Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

Rutinski 😁

Just now, John Dies at the End said:

Rutinski otaljan meč... osim šanse Vose u 40sec.

I to iz ofsajda 😂

Na stranu ova pobeda, ali Voša je stvarno slaba ekipa. Ovo kažem zato što sutra nam treba ekipa koja će pored večitih pokušati da uradi nešto u Evropi. Ok ima tu par talentovanih klinaca, ali većina je žalosna.

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Don Juan said:

Rutinski 😁

I to iz ofsajda 😂

Na stranu ova pobeda, ali Voša je stvarno slaba ekipa. Ovo kažem zato što sutra nam treba ekipa koja će pored večitih pokušati da uradi nešto u Evropi. Ok ima tu par talentovanih klinaca, ali većina je žalosna.

 

Dobro 😄 ima malo i do toga sto smo mi, za naše standarde na domaćim livadama, izveli poprilično def ekipu, gde su i Ben i Kanga dosta dobro odradili def zadatke.

 

I da dodam, da me Elvis bas bas iritira,  sudija koji za očigledne oštre i ponovljene prekršaje,  simuliranja ne dodeljuje kartone.

Edited by John Dies at the End
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Martin Mystere said:
2 hours ago, Don Juan said:
Potpisujem da je bio mali ofsajd,čak imam i sliku, ali ne mogu da je okačim.
Ako zna neko kako se brišu ranije slike, neka mi javi emoji16.png

Obrati pažnju na Erakovića tamo sa desne strane...

Slažemo se da se ne slažemo.

Link to comment
Share on other sites

Meni je Njegos stvarno odigrao bas dobro prvo poluvreme. Ali u drugom mislim da nije pipnuo loptu. 

 

Erakovica bezveze jebu ovim. Nije decko bek, nema koncentracije, lose igra, danas nije pola presao. Imas Hajdina cupavog na tribini sto su ga platili 300k evra, nek igra jebem mu mater kad ga vec placamo. 

 

Falcineli mi se sve vise svidja, bas zahvalan igrac. Igrao kao Boaci u provm mandatu. I kad ne da gol, pokupi mnogo lopti, zagradi se, odigra.

 

Ali Spiridonovic mrtvak. Jel realno da je onako jadno sutirao u poslednjem minutu? On se bas svojski trudi da pokaze Stnakovicu da mu se bas nesto i ne igra fudbal, al ovaj to nikako da ukapira. 

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Pero_Cameron said:

Sve mirise na bus taktiku u cetvrtak. Da iscupamo bod i 99% smo prosli.

Tako ce i biti, sa i bez Kataija, koliko god nam znaci njegova lucidnost i potez.

Ocekujem taktiku slicnu mecu kod Hofenhajma, s tim da je velika razlika neigranje Sanogoa.

Bice vrvtno to neka 5-4-1 taktika, uz defanzivniju ulogu bekova i npr Kangu uz Njegosa, s tim da ce tu biti i najvise problema na nasem delu terena.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Manoly said:

Tako ce i biti, sa i bez Kataija, koliko god nam znaci njegova lucidnost i potez.

Ocekujem taktiku slicnu mecu kod Hofenhajma, s tim da je velika razlika neigranje Sanogoa.

Bice vrvtno to neka 5-4-1 taktika, uz defanzivniju ulogu bekova i npr Kangu uz Njegosa, s tim da ce tu biti i najvise problema na nasem delu terena.

Ja sam misljenja da ce Njegos igrati u paru sa Ivanicem, a da ce gore biti istureni Ben i Kanga (iza Falcinelija) 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...