Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

3 hours ago, StephenBob said:

Znaci utakmica u nekim trenucima kao kad deci koji su prvi razred bacis loptu u skolsko dvoriste i svi krenu na gomilu. Jeste mesoviti sastav, ali zaista smo ocajni. Nedopustivi broj gresaka. Lepo ja rekoh da se ne zalecete zbog 9 bodova u LE, moze to da zavara.

 

Isto i ja pričam, jebeš 9 bodova u 4 kola Lige Evrope, LLSL nedeljom protiv Rada je jedino pravo merilo.

 

Nadam se da troluješ.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Markoss said:

Mali Lazetic je najbolji igrac u skoli. I trenutno i po potencijalu. 

 

To si govorio i pre za druge momke kiji ili nikad nisu dobili sansu ili su cekali do 20te 21ve.

 

Pored Falcinelija, Boacija, Pavkova i Krstovica, sta nam taj decko donosi sa nepunih 17 godina da bi dobijao minute. Gavric, Nikolic i Erakovic jedva dobili sansu sa 20.

 

Osim sto je mnogo snazniji od igraca njegovog uzrasta, koje kvalitete poseduje?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kada igraci iz omladinske škole ne dobiju minute... zbog cega ih nisu dobili, ne racuna se na njih i kakvu im poruku šaljemo,  bla bla bla...

 

Kada igrači iz omladinske škole dobiju minute, nagrade se za odlične igre u omladinskom pogonu i pruži sansa u seniorskom fudbalu ( svako ko ikada potrcao za loptom zna sta to klincu od 17-18 god znaci)... Sta nam taj dečko donosi, zbog cega bas on???

 

"Kukali" ste na Miloja jer nije davao sansu igračima iz OS.

"Kukate" na Stankovica jer daje šansu igračima iz OS?

 

Neko je nesto napisao o licemerju na prethodnim stranama??

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Nikad ali baš nikad nije cela generacija iz omladinakog pogona dobila šansu u prvom timu ne samo u Zvezdi. U vreme kad nismo dovodili strance pojavila se sjajna omladinska ekipa predvođena braćom Đurovski koji su dobili odmah šansu a neki su išli na kaljenje po celoj sfrj. Neki se vratili kao Đurović neki prešli u druge ekipe kao Krkić a neki nestali sa prvoligaške scene kao Đurić ili Čakalić. Mali Lazetić dominira u mladim selekcijama i to svi vide a da li će to biti dovoljno za pravi fudbal videćemo. To što su mu stričevi bili fudbaleri ne mora mnogo da mu pomogne a koliko sam primetio totalno je drugačiji tip igrača od Nikole i Žarka.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, tsva said:

Ja sam samo pitao sta on jos ume osim sto je fizicki dominantan u ovom momentu?

 

Koji je ono klinac bio letos na pripremama i dobro se pokazao al ga vratili nazad?

Baš taj u kojeg sumnjaš zbog prezimena, tad je Stanković izjavio da je rano da ga priključe prvom timu i bio je u pravu, ovo sad na utakmici protiv Rada mu je nagrada za dobar rad i pokazatelj da klub veruje da on može postati igrač za Zvezdu.

Da to stvarno bude tako mali Marko će morati još mnogo znoja da prolije svakodnevno ne treningu, čuj mene koji kažem mali a on ima 190cm

 

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Železničko gnomče said:

Ciji je on uopste sin? Nikolin?

 

Onda nije na tatu sa 190 😁

On je sin najstarijeg od braće Lazetić, njegov otac je igrao odbojku za tadašnjeg drugoligaša Kos. Mitrovicu i takođe je negde oko 190 visok. Momak zna fudbala a za veliku karijeru mora debelo da se potrudi! 

  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Perkos2 said:

Baš taj u kojeg sumnjaš zbog prezimena, tad je Stanković izjavio da je rano da ga priključe prvom timu i bio je u pravu, ovo sad na utakmici protiv Rada mu je nagrada za dobar rad i pokazatelj da klub veruje da on može postati igrač za Zvezdu.

Da to stvarno bude tako mali Marko će morati još mnogo znoja da prolije svakodnevno ne treningu, čuj mene koji kažem mali a on ima 190cm

 

 

Nije Stankovic rekao, nego Milosevic. I to se svojski potrudio da mali iz nekog razloga ne dobije sansu, srpski receno - izbusio ga. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mi smo relano silom prilika, zbog povreda, korone, umora, imali mogućnost da juče vidimo i klince na terenu, i iskreno za ono malo što su igrali, pokazali da uz ozbiljan rad može na njih ozbiljno da se računa. Šteta što ono Lazetiću nije ušlo, ali biće prilike.

Međutim, i pored toga što možemo da budemo ponosni što konačno imamo klince na koje ćemo moću da računamo (ako ih ne rasprodaju), smišljaju se neke izmišljene i besmislene priče, samo da bi se poentiralo u nekoj nebitnoj raspravi. Debitovati za Zvezdu za 16 godina je čast i treba dečku čestitati, a ne izmišljati nepostojeće skandale i nepostojeće veze.

Sa druge strane, čuli smo i da Zvezda ne treba da se gleda zato što neki beznačajni srpski klubovi ne mogu da je pobede. Pa stvarno neverovatno, ali ok.

 

Elem, pametno na Nemce, i uz malo i sreće, možemo do povoljnog rezultata.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Perkos2 said:

Srećan pocetak nadam se dobre karijere da poželim Marku Lazetiću, da nadmaši stričeve za početak!

 

19 hours ago, tsva said:

Znaci zato ga guraju.

Kakva kontra je sevnula ovde..kao kod Murinjovog Celzija iz prvog mandata :classic_biggrin:

LM..sinocnju utakmicu nisam gledao,iscitao sam komentare..vidim da je Spiridon isprozivan opet,a u pojedinim novinama proglasen igracem utakmice..:smiley24:
Sto se tice davanja prilika mladim igracima,ja sam zadovoljan. Nadam se da ce Gavric odsustvom Kataija dobiti mnogo vise prostora i da cemo dosta igrati preko njega. Evo mu prilike da pokaze sav raskos talenta.. nadam se da ce vec u cetvrtak biti u 11..

I stvarno,sto rece Fatt,dajte se dogovorite - jel valja sto mladi dobijaju priliku ili ne valja?

Link to comment
Share on other sites

Spiridon je juce imao konkretan ucinak, gol i asist, ali on je meni bas tezak za gledanje. Covek nista ne igra za ekipu, najmanje trci bez lopte, bas nerealno da ne kapira koje su mu realne mogucnosti.

 

Debitovace i Bacanin do polusezone, a na prolece i Nikola Stankovic. 

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Perkos2 said:

Nikad ali baš nikad nije cela generacija iz omladinakog pogona dobila šansu u prvom timu ne samo u Zvezdi. U vreme kad nismo dovodili strance pojavila se sjajna omladinska ekipa predvođena braćom Đurovski koji su dobili odmah šansu a neki su išli na kaljenje po celoj sfrj. Neki se vratili kao Đurović neki prešli u druge ekipe kao Krkić a neki nestali sa prvoligaške scene kao Đurić ili Čakalić. Mali Lazetić dominira u mladim selekcijama i to svi vide a da li će to biti dovoljno za pravi fudbal videćemo. To što su mu stričevi bili fudbaleri ne mora mnogo da mu pomogne a koliko sam primetio totalno je drugačiji tip igrača od Nikole i Žarka.

Od Nikole je i visi 20 cm 🙂

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Markoss said:

Spiridon je juce imao konkretan ucinak, gol i asist, ali on je meni bas tezak za gledanje. Covek nista ne igra za ekipu, najmanje trci bez lopte, bas nerealno da ne kapira koje su mu realne mogucnosti.

 

Debitovace i Bacanin do polusezone, a na prolece i Nikola Stankovic. 

Nikola Stankovic je odlican.

 

Zasto je Bacanin(Modric) u poslednje vreme na klupi u omladincima?

 

Despotovski je vec bek za prvi tim, Djuric takodje dominira, Knezevic na sredini dobar u oba pravca...Sve u svemu talentovana generacija.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Perkos2 said:

Baš taj u kojeg sumnjaš zbog prezimena, tad je Stanković izjavio da je rano da ga priključe prvom timu i bio je u pravu, ovo sad na utakmici protiv Rada mu je nagrada za dobar rad i pokazatelj da klub veruje da on može postati igrač za Zvezdu.

Da to stvarno bude tako mali Marko će morati još mnogo znoja da prolije svakodnevno ne treningu, čuj mene koji kažem mali a on ima 190cm

 

 

Mali Stevanovic iz Partizana je sa 17 vec nakupio nastupa za prvi tim i dao gol u derbiju 

 

Kod nas svi ti veliki talenti ne spoje tri utakmice pre 20 i neke godine

 

Mada ugl i jesu samo talenti na papiru, imamo zesce precenjenu omladinsku skolu, pokrademo sve talente po Srbiji i imamo najbolje uslove i opet nesto Partizan radi 5 puta bolje

Link to comment
Share on other sites

On 11/28/2020 at 12:05 PM, Železničko gnomče said:

Opet se pominje Krsticic.

 

Covek koji je nagradjen novim trogodisnjim ugovorom za uspehe kao sto su Van La Para, Kanjas i Tomane, popularni Mita Tantuz, i dalje drzi otvoren tab sa vikipedije na kojoj je sastav Zvezde 2017/18, i ide redom. Opasno se smorio kad su mu javili da je Frimpong predriblao Dibalu u sredu, taman je hteo da baci novu bombu. Sad mu ostaje samo Vujadin sa severa.

 

A mozda i nije:

 

https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/frimpong-za-mozzart-uzivam-pored-ronalda-i-mesija-voleo-bih-da-opet-zaigram-za-zvezdu/371929

 

Btw Frimpong ❤️

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...