Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

25 minutes ago, Perkos2 said:

Eto prilike da Gavrić dobije prostor na strani koja mu više odgovara pa da pokaže koliko vredi. Katai treba da se podvrgne terapijama i sačeka sa povratkom pošto nam poluspreman ništa neće pomoći.  Koga nema bez njega se mora!

Gavrić ne putuje koliko znam.

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Decembarski said:

Gledam Frimponga u Ligi Sampiona i mislim se da je kod nas bio u rangu Slavoljuba Djordjevica a sad odlicno drzi odbranu svog tima i ne kiksa uopste , igra pun samopouzdanja.

 

😲

 

Ako se dobro sječam, i kod nas je imao par predstava u kojima je pokazao potencial. Pre svega kao neko ko ima samopouzdanja da smiri i odigra iz zadnje linije a ne da panično ispucava loptu nebu pod oblake. Ali jbg, treba imati strpljenja kad u mladom igraču vidiš naznake fudbala, a kod nas toga nema iz ovih ili onih razloga.

 

Zato mi se recimo uopšte ne sviđa kako brzo čemo proglasiti Erakovića za netalenta i za 5 godina i njega gledati na televizoru u ligi šampiona, ali ne u crveno-belom dresu. Mladog igrača treba istrepeti, posebno na takvoj poziciji gde ogromno znači iskustvo i sticanje samopouzdanja. A to možeš da dobiješ samo kroz igranje mečeva.

I zaboravlja se da igrač nikad nije završen produkt. Mi ubacimo iz omladinaca u prvi tim nekoga i kao to je to. Pa jbt, treba tog klinca naučiti još svašta nešto. Ako jedan igrač od 18-20 godina pod tvojim vodstvom ne napreduje ni malo, treba se ozbiljno zapitati kakav si uopšte trener, i čemu ti uopšte služiš. Retki su generacijski talenti ala Vidić, kojeg ubaciš u vatru i on odma zablista. Svi ostali trebaju podršku, strpljenje, i dobre trenere uz kojih mogu da napreduju.

 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Kanga je brljiv. U proslom mandatu se samo šetkao na treningu cim je kasnila kinta. Ako ga neko nesto pita, on samo izvrne dzepove i nastavi da šeta.

Valjad nisu ti primicači ili koji kurac jos neka povreda finansijske prorode.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, berti said:

Kanga je brljiv. U proslom mandatu se samo šetkao na treningu cim je kasnila kinta. Ako ga neko nesto pita, on samo izvrne dzepove i nastavi da šeta.

Valjad nisu ti primicači ili koji kurac jos neka povreda finansijske prorode.

Pusti to rekla kazala bgt.. 

znas sta tih prica ima..

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, berti said:

Kanga je brljiv. U proslom mandatu se samo šetkao na treningu cim je kasnila kinta. Ako ga neko nesto pita, on samo izvrne dzepove i nastavi da šeta.

Valjad nisu ti primicači ili koji kurac jos neka povreda finansijske prorode.

 

Cenim da smo jedan od retkih klubova što fura džepove na šorcu. 

 

Ne kažem da možda nije iskazivao nezadovoljstvo kašnjenjem isplata. Ni prvi ni zadnji koji je to uradio. Ali ako te prvi put još može iznenaditi takvo ponašanje, za drugi put nema nikakvog izgovora za rukovodioce kluba, jer je krivica isključivo njihova. Em nisu obezbedili plate, em znaju sa kakvim igračem imaju posla.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Cenim da smo jedan od retkih klubova što fura džepove na šorcu. 

 

Ne kažem da možda nije iskazivao nezadovoljstvo kašnjenjem isplata. Ni prvi ni zadnji koji je to uradio. Ali ako te prvi put još može iznenaditi takvo ponašanje, za drugi put nema nikakvog izgovora za rukovodioce kluba, jer je krivica isključivo njihova. Em nisu obezbedili plate, em znaju sa kakvim igračem imaju posla.

Da li su sorcevi ili trenerke, nebitno. Valjda nasi znaju posle svega njegov karakter i znacaj za ekipu, pa se valjda nece zajebavati oko isplata.

Link to comment
Share on other sites

Da je brljiv, ili bolje rečeno "nepredvidiv" - jeste. Svojevremeno je Božović govorio za njega da je "divalj ograč" i da je jako teško imati neki uticaj. Problem s autoritetima i to je to.

 

Kanga ima kvalitet za neku od liga petice ali ga karakter jebe pa zato i igra kod nas, da se ne lažemo. Onaj crveni karton protiv L'goreca mu nikad neću zaboraviti, kao ni projektil protiv istog, te protiv Sparte i Krasnodara.

 

Digresija: malo stariji se sećaju kakav je košarkaš bio Vilfan. Umeo je da podigne celu dvoranu na noge, egzibicije, koševi, a onda u istoj tekmi zaradi isključenje ili napravi neku drugu brljotinu. Ili niz brljotina. Jednom je degažirao loptu u publiku zbog lične greške i popio svlačionicu a ekipa izgubila meč. Ukratko, ni za glavu ni za rep da ga uhvatiš, Srećom, nije igrao za Zvezdu makar i po cenu dubokog kanala KKCZ od jedno 15 godina u komadu. :classic_biggrin:

Edited by Neme
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Crvena Zvezda - Napoli 

Liga sampiona konacno i ja na stadionu posle pa skoro kao ta liga sampiona... 

 

U ogradjenom delu navijaci Napolija goli bosi pijani sa 20-ak zastava i jedna od njih mozda i najveca Dijego! 

Legenda zbog koje sam zavoleo fudbal, posle su mi ga ogadili mnogo gori od njega a nije da on nije bio i ovakav i onakav. Covek je pomerio granice

sporta i uz Majkla Dzordana sigurno najveca planetarna sportska figura ikada.... Legenda Argentine, Napolija i svakog siromasnog klinca bez patika...  

 

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...