Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

2 hours ago, prolup said:

Kad smo već kod golmana mogao bi i Popović nekad na gol ne mora valjda Borjan baš svaku.

Sad sam guglao da vidim gdje je Borjan na nekoj listi golmana po broju nastupa u FKCZ ali ne uspijevam naći. Uglavnom, po ovim što sam preletio kontam da je Dujković apsolutni rekorder sa 201 nastupom.

 

Borjan ima oko 160 nastupa za Zvezdu do sada, ima šanse da možda i prestigne Dujkovića.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Bluecuracao2 said:

Da li to ide sa godinama ,ne znam,  gledao sam sve gorenavedene golmane, ali najvise mi ostaje u sećanju Ognjen Petrović. Poslednja generacija kada su golmani mogli da nose crne dresove i košulje (valjda). Kada bi stao pored sudije, nije se moglo iz daljine videti ko je ko. Vrhunski je delovao i Boško Kajganič, ali pored Olje šansu nije dobio. Nisam gledao, ali kod starijih dileme nije bilo. Beara!

Ognej je bio u timu sa Karasijem, Acimovicem, Lazarevicem itd ali cak i u to vreme je Zvezda znala da izgubi recimo od OFK za koga su u ono vreme igrali Stepanovic, Petkovic pa Santrac recimo, sto se Kajganica tice mislim da je na jednom derbiju skinuo penal kod 1 - 0 za nas

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Perkos2 said:

Ljukovčan je bio mnogo bolji od starog Dike ali je bio sklon povredama. Zaboravio sam i Jevrića momka koji je kao "švajcarac" nema grešaka ali ni nekih briljantnih odbrana. Što kazu brani što treba a prima ono što je za primanje. Tih, miran neverovatno za jednog Beranca.

Zao mi ga je bilo na SP 2006. Branio je bas dobro u kvalifikacijama

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Iako ga verovatno niko s foruma nije gledao, Bearu hronicari i ti najstariji ljubitelji tretiraju kao najboljeg SFRJ golmana, a samim tim i naseg.

Ubjedljivo najveći. Počeli su iz nekog razloga da ga omalovažaju u Splitu, pa je Zvezda iskoristila to da ga dovede. Zvezda je sa njim uzela 4 titule u 5 godina. Tada je to bio baš ogroman poduhvat, a upravo mnogi ističu da je Beara bio taj ključni faktor uspjeha. Branio čovjek za selekciju svijeta, bio je internacionalna zvijezda fudbala.

Edited by Shunsuke Nakamura
  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Profaarmor said:

Ognej je bio u timu sa Karasijem, Acimovicem, Lazarevicem itd ali cak i u to vreme je Zvezda znala da izgubi recimo od OFK za koga su u ono vreme igrali Stepanovic, Petkovic pa Santrac recimo, sto se Kajganica tice mislim da je na jednom derbiju skinuo penal kod 1 - 0 za nas

Olja se proslavio kada je Real Madridu dao gol iz penala u pobedi od 2:0, a kasnije i u penal seriji posle koje smo se plasirali u polufinale KPK 1975. Posle je presao u Bastiju sa kojom smo igrali prijateljsku utakmicu i po navici je za zagrevanje stao na Zvezdin gol.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Manoly said:

Milance iz Begeca pripomogao se rukom u stilu legende svetskog fudbala onomad...

Salu na  stranu, neverovatno da sudija nije video.

Video je sudija al ima upute,

 

Ni po koju cenu se ne sme desiti novi Javor.

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Video je sudija al ima upute,
 
Ni po koju cenu se ne sme desiti novi Javor.
Jebo te, po tvojim upisima bi se reklo da mi jedan bod nismo uzeli bez pomoći sudija.

Ne kažem da nismo imali pomoć u nekim mečevima ali ti baš preteruješ sa tim potenciranjem sudija.

U dva navrata je mogao da sudi penal ali će svi sad da pričaju o ruci Pavkova!

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Martin Mystere said:

Jebo te, po tvojim upisima bi se reklo da mi jedan bod nismo uzeli bez pomoći sudija.

Ne kažem da nismo imali pomoć u nekim mečevima ali ti baš preteruješ sa tim potenciranjem sudija.

Balkanska UEFA namešta sudije. Čeferin i Laković.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...