Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

Videh reportazu, opet mnogo stvorenih ali i promasenih sansi, dosta akcija i saradnje pred njihovim golom, Ricmondu se ne da-morace neku Kanginu baba Vangu da poseti i skine crnu magiju, odbrana standardno slaba narocito kad ih onako pretrcavaju i kad se ispada kao na livadi protiv Zlatibora...

Saviju ne bih komentarisao, nista me vise ne cudi u i oko kluba.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Љуба said:

Добар је Иванић, поготово ове сезоне. Станковић га је вратио у живот слично као Роби Лазовића својевремено.

Да данас није играо испали би. И генерално наша игра зависи од Катаија, Канге, Иванића, Фалћинелија и наравно Борјана. Боаћи је и овако килав и хронично повређен показао како прави шпиц улази у шансе и колико значи на терену.

Оно што брине је што Николић баш доста стагнира. Мислио сам да он може да буде један од носилаца ове сезоне али и он и Гаврић морају боље.

Гобељић и Његош све више доказују да нису фудбалери. Рачића је Терза изгурао на силу и увалио али ову двојицу нико не може да ували све и да неки тим има слепог билионера на месту власника клуба. Њих што пре требан поклонити било коме. Можда Лалатовић паљевина узме Гобељу са мегафоном.
Кад би успели да им увалимо Гобељића, Павкова и Симића за левог бека Деветка то би био посао деценије. Отарасиш се три дунстера а добијеш играча на дефицитарној позицији. Али Мита сиса не би успео да прода флашу хладне воде гомили жедних људи у пустињи а камоли да уради нешто корисно за клуб.

Сваки његов разговор почиње питањем: "А где сам ту ја?"

Sent from my SM-G975U using Tapatalk
 

 

Poso decenije koji na terenu nebi promjenio aboslutno ništa. Dok su ovi na čelu kluba, Gobelju i Simića če uvek zameniti neki novi Gobelja i Simić. Siguran sam da takvih nikad ne fali u terzinom magacinu

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Manoly said:

Videh reportazu, opet mnogo stvorenih ali i promasenih sansi, dosta akcija i saradnje pred njihovim golom, Ricmondu se ne da-morace neku Kanginu baba Vangu da poseti i skine crnu magiju, odbrana standardno slaba narocito kad ih onako pretrcavaju i kad se ispada kao na livadi protiv Zlatibora...

Saviju ne bih komentarisao, nista me vise ne cudi u i oko kluba.

Glavni problem je što imamo jako veliku razliku u kvalitetu između prvih 12-13 igrača i oni koji treba da ih menjaju u rotaciji. Kada na terenu nisu Kanga, Ben, Katai, Sanogo,...Naravno, ni sa slabijim igračima Zlatibor ne bi trebao da predstavlja problem, ali je očigledno da neki igrači čak ni na tom nivou ne mogu da kvalitetno odgovore zahtevima. Juče su svi koji kritikuju Sanoga, recimo, mogli da vide kakva je razlika kada je on na terenu, a kada je na terenu Petrovič.

Drugi problem je Rodić koji jasno nema zamenu, i šanse da ćemo primiti gol posle akcije sa leve strane rastu značajno kada on nije na terenu. Eraković/Degenek jednosavno ne mogu to da igraju. Što je najgore, ja ne vidim zamenu za njega ni na horizontu.

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Don Juan said:

Glavni problem je što imamo jako veliku razliku u kvalitetu između prvih 12-13 igrača i oni koji treba da ih menjaju u rotaciji. Kada na terenu nisu Kanga, Ben, Katai, Sanogo,...Naravno, ni sa slabijim igračima Zlatibor ne bi trebao da predstavlja problem, ali je očigledno da neki igrači čak ni na tom nivou ne mogu da kvalitetno odgovore zahtevima. Juče su svi koji kritikuju Sanoga, recimo, mogli da vide kakva je razlika kada je on na terenu, a kada je na terenu Petrovič.

Drugi problem je Rodić koji jasno nema zamenu, i šanse da ćemo primiti gol posle akcije sa leve strane rastu značajno kada on nije na terenu. Eraković/Degenek jednosavno ne mogu to da igraju. Što je najgore, ja ne vidim zamenu za njega ni na horizontu.

Odavno se prica o deficitarnim pozicijama u timu, to je poznato svakoj susi, ali u klubu ne znaju da reaguju sto nije novost.

Sanogov znacaj i doprinos u odnosu na Njegosa je ocigledan i ukoliko.ne ostaje posle decembra, siguran sam da Stankovic zna da na toj poziciji mora da trazi pojacanje. Sto se Rodica tice, niti ce on odlaziti, niti vidim da u klubu rade na nalazenju alternative,  a da nije opet neki profil igraca koji beka igra priuceno. 

On je momak def hronicno povredjen i nedovoljno spreman, nece se to menjati.

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Crni Bombarder said:

Stvarno sam odigrao 7+ ocekujuci neki cirkus od utakmice,kao sto nam se vec znalo desavati u Kup takmicenju.
(zli jezici bi rekli "u Terzinom mandatu",sto necu sigurno osporiti)
Tacno sam "video" neki 5:2 rezultat.

Utakmicu nisam gledao pa bi bilo suludo da ista komentarisem o dogadjajima na terenu i samoj utakmici.
 

coop nas izvestava, ne brini, sve je pokriveno u i oko FKZC i KKCZ

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Manoly said:

Sanogov znacaj i doprinos u odnosu na Njegosa je ocigledan i ukoliko.ne ostaje posle decembra, siguran sam da Stankovic zna da na toj poziciji mora da trazi pojacanje

Problem je što nisam siguran ni da je to lagan posao. Sanogo nam je pao kao dar sa neba, pošto takvog igrača nismo imali odavno, Neke domaće varijante, sa druge strane, se obično pokazuju kao pogrešne.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Don Juan said:

Problem je što nisam siguran ni da je to lagan posao. Sanogo nam je pao kao dar sa neba, pošto takvog igrača nismo imali odavno, Neke domaće varijante, sa druge strane, se obično pokazuju kao pogrešne.

Gledajuci vodje u klubu, ni u sta ne mozemo biti sigurni. S druge strane, Stankovic je Sanoga doveo prakticno kad je zamenio Miloja na klupi (iako ovaj nije bio ic spreman), zna koliko mu donosi i treba. Zato i mislim da ce se ako ne ostaje traziti zamena koja nece biti macka u dzaku, s tim da ponavljam i ulogu "sportskog sektora" koji onoliko fula.

Link to comment
Share on other sites

Sve to stoji, zna se ko može da igra ko ne može, imamo taj neki kostur kvaliteta.. Tu bi trebalo preseći i ove koji su dokazali da ne mogu liferovati i popunjavati nedokazanim mladim talentovanim igračima i ponekim dokazano kvalitetnim poput Dragovića.
Konkretno juče nije bilo loše, konstantno smo stvarali šanse, prečka, odbrane, promašaji.. A sa druge strane perfektne akcije i reakcije kod golova, baš su me gosti prijatno neprijatno iznenadili. Onako iz prve šutnuti kao kod prvog gola nije nimalo lako i ubacivanje odlično. Kod drugog gola idealan centaršut i šut. Svaka čast. Najviše što smo mogli su malo bolje reakcije Gobelje i Pankova kod centaršuta.

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Čvarkov said:

Dvočlana komisija u sastavu Nebojša Milošević-Šavija bi bilo idealno rešenje za našu klupu. Obojica su imali više uspeha od Mistera.

Pocinjes da smaras malo sa tim, svaki post ti je o tome od sinoc.

Jeste sramota sto je Savija dosao do klupe, ali nikakve veze sa igrom nije imalo, pitanje da li je znao i sa kim igramo.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, LeBron said:

Pocinjes da smaras malo sa tim, svaki post ti je o tome od sinoc.

Jeste sramota sto je Savija dosao do klupe, ali nikakve veze sa igrom nije imalo, pitanje da li je znao i sa kim igramo.

 

Sa čim tačno smaram? Napisao sam ukupno jedan post vezano za Šaviju. 

I u tom postu sam spomenuo i našeg pomoćnog trenera, aludirajući na to da nisam zadovoljan kako Mister vodi utakmice. Post je bila sprdnja, a trebalo bi da bude žalosno to što je došao do klupe i igrača.

Link to comment
Share on other sites

mala digresija..

pre jedno 8 dina dok sam muljao nesto po somboru, skontam ja saviju kod rebrace u lokalu a skonta i on mene, misim ne skonta mene kao mene, vec skonta da sam ja njega skontao, kontate..:classic_sleep:

reko necu da ga smaram, posto je bio sa zenom..

al onda skontam kakav je to lajf, kad moras na svaki pogleda da se "cimas" i da "cenis" dal neko oce da te smara jer si "njegov" il da te napadne jer nisi "njegov".. jebo ti to, to je neki poseban mindset..

e sad ne znam zasto sam ovo rekao, al u svakom slucaju ne skodi.. a cim ne skodi, znaci da korsiti..:default_coffee:

  • Like 7
  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, n4l1m said:

mala digresija..

pre jedno 8 dina dok sam muljao nesto po somboru, skontam ja saviju kod rebrace u lokalu a skonta i on mene, misim ne skonta mene kao mene, vec skonta da sam ja njega skontao, kontate..:classic_sleep:

...

e sad ne znam zasto sam ovo rekao, al u svakom slucaju ne skodi.. a cim ne skodi, znaci da korsiti..:default_coffee:

 

Dvoje su se tako smuvaly 😘

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...