Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

I u ovom sastavu trebalo je da im munemo bar jos dva komada, mnogo gresaka pred njihovim golom i dekoncentracije u zavrsnici.

Nikolic je apsolutno najvecu sansu dobio kroz minute u mecevima, jako slabo deluje i na protiv ovakvog protivnika.

Link to comment
Share on other sites

Veljko Nikolic blage veze sa fudbalom nema. Ocigledno da ga neko gura, neki menadzer, ne bih da nagadjam ali nemam drugo objasnjenje... Ne mozes napraviti igraca od nekog ko je bas ovoliko los. Pritom me i njegova namrstena faca jako nervira, utripovao se decko mnogo. Ne treba zaboraviti da je protiv Genta promasio citavu loptu u nasem kaznenom i pao, ako ga nisam pomesao sa nekim, ali mislim da je to bio on. Ono se ne dogadja ni petlicima.

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Константин said:

Морали би наша деца више да праве разлику када играју против играча из Чајетине. Чак и маторе мафијашке комбинације врсте Вукановић, Гобељић, Спиридоновић...

BI oni da umeju

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Markoss said:

 

 

Velja zna fudbal, ali nije mu dovoljno posvecen. Momak za 10, ali mora da se uozbilji pod hitno. 

 

А по чему је Веља неозбиљан? Не видим ја да он треба да се уозбиљи него да почне да игра озбиљан фудбал сходно таленту о коме смо толико слушали. Све је то просто, шансу реално добија (и треба као и сви млади играчи) али ако није у стању да игра озбиљан фудбал онда није за Звезду него за екипе из домаће лиге против којих за сада не прави никакву разлику.

Неће му помоћи никаква мантра како је екстра таленат или момак за 10, већ његова игра у прољећном дијелу сезоне. Добија шансу као што рекох, има поред себе озбиљних играча да напредује, игра и европске утакмице, до њега је и никог другог...

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Markoss said:

Ne mogu Spiridonovica ocima da vidim. Covek igrac manje na terenu redovno, uz to se najmanje bori, najmanje trci, katastrofa.

 

Velja zna fudbal, ali nije mu dovoljno posvecen. Momak za 10, ali mora da se uozbilji pod hitno. 

Jako neozbiljan. Za ono danas šta je uradio u situaciji jedan na jedan bi dobio ćušku da se ja pitam. Umesto da je plasira, on pokušava trik udarce. I nije mu prvi put.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Don Juan said:

Jako neozbiljan. Za ono danas šta je uradio u situaciji jedan na jedan bi dobio ćušku da se ja pitam. Umesto da je plasira, on pokušava trik udarce. I nije mu prvi put.

Moj nekadasnji trener inače brat od Prekazija je za ono sto je Velja danas odmah menjao igrača i udario mu šamar. Jesu nova vremena ali nepoštovanje protivnika i.svojih saigrača je sramno i trebao bi i Stanković da ga kazni.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Markoss said:

Ne mogu Spiridonovica ocima da vidim. Covek igrac manje na terenu redovno, uz to se najmanje bori, najmanje trci, katastrofa.

 

Velja zna fudbal, ali nije mu dovoljno posvecen. Momak za 10, ali mora da se uozbilji pod hitno. 

Ako se ne varam, ispravi me, mislim da si se ti bas cudio odakle ga iskopa Mrkela kad je potpisao za nas, i da si odma reko da se ne uzdas previse u njega.

Bas je za zatvor svaki transfer mrkele. Kakve prevare on nalazi.. 

A sto se Nikolica tice, cim sam video prosle godine da je krenuo da se tetovira ala Nejmar, odma sam reko od ovog nema fudbalera, izgleda da su ga konstantna dizanja u zvezde (ne kazem da nije talenat), poremetila i da mora da se trzne i pocne da trenira i radi na sebi.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...