Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

Na kraju ćemo morati da angažujemo omladince za Hofenhajm.

11 minutes ago, Dragan Mićić said:

I Kanga pozitivan na koronu.


Edit: Gore od ovoga moze biti vest da ce umesto njega Njegoa na teren u nedelju.

Pa jedino logično rešenje je da Bena spuste na tu poziciju, ali može lako da se desi da Nikolić ide napred, a da pozadi budu Sanogo i Petović i što je najgore, prva izmena bi bio Jovančić.

Link to comment
Share on other sites

Ocekujem sad Nikolica ispred, a iza Sanoga I Njegosa. Jedini nacin da Njegos ne igra je da Ben igra desetku,Spiridonovic desno krilo, a Nikolic I Sanogo iza u veznom redu. U tom slucaju bi Erakovic morao da igra stopera, sto ne verujem da ce imati hrabrosti da uradi. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Desetka said:

Ocekujem sad Nikolica ispred, a iza Sanoga I Njegosa. Jedini nacin da Njegos ne igra je da Ben igra desetku,Spiridonovic desno krilo, a Nikolic I Sanogo iza u veznom redu. U tom slucaju bi Erakovic morao da igra stopera, sto ne verujem da ce imati hrabrosti da uradi. 

Da za Partizan je vrlo verovatno da će Petrović igrati kao bonus igrač. Ima još jedno rešenje, a to je da Radulović igra desno, a Ben kao destka, ali je i to slično kao sa Erakovićem, a nisam siguran da imaju onu stvar da tako nešto urade.

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Don Juan said:

Na kraju ćemo morati da angažujemo omladince za Hofenhajm.

Pa jedino logično rešenje je da Bena spuste na tu poziciju, ali može lako da se desi da Nikolić ide napred, a da pozadi budu Sanogo i Petović i što je najgore, prva izmena bi bio Jovančić.

Zar Jovanca ne plodi Turskom ligom? 😳

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Dragan Mićić said:

Zar Jovanca ne plodi Turskom ligom? 😳

Nemam pojma :), ako je tako onda super 🙂

Vidi stvarno u Turskoj je....Nekako mi je promakla ova vest ili Alchajmer radi svoje 🙂

Edited by Don Juan
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Manoly said:

A pisu da je Kanga verovatno zakacio virus tokom odmora u Francuskoj.

Mudrost je stvarno dozvoliti igracu da ide tokom pauze na odmor u drzave gde virus udara jace tokom poslednjih dva meseca, jbm ti logiku...

Kanga je imao reprezentativne obaveze, nije bio na odmoru.

Link to comment
Share on other sites

Možda bi trebalo razmišljati da se pređe na 4-4-2, ali opet tu je problem tih bonus igrača, pa nam izgleda ne gine Petrović. Drugi problem je što i pored toga što imamo dosta igrača pod ugovorom nemamo alternative.

Iskreno ne verujem da možemo da postignemo dobar rezultat ni protiv Partizana, a posebno ne protiv Nemaca. Nadam se da se samo od ove loše situacije neće desiti još gora, pa da se javi još zaraženih igrača,

Link to comment
Share on other sites

Trba ici na kontru, usled ovako osakacenog ofanzivnog dela tima, treba izvesti dva dmf-a. Znam Njegos je kombinacija tifusa i kuge u derbijima, ali klub je kriv sto smo ostali samo na Sanogu. Treba cekati Gavrica do poslednjeg trenutka, moguce da ce Ben na 10, mada moze i Kataji. Ja bih probao ovako: Borjan, Gajic, Rodic, Degenek, Pankov, Sanogo, Nikolic, Katai, Gavric(Spiridonovic), Ben, Filcineli. U slucaju da ne moze da igra Gavric, Erakovic neka krene na stopera.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Crni said:

Trba ici na kontru, usled ovako osakacenog ofanzivnog dela tima, treba izvesti dva dmf-a. Znam Njegos je kombinacija tifusa i kuge u derbijima, ali klub je kriv sto smo ostali samo na Sanogu. Treba cekati Gavrica do poslednjeg trenutka, moguce da ce Ben na 10, mada moze i Kataji. Ja bih probao ovako: Borjan, Gajic, Rodic, Degenek, Pankov, Sanogo, Nikolic, Katai, Gavric(Spiridonovic), Ben, Filcineli. U slucaju da ne moze da igra Gavric, Erakovic neka krene na stopera.

 

Шта ће ти контра кад ће и ови чекати контру, тј. неће нападати

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Константин said:

 

Шта ће ти контра кад ће и ови чекати контру, тј. неће нападати

Onda nam 0:0 u situaciji kad imamo 8 bodova viska u odnosu na njih, odgovara. Svakako ne treba srljati.

Link to comment
Share on other sites

Moje mišljenje je da treba napasti sa time što imamo. Pa nisu ni oni Barselona, nego Partizan koji je jedva izlazio na kraj sa svakom boljom ekipom iz Ling Long lige.

Po meni, treba igrati svoju igru. Ofanzivno, pa šta bude. I da izgubimo na kontru, nije smak sveta. Oni su ti kojima je rezultat bitan.

Link to comment
Share on other sites

I ovaj tim bez Kange i Ivanića je jači od onog koji je igrao polufinale kupa

Vezni red Sanogo-Nikolić bukvalno deset puta jači od Petrović-Jovančić i napred i pozadi. 

Katai od Vukanovića nema potrebe ni pričati.

Ben kao desetka može, igrao je to već na 157 derbiju u odnosu na Ivanića smo tu negde iako je Ivanić podigao formu. 

Sa Gavrićem na krilu smo čak i bolji nego sa Benom.

Falćineli od Boaćija svakako, Boaći nije isti igrač posle Kine, nema tu diskusije. Talijan je spreman, željan i daje golove u kontinutetu. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Knipex said:

Čujem danas da će najverovatnije igrati Gavrić. 

 

Inače javlja mi se ova postava za derbi: Borjan, Rodić, Milunović, Eraković, Gobeljić, Sanogo, Nikolić, Ben, Katai, Gavrić, Falćineli.

 

Zamalo. Jednog igraca si promasio. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...