Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

Jedan od retkih koji ima kojones da kaže sve što mu je na umu.

 

Terzić je, između ostalog, otkrio da mu je Vidić pre godinu i po dana rekao kako je završio profi licencu u Engleskoj i kako ima želju da jednog dana bude trener i selektor.



Upravo tim povodom, Nemanja Vidić javio se Mozzart Sportu:

„Poslednja osoba kojoj bih se ja poverio o svojim planovima je Zvezdan Terzić. Ja sa njim nemam komunikaciju“, kratak je bio Vidić u izjavi za Mozzart Sport.

  • Like 6
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Knipex said:

Koliko sam čuo Katai 99% neće igrati protiv Genta i nije u pitanju primicač. Urađena su testiranja i čekaju se rezultati. Nije korona u pitanju.

To je istina. Navodno je i ranije imao problem koji se sada vratio. Cak se pominje da je i karijera u pitanju. Dace Bog da sve bude ok.

Link to comment
Share on other sites

Ovako ćemo, ljudi...

 

Da bi izbegli autocenzure i tabloidizaciju, tj. tračarenja, jer je ozbiljna stvar u pitanju - ko ima informacije vezane za Kataijev zdravstveni karton, neka napiše pmove pa će se raširititm i svi ćemo na kraju znati šta se tačno dešava. 

 

Može da se napiše i otvoreno, nikakav problem, ali razmišljam i o toj "mogućnosti" da neko možda ne želi da piše javno. To je ok, respekt, izbor postoji. Nema štete ni na koji način forumu i forumašima. Sve je na vašoj ličnoj odluci a ja ću biti tu ako treba bilo šta.

 

Nadam se ipak najboljem: rezultati će biti dobri na kraju. Go for it, Magiko! :thumbsup:

 

 

Edited by Neme
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Aman, ne širite te priče, kakvo srce, ne pričajte bezveze.

Ja vam potpisujem da će igrati protiv Nemaca.

 

Edit. Glavni problem je u povredi koja mu se obnavlja, možda je prvi put nije dobro zalečio, pa se sada stanje pogoršalo. Biće to ok, ali nemojte da nagađate i prizivate najcrnje.

Edited by Don Juan
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Crni Bombarder said:

Cekaj..jel ti stvarno "pushish" onu Lukicevu genijalnost da je ceo tim iz Barija sesta zvezda?

Naravno - nista licno zaista..ja samo mislim da je to velika budalastina..
 

 

 

Ne znam coveka da prati Zvezdu da je popusio tu budalastinu... samo se javljam da dodam da niej to sopotski pecenjar sam izmislio tu je bio uz njega mozda najuzasniji lik koga su klupske prostorije i kk i fk ikada videle.... a nazalost kk loza u Pioniru ga opet vidja... on ne smeta Delijama al Piksi djubre mrs sa stadiona... dobri smo kakvi smo...

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ja koliko sam cuo Katai je povredjen, zaboravio sam sta je u pitanju, jer se ne razumem u to toliko, pa zaboravim, ali nije u pitanju neki jaci problem u smislu srca ili sta sve moze da se razume iz one poruke.

 

Ono sto sam jos cuo, to je da ce propustiti sve utakmice do kraja polusezone. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Markoss said:

Ja koliko sam cuo Katai je povredjen, zaboravio sam sta je u pitanju, jer se ne razumem u to toliko, pa zaboravim, ali nije u pitanju neki jaci problem u smislu srca ili sta sve moze da se razume iz one poruke.

 

Ono sto sam jos cuo, to je da ce propustiti sve utakmice do kraja polusezone. 

Ponovo je povredio primicač, a to vuče još od pre prve utakmice sa Nemcima, kada je igrao očigledno nedovoljno oporavljen. Plašim se da se pogoršala situacija.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...