Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

2 hours ago, Igor028 said:

Mislis li ti stvarno da je Stankovic svojom voljom ubacio Simica, ili dao Ivanicu da puca penale... Meni nesto ne deluje da je to njegova ideja, opet ne znam sigurno samo neko moje misljenje. Sto se mene tice, navijacu da kiksnemo svaku u kojoj Gobeljic ima traku na ruci.

 

Pa sta ima Simicu za kog svi znaju da nema pojma da dizu cenu u Evropi. Da je neko hteo da se umesa, Radulovic bi usao tada, sto je doduse i logicnije sa svakog moguceg aspekta bilo. Tako da mislim da je njegova ideja, jer mi i deluje ko lik koji se lozi na te filmske price gde ce neki Simic sto nije sutnuo loptu pet meseci da se poajvi u bitnoj tekmi i resi je. Sto opet govori o nezrelosti Stankovica. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Markoss said:

 

Pa sta ima Simicu za kog svi znaju da nema pojma da dizu cenu u Evropi. Da je neko hteo da se umesa, Radulovic bi usao tada, sto je doduse i logicnije sa svakog moguceg aspekta bilo. Tako da mislim da je njegova ideja, jer mi i deluje ko lik koji se lozi na te filmske price gde ce neki Simic sto nije sutnuo loptu pet meseci da se poajvi u bitnoj tekmi i resi je. Sto opet govori o nezrelosti Stankovica. 

Pa ima smisla kad malo bolje razmislim ali ne ide mi u glavu sta radi, Pavkova precrta i odjednom eto Pavkova, Simica isto.. 

Muceni Partizan izgubi

Edited by Neme
Link to comment
Share on other sites

Ne bih da se citiram, a i mrzi me da trazim svoje postove koje sam pisao posle derbija.

 

Ukratko, hteo sam da napisem da me ne bi cudilo da Partizan nakon 1:1 sa nama izgubi od Radnickog i bas to se dogodilo. Ne moze onda da se kaze da su oni nesto mnogo kvalitetni ako iz kola u kolo ne mogu da dodju do pogotka i ne moze da se kaze da su nesto mnogo kvalitetniji od Vojvodine, Cukarickog, Radnickog, TSC, Spartaka.

 

Prilicno je jasno zasto smo igrali 0:0 sa Javorom i kamo srece da bude vise meceva bez pobede, jer je nama prioritet grupa LE i da smo izgubili od Cukarickog, a dobili Omoniju bilo bi mnogo bolja situacija.

 

Ponovicu, u skoro svakoj ligi prvoplasirani izgubi bodove u svakoj cetvrtoj ili petoj utakmici u proseku, ovde se to eto desilo tek nakon 10 pobeda. Imamo situaciju da Crvena zvezda ima 34:3 protiv ostatka lige, Partizan ima 7/11 uz jos 2-3 meca na kojima su mogli da izgube bodove i onda dodje derbi i Crvena zvezda je totalno nemocna i ne moze ni pod razno da da vise od jednog gola (a i to je povod za vatromet).

 

Ako nista drugo, Partizanovi mecevi nisu kvalitetni, ali na njima uvek moze nesto da se pogleda i ne mozes da im upises pobedu unapred.

Link to comment
Share on other sites

Pa ja jos najmanje gledam Partizan ovde, sustina lige je da se prati koliko je bodova razlike izmedju nas i njih i jedino je bitno da oni ne budu prvi.

 

Nesto debelo ne stima ako mi tu ekipu ne mozemo nikako da pobedimo, ne da pobedimo nego ni da budemo blizu pobede, a obaramo sve moguce rekorde u evropskom klupskom fudbalu.

 

I onda, ma sta ima veze, bitno je da nama ide, bitno je da se bude na vrhu, a kako - ko te pita? Zato nam tako i ide.

 

Ako Stankovic sramno ispadne iz grupe, koga briga za rezultate u prvenstvu? I koga briga za neke lepe golove pri rezultatu 3:0 kao protiv klubova iz Gilbratara da igramo?

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, goldberg said:

Ne bih da se citiram, a i mrzi me da trazim svoje postove koje sam pisao posle derbija.

 

Ukratko, hteo sam da napisem da me ne bi cudilo da Partizan nakon 1:1 sa nama izgubi od Radnickog i bas to se dogodilo. Ne moze onda da se kaze da su oni nesto mnogo kvalitetni ako iz kola u kolo ne mogu da dodju do pogotka i ne moze da se kaze da su nesto mnogo kvalitetniji od Vojvodine, Cukarickog, Radnickog, TSC, Spartaka.

 

Prilicno je jasno zasto smo igrali 0:0 sa Javorom i kamo srece da bude vise meceva bez pobede, jer je nama prioritet grupa LE i da smo izgubili od Cukarickog, a dobili Omoniju bilo bi mnogo bolja situacija.

 

Ponovicu, u skoro svakoj ligi prvoplasirani izgubi bodove u svakoj cetvrtoj ili petoj utakmici u proseku, ovde se to eto desilo tek nakon 10 pobeda. Imamo situaciju da Crvena zvezda ima 34:3 protiv ostatka lige, Partizan ima 7/11 uz jos 2-3 meca na kojima su mogli da izgube bodove i onda dodje derbi i Crvena zvezda je totalno nemocna i ne moze ni pod razno da da vise od jednog gola (a i to je povod za vatromet).

 

Ako nista drugo, Partizanovi mecevi nisu kvalitetni, ali na njima uvek moze nesto da se pogleda i ne mozes da im upises pobedu unapred.

 

B1:  Meni nije jasno zbog cega smo igrali 0:0 sa Javorom? Da li moze objasnjenje??

 

B2: Sta konkretno  moze da se pogleda  na utakmicama FKP-a?? Takticka nadmudrivanja, na oko lep fudbal, mladi i pespertivni igraci koji imaju vodeću ulogu???

 

Unapred hvala na odgovoru?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ovo je vrhunac idiotizma. Ajd da kažemo da je goldberg naš, ali da ti deo Zvezdaša uključujući i njega ubediš da je dobro da Zvezda ponekad kiksne jer pazi, možemo da kažemo grobarima da ne nameštamo 😂 ja ne znam kuda ovo ide. Pa kome se vi pravdate, eeej? Kome? Frustracijama i kompleksima? Večito napaćenoj manjini? Ovo me podseti na 2013 godinu, kada smo smanjili njihovu prednost pre prolećnog derbija, pa su oni svi u glas počeli, verovatno iz straha, da pričaju kako je Djura frizura prodao Zvezdi titulu. I deo naših slepaca se navukao, pa još kad izgubismo taj derbi, ovi naši još počeli da se pravdaju 'šta je bilo Grobari, ko sada namešta" 😂 strašno hahaahaha

Edited by Aiwas
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, tsva said:

Ekipa u kojoj igraju Aca Tenk, Darko Lazic, Gavra maradona, Kasalica i Djurickovic rutinski odrade Lorda od Shamroka al zato Mister jedva bod.

:Hail::roflmao::Hail:

Daj,shibni mi u inboks adresu u Australiji..gde vec zivis..da ti posaljem flasu voljenog pica za ovo..ne mogu da se smirim koliko sam se ismejao. Kolege me gledaju bledo,stranku ne mogu da primim..brate, pravo jutarnje mentalno razgibavanje.

  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, tsva said:

Ekipa u kojoj igraju Aca Tenk, Darko Lazic, Gavra maradona, Kasalica i Djurickovic rutinski odrade Lorda od Shamroka al zato Mister jedva bod.

vidi, jedan kasalica ima vise pobeda u derbijima nego svi sadasnji igraci zvezde, bez borjana, zajedno.

Link to comment
Share on other sites

Liberec klasičan tim iz Češke, tvrda ekipa koja igra isti fudbal svih 90minuta, nema izgubljene lopte i izgubljenog dulea bez velike borbe. Imaju i par stranaca ali su to igrači koji su već duže igraju u Češkoj pa su naučeni na sistem koji se forsira u Liberecu. Plašim se da naši lagani igrači sredine terena ( Nikolić, Ivanić) neće moći da izdrže duele na sredini pa sve ostaje da čekamo da katai nešto na svoju genijalnost uradi u napadu. Znam unapred da će utakmica biti ružna i teška za gledanje ali eto nadam se da nekako uspemo da dođemo do prvog boda. Ne znam može li Kanga malo da pomogne ? 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kanga je out;ocekuje ga Deki na terenu u nedelju protiv Radnika (nije sprdnja).

"Ruznal" najavljuje ovu postavu:
                    Borjan
      Pankov - Degenek - Rodic
Gajic - Nikolic - Sanogo - Gobeljic
             Ivanic - Katai
                  Falcineli

Ovo je neka Halloween (da ne kazem:horor) postava valjda.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ništa me više ne može iznenaditi pa čak ni da mučeni simić bude u prvih 11 ali ne verujem baš u žurnalov sastav.

Ako smo istrpeli Erakovića u derbiju i u Nemačkoj sad bi bilo diletantski da ga šalje na klupu, dje je "nabolji stranac u istoriji" 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Crni Bombarder said:

Kanga je out;ocekuje ga Deki na terenu u nedelju protiv Radnika (nije sprdnja).

"Ruznal" najavljuje ovu postavu:
                    Borjan
      Pankov - Degenek - Rodic
Gajic - Nikolic - Sanogo - Gobeljic
             Ivanic - Katai
                  Falcineli

Ovo je neka Halloween (da ne kazem:horor) postava valjda.

Pa moguće je, ali valjda nije lud da ide sa Gobeljom levo, tako da verujem da će Rodić levo, a Eraković u sredinu, plus Milunović umesto Pankova. To sve ako Kanga nije spreman. Ako jeste, gledaćemo sasvim drugu formaciju.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...