi oni su na platnom spisku

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...