Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

1 hour ago, berti said:

Eno Vulić igrac utakmice. A balvan Njegos briljira kod nas

 

То је и очекивано. Да ли ће Вулић довољно радити на себи и да ли ће бити ментално јак да испрати играње у иностранству у озбиљној лиги, то не знамо, али знамо да зна фудбала. Углавном се лако види ко зна а ко не зна.

Link to comment
Share on other sites

Krotone je vec vidjen drugoligas.. ali bi on svakako dobrim igrama ove sezone lako mogao osigurati transfer u ozbiljniji italijanski klub.

kad mogu Maksa-kiksa, Basta, Radovanovic & drugari da se po deceniju i duze svercuju u Seriji A, zasto da ne...

Edited by Cojep
Link to comment
Share on other sites

Ja i dalje tvrdim da bi Srnaldo bio odličan desni bek.
Od Gobeljica svakako malo bolji, ali ako hocemo da napredujemo treba nam barem Rodic iz prve sezone. Stvarno je vreme da se pozabave odbranom i da se dovedu bek i stoper. Ajde mogu da progutam forsiranje Nikolica i Erakovica i svaku gresku koju naprave,ali da gledam jebenog Gobeljica konstantno na beku je zlocin prema navijacima.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Helmet said:

Od Gobeljica svakako malo bolji, ali ako hocemo da napredujemo treba nam barem Rodic iz prve sezone. Stvarno je vreme da se pozabave odbranom i da se dovedu bek i stoper. Ajde mogu da progutam forsiranje Nikolica i Erakovica i svaku gresku koju naprave,ali da gledam jebenog Gobeljica konstantno na beku je zlocin prema navijacima.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 

Gledati Gobeljica na terenu je zločin prema fudbalu i sportu uopste.

  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Petar Golubović iz Kortrijka bi bio dobro pojačanje na poziciji beka. 
Ne znam doticnog, ali ako moze domaci bek da se dovede,odlicno. Nw znam samo da li je pod ugovorom i koliko bi kostao otkup. Boaci ide u Januaru verovatno, voleo bih da Sanogo ostane, bar na novu pozajmicu. Par igraca bi svakako trebalo udomiti, dalje smanjenje igrackog kadra je itekako potrebno, uma li neki mladi igrac da zasluzuje ulazak u orvi tim?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Laki Decembarski said:

Ja i dalje tvrdim da bi Srnaldo bio odličan desni bek.

 

У 29. години се то не ради а није ни технички поткован нити има фудбалску интелигенцију па да то лагано усвоји. Када је од Вешовића са правом направљен десни бек то му је био задњи воз. Поред гомиле балвана само нам још фали крпљачина позиција.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Dzistrou said:

Petar Golubović iz Kortrijka bi bio dobro pojačanje na poziciji beka. 

Golubovic ako nije zapušten bi svakalo mogao da bude u konkurenciji za poziciju desnog beka. Baš dugo nisam odgledao neki njegov nastup pa ne mogu da dam tačnu ocenu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, VukVule1988 said:

Kad se vec spomenu menjanje pozicije Srnicu, mota mi se vec dugo jedna misao u glavi. Koliko bi bilo izvodljivo da se Njegos prekomanduje na štopera?  Ionako je u vezi beskoristan, fizikalije su tu, samo kad bi se glava naštelovala mislim da bi to bilo izvodljivo. 

Ili da se prekomanduje u neki drugi klub 👌

  • Like 7
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, Perkos2 said:

Pamtis li barem jedan dobar potez Račića dok je bio u Zvezdi? Nije bio nista posebno prozivan u odnosu na ono što je pokazivao na terenu. Posebna je priča kako je i zašto forsiran da igra i za čiji račun.

Dao sasvim fin gol Backi ili Spartaku vrhunska akcija bila. Forsiran je zato sto je bio (kao i Njegos prosle godine) potencijal, nije skodilo i to sto je dosao iz OFK, Terziceva 1 kuca..
Elem da se vratim na Njegosa, na  startu prosle sezone Tifo sport uzeo ga je kao 1 od vecih prospekta/potencijala u JSL, drugi nas igrac je bio Jocic njega su uvalili za kirikiri prosle godine.
Ove sezone je bas los, moguce  da je do Sanoga, pa se vidi razlika u klasi izmedju njih dvojice, dok je prosle godine konkurencija bila Jovancic i Kanjas pa je izgledao pristojnije/kvalitetnije.
Sto se tice  Racica i racuna, nije Zvezda tu uopste lose prosla, sem tih 2m sto su uzeli na ruke, sledi i 20% od sledece prodaje. A to lagano moze da bude jos ~5m pogotovo ako nastavi u ovom ritmu a otvoren mu je prostor zbog busenja Lima i prodaje Kondogbia
Ipak je Mladost u pitanju:

5.14

Edited by LayupFromTheMidget
Link to comment
Share on other sites

Zvezda je Račiću bila prolazna stanica i zato sam uvek pisao protiv takvih igrača, imao je garanciju da će igrati određeno vreme a bio je posebno premiran u odnosu na stale igrače. Borjanovu sliku treba da drži iznad kreveta pošto je sjajnom odbranom pokrio njegovo padanje na guzicu protiv Krasnodara. Taj gol i još jedno ispadanje iz Evrope niko mu ne bi oprostio. Od svih para koje se vrte oko njegovih transfera najmanje para vide on i Zvezda.

Edited by Perkos2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Perkos2 said:

Pamtis li barem jedan dobar potez Račića dok je bio u Zvezdi? Nije bio nista posebno prozivan u odnosu na ono što je pokazivao na terenu. Posebna je priča kako je i zašto forsiran da igra i za čiji račun.

Ја памтим да је тај форисрани Рачић имао неко самопоуздање, није био 3,14чкица као форисрани Његош.

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, LayupFromTheMidget said:

Doduse tako se i Racic pljuvao pa ispadne za koplje najozbiljniji potencijal od svih veznjaka sto smo izbacili

 

Kad je stigao u Valensiju secam se da mu je u FIFI rejting bio 76, a potencijal 86. Normalno da ne procenjujem igraca na osnovu igrice, ali to je prvi put da sam pomislio da mozda skauti FIFE vide nesto sto mi ne vidimo.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...