Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

Zreb je dosta dobar.

 

Uvek je dobro docekati favorita u grupi u 5. ili 6. kolu kad njima vise nije bitno, nego ici tamo na gostovanje.

 

Naravno, za razliku od megalomanskih najava "mi smo Crvena zvezda bre" ja ovaj tim posmatram kao predstavnika Srbije tu negde u rangu sa predstavnicima Bugarske, Madjarske, Kipra, Rumunije, Hrvatske. Klub koji je autsajder u modernom fudbalu i koji mora da bude dosta dobro vodjen da bi imao sanse da ostvari uspehe.

 

Za mene je i ucesce u grupama LE dobar rezultat, prolazak grupe je odlican rezultat, a sve preko toga je fenomenalna sezona i nanovo pisanje istorije kluba.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, goldberg said:

Zreb je dosta dobar.

 

Uvek je dobro docekati favorita u grupi u 5. ili 6. kolu kad njima vise nije bitno, nego ici tamo na gostovanje.

 

Naravno, za razliku od megalomanskih najava "mi smo Crvena zvezda bre" ja ovaj tim posmatram kao predstavnika Srbije tu negde u rangu sa predstavnicima Bugarske, Madjarske, Kipra, Rumunije, Hrvatske. Klub koji je autsajder u modernom fudbalu i koji mora da bude dosta dobro vodjen da bi imao sanse da ostvari uspehe.

 

Za mene je i ucesce u grupama LE dobar rezultat, prolazak grupe je odlican rezultat, a sve preko toga je fenomenalna sezona i nanovo pisanje istorije kluba.

 

E ako smo docekali da je Golberg optimista, mozda od Dejana nekad i bude trener 🙂

Link to comment
Share on other sites

Kad se sjetim koliko je Robi zelio da dovede Kramarica. Tada smo mogli lagano da ga pokupimo, on je imao neki problem sa Mamicem valjda, a bio je u tom trenutku najtalentovaniji igrac tamo. Nije dosao jer nije odgovarao debilima sa tribine. Posle je preko Lokomotive i Rijeke zaradio transfer u inostranstvo. Gura vec par sezona odlicno u Hofenhajmu i trenutno je najbolji napadac Hrvatske.
Izgleda da će u Bajern.
Link to comment
Share on other sites

Е да вам кажем, да су Робију дали одријешене руке завршио би Крамарића на овај или онај начин. Али ко да да одријешене руке када су левати само глумили управу. Зато се ништа није ни десило осим што су медији пренијели оно што су чули, тј. Робијеву идеју...

Сад имамо пара (и поред пајсања има пара да се доведе играч) али нема ко таргетирати играча.

Edited by Константин
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Константин said:

Е да вам кажем, да су Робију дали одријешене руке завршио би Крамарића на овај или онај начин. Али ко да да одријешене руке када су левати само глумили управу. Зато се ништа није ни десило осим што су медији пренијели оно што су чули, тј. Робијеву идеју...

Сад имамо пара (и поред пајсања има пара да се доведе играч) али нема ко таргетирати играча.

 

Da zamolimo "lažnog" Grofa. Prilično dobro pogađa strance 😄

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Константин said:

 

У том је био бољи него што је био тренер.

Slažem se. Mada smo igrali malo dopadljiviji fudbal bez rezultata u Evropi.

 

10 minutes ago, tsva said:

I Vesela Sveska je uspela uzet bod sa igracem manje. Videcemo da li ce mo na derbiju barem na gol sutnuti.

Ako se ne varam zadnji derbi koji smo dobili je bio onaj kada je Radonjić dao gol?

Link to comment
Share on other sites

I ja se isto ne sečam da se je puno spominjao, a na ovim highlightsima baš dobro izgleda. @Markoss , može li par rečenica o ovome dečku?

 

Meni izgleda kao da ima malo problema sa kilažom i da je zbog toga spor. Nebih da grešim dušu ali to možda ukazuje na neki stepen nediscipline i nesportskog života. Pošto obično kad imaš 20 godina možeš vola da progutaš, pa če telo to sve potrošiti u treningu na vrhunskoj razini. Zato mi je čudno.

Dok za tehniku nema puno šta da se mu prigovori. Oba prijema kod prva dva gola su fantazija. Finiš odličan kod sva tri.

 

Btw, sedmica kao na motoru kad mu se otvori prostor

Edited by L' Imperatore
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Niie bitan, i nije se pominjao zato sto je dosao ispod radara, jedva da je neki tekst imao. Inace bivsi igrac Krotone, pa je zbog toga neko napisao da je dosao kao kusur drugih transfera.. inace bio je u mladom timu Juve-a, trenirao sa Partizanom do skoro i na kraju zavrsi kod nas.. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...