Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

Mi smo realno u LŠ oba puta ušli više sticajem okolnosti nego kvalitetom ali se tu najpre klub nije snašao već je ogavni dvojac probao da šibicari dovođenjem "pojačanja" a LŠ ne prašta, još smo mi dobro prošli koliko nismo imali kvalitet za to takmicenje. Ove godine nam realno hvali barem tri vrhunska igrača i rezervni levi bek. Sa dobrim štoperom, centralnim veznim i pravim krilom a ne onim spidijem bili bi tvrd orah mnogim ekipama u LE

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Born Ready said:

 

Pa da, ko bi rekao da može da se desi da odigramo loše krajnje nebitnu LLSL utakmicu koja dolazi između dve evropske i koju smo počeli sa 5 klinaca u startnih 11. Dok smo pobeđivali sve rivale ubedljivo domaća liga je bila nebitna, nikakav reper(činjenica), pričalo se o sklanjalicama itd, ali čim se jedna utakmica u toj istoj ligi kiksne zbog LE odmah drvlje i kamenje, kao da i ovako i onako nemamo autoput ka tituli.

nije uopste to poenta.. imali smo i protiv javora par prtvih sansi, al se videlo od starta da nema sile da i jedna lopta zavrsi u mezi..

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, ZiS said:

Mislim da nikad jača kiša nije padala nego protiv tog Ekerena... Još je "sever" bio u fazonu, ne može niko da se ogrne sa koreografijom, moraju svi da kisnu... Upalu pluća sam fasovao... 

Ne znam da li si bio na JeNeA na finalu kupa mislim 2005.protiv Ofka, al tad je oluja trajala bukvalno od 10.minuta meca sa sve dva produzetka i cekanjem da Zigara digne pehar... gace mokre bile.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Iskeno se nadam da Gent nece smeniti trenera , gledao sam snimak njihove utakmice sa Švabama , usudjujem se da kazem da smo mi vece probleme pravili Hofenhajmu nego Gent njima , ne bi ih imao nista protiv da Belgijanci budu nas Keln od pre 3 godine tj da ih dobijemo istim rezultatom.

 

Edited by Neme
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, ZiS said:

Mislim da nikad jača kiša nije padala nego protiv tog Ekerena... Još je "sever" bio u fazonu, ne može niko da se ogrne sa koreografijom, moraju svi da kisnu... Upalu pluća sam fasovao... 

Ja sam bio na istoku. Drugar i ja celu utakmicu na sred tribine skačemo kao dve budale a svi ostali se povukli gore. On nešto istripovao a ja nisam hteo da ga ostavim. Posle uleteli u neku vodu i ugasio nam se auto. Jedva ga upalismo posle nekoliko sati. Došli kući u 2 ujutru. Sutradan sam se osećao kao da su me tukli ceo dan. Barem da smo pobedili pa bi mi bilo lakše.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Sjajna pobeda protiv uvek neugodne cehoslovacke skole fuZbala... :s_d:
Sto se sledeceg protivnika tice,kada mi neko pomene timove iz Belgije uvek se setim jebenog Zerminal Ekerena i zeludac mi se okrene ...
Dan danas se secam koliko sam ispizdeo,em ispadosmo em sam pokisao ko mis na severu ...
 
Ekeren, Briž, Anderleht sve muka do muke.. Ni belgijska škola nam ne leži :) Ali vraćamo polako milo za drago.
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, mister-no said:
3 hours ago, mare80 said:
Sjajna pobeda protiv uvek neugodne cehoslovacke skole fuZbala... :s_d:
Sto se sledeceg protivnika tice,kada mi neko pomene timove iz Belgije uvek se setim jebenog Zerminal Ekerena i zeludac mi se okrene ...
Dan danas se secam koliko sam ispizdeo,em ispadosmo em sam pokisao ko mis na severu ...
 

Ekeren, Briž, Anderleht sve muka do muke.. Ni belgijska škola nam ne leži 🙂 Ali vraćamo polako milo za drago.

 Hajde,Anderleht i Briz su neka fudbalska imena,ali jebeni Ekeren da te izbaci.... 😄

Link to comment
Share on other sites

Gore ispadanje je bilo od Ksamaksa. Prvi izlazak u Evropu posle sankcija i dvomeč koji se pretvorio u noćnu moru.

 

Edit. Imali smo odličan tim, btw.

Milojević, Sakić, Stefanović, Đorović, Živković, Njeguš, Podunavac, Adžić, Krupniković, Petković, Kovačević.

Edited by Dzistrou
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Protiv Ekerena sam sedeo kod kuće. Ajde što je lilo kao iz kabla, ali komentar one pijane somine "Ekeren je skromna ekipa, u rangu Mladosti iz Lučana za tamošnju ligu"... :frusty:

 

Za Anderleht sam dobio od nekih ćaletovih klijenata Zapad Centar, a ortak iz razreda kupio Sever dva dana ranije. Došli do stadiona i zamenimo kod tapkaroša, još nam doplatio neku siću. Mi klinci a i to što je "doplatio" veliko k'o kuća. Jedva smo se progurali donekle, da bi uopšte videli šta se dešava na terenu. Da su naši saznali šta smo uradili, ne bi stadion videli pitaj Boga do kada... 😁

 

Na Briž smo išli zajedno, Milan u magli&rematch i palili one novinčine, Keln, i svaki put smo jebeno ispadali na kraju. A onda se desio Bajern i razbismo jinx. :s_d:

 

 

edit: Lapsus, za Anderleht smo menjali karte.

Edited by Neme
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Dzistrou said:

Gore ispadanje je bilo od Ksamaksa. Prvi izlazak u Evropu posle sankcija i dvomeč koji se pretvorio u noćnu moru.

 

Ne podsećaj me. 

Ceo dan sam putovao za BG, i bili smo bolji, a onda kontra  i dadoše ga, i kako su ga oni dali, tako poče da duva vetar. To ne mogu da zaboravim.

Taj meč je zajebao Džajić, tako što je malo pred meč prodao Perovića koji je tada bio u usponu forme.

Edited by Don Juan
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Cika Kure said:

Iskeno se nadam da Gent nece smeniti trenera , gledao sam snimak njihove utakmice sa Švabama , usudjujem se da kazem da smo mi vece probleme pravili Hofenhajmu nego Gent njima , ne bi ih imao nista protiv da Belgijanci budu nas Keln od pre 3 godine tj da ih dobijemo istim rezultatom.

 

Gledao sam Gent protiv Dinama iz Kijeva.

Mogu da ponovim sto sam tada napisao:ekipa u kojoj mnogo toga skripi. Nisu poslozeni kako treba,imali su veliki broj odlazaka,menjali trenere od pocetka sezone kao na traci.. ovde cu da se zaustavim jer u poslednje vreme sta god na napisem na topiku - ode u kontru :lol_2:
Prema tome sto se mene i Genta tice,do utakmice - :classic_mellow: 

Edited by Crni Bombarder
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Manoly said:

Ne znam da li si bio na JeNeA na finalu kupa mislim 2005.protiv Ofka, al tad je oluja trajala bukvalno od 10.minuta meca sa sve dva produzetka i cekanjem da Zigara digne pehar... gace mokre bile.

Ono kad Zigara sutne slobodnjak i da gol 🙂

i najveci biser, tako pokisli odemo u pionir da gledamo basket sa Hemofarmom

FB_IMG_1604090847473.jpg

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Laki Decembarski said:

Ono kad Zigara sutne slobodnjak i da gol 🙂

i najveci biser, tako pokisli odemo u pionir da gledamo basket sa Hemofarmom

FB_IMG_1604090847473.jpg

Gol iz slobodnjaka pod noge zida.

Upamtio sam tu Zenginu ekipu, a i kisurdacu, s tim da na sever nisam isao.

Link to comment
Share on other sites

On 10/29/2020 at 5:00 PM, dulematic said:

Gde je brat @tsva. Kako ovakva rapsodija da prodje bez njega?  Jedva čekam post.

 

Prelepa igra, uživanje 90min. Šta reći? 

 

Najbolja Zvezdina tekma posle pobede nad Liverpulom! 

 

Ne dirajte Sanoga, odlične stvari radi, greši po malo ali nam povezuje linije savršeno. Falćineli je odličan ali odličan. 

Struja nestala u Sredu uvece, malopre dosla. Na poslu gledao prvo poluvreme, u autu na telefonu drugo na preskoke jer sam morao da pazim kud vozim.

 

Kad imas kontinuitet i nadjes se u drugom sesiru onda ti zapadne i losiji protivnik. Liberec je najslabija ekipa koju smo sreli u grupama u zadnje 4 godine. Cak je i u kvalifikacijama bilo jacih.

 

Odlicno smo odigrali. Bice jos bolje kad se Kanga vrati. Ben je vec sada legenda Crvene Zvezde a i dalje ga osporavaju mnogi kojima je Ivanic fudbaler. Sanogo nam je opet bio glavni igrac al opet bezvezni zuti karton. Koliko nam vredi videce se kad bude preskaocio jednu zbog kartona.

 

Gobejic sve do 75og minuta bez greske.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam da li si bio na JeNeA na finalu kupa mislim 2005.protiv Ofka, al tad je oluja trajala bukvalno od 10.minuta meca sa sve dva produzetka i cekanjem da Zigara digne pehar... gace mokre bile.

Joj odosmo u off ali tu utakmicu nikada neću zaboraviti. Posle toga basket pa vozom posle nazad za SU gde sam tada živeo. Sledećeg dana ujutru kolokvijum i posle toga spavanje od 14h do sutradan u 9h.

Eh mladosti, sada ne znam ni da li bi taj pljusak preživeo [emoji1]

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

kriva je kisa. nikad jaca.
Neka me neko ispravi ali ako me sećanje ne vara, pored toga što je drenaža bila užasna, čini mi se da je na jednoj polovini bila još gora nego na drugoj pa tako dok se na jednoj lopta nekako i kotrljala na drugoj je ostajala ukopana u mestu...

Juriš gol a od vode loptu ne možeš da šutneš kako treba...
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Martin Mystere said:

Neka me neko ispravi ali ako me sećanje ne vara, pored toga što je drenaža bila užasna, čini mi se da je na jednoj polovini bila još gora nego na drugoj pa tako dok se na jednoj lopta nekako i kotrljala na drugoj je ostajala ukopana u mestu...

Juriš gol a od vode loptu ne možeš da šutneš kako treba...

Meni je u sećanju ostalo tri mrtve šanse Gorana Drulića gde je voda bukvalno sprečavala loptu da uđe u gol ili da lopta dođe do njega u poziciji jedan na jedan sa golmanom. Davno je bilo, možda i nije bilo sve tako, ali meni je tako ostalo u glavi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Neme said:

Protiv Ekerena sam sedeo kod kuće. Ajde što je lilo kao iz kabla, ali komentar one pijane somine "Ekeren je skromna ekipa, u rangu Mladosti iz Lučana za tamošnju ligu"... :frusty:

 

Za Briž sam dobio od nekih ćaletovih klijenata Zapad Centar, a ortak iz razreda kupio Sever dva dana ranije. Došli do stadiona i zamenimo kod tapkaroša, još nam doplatio neku siću. Mi klinci a i to što je "doplatio" veliko k'o kuća. Jedva smo se progurali donekle, da bi uopšte videli šta se dešava na terenu. Da su naši saznali šta smo uradili, ne bi stadion videli pitaj Boga do kada... 😁

 

Na Anderleht smo išli zajedno, Milan u magli&rematch i palili one novinčine, Keln, i svaki put smo jebeno ispadali na kraju. A onda se desio Bajern i razbismo jinx. :s_d:

Bio si na Andrlehtu 1982. ili 1991. u Mađarskoj posle Tokija?

Link to comment
Share on other sites

Pogledah sada hajlajte sa tog meča. Srce lupa i dalje. Mićić stativa, Stanković prečka, Drulić klizanje u 1-1 šansi, gomila promašaja a la Ivanić protiv Libereca (ali zbog kiše, ne manjka talenta). Glavni utisak Miodrag Pantelić i lakoća sa kojom je igrao. Veliki majstor na lopti.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, pavijan2 said:

Bio si na Andrlehtu 1982. ili 1991. u Mađarskoj posle Tokija?

 

Malo je falilo da odem protiv Sampdorije, kad spomenu već posle Tokija, i bolje što nisam. 

edit: Evo i ovde da se ispravim, menjao sam kartu za Anderleht, ne za Briž.  

Edited by Neme
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Neme said:

 

Malo je falilo da odem protiv Sampdorije, kad spomenu već posle Tokija, i bolje što nisam. 

Bio. 1.4. 1992. Ostale mi u glavi samo palice za hokej i pakovi koji su se masovno krali iz neke prodavnice sportske opreme, pun mesec nad Sofijom i osećaj da je to kraj istorije i da više ništa neće biti isto. 

Edited by pavijan2
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...