Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

Ovo ce mnogima zvucati cudno, ali iskreno, svidja mi se sto cemo ako prodjemo igrati LE a ne LS. Jednostavno se pokazalo da nama mnogo novca apsolutno nista ne donosi, donosi nam samo to da se tu pojavi vise ajkula koje ce to da rastrgnu, a nama ostaju samo dugovi. LE je mera za nas u ovoj situaciji, prvo sto nece imati toliko da se 'rastrgne', drugo sto nas nece Mr Tvorza odvaljivati sa cenom karata kad bude dozvoljena publika, trece sto nas nece tamo neko puniti 0:6 na domacem terenu i nabijati komplekse, cetvrto skupicemo opet neke bodove, jer smo jedne godine skupili isto bodova koliko i u LS. Da je neka druga situacija, da nema Mrkele i Tvorze, rekao bih daj LS, ali ovako nema nikakvog smisla iskreno.

Edited by StephenBob
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Lux_92 said:

Polako sa tim sesirima, da mi pobedimo veceras pa iskreno me zabole u kom cemo sesiru biti.. Jer Evropu moramo igrati pogotovo posle ovakvog zreba, nije ovo Krasnodar jbt

Nije, Krasnodar bi izbacili, a ove ko zna. Kada jurnu po terenu ko nindža ratnici najebali smo.

Link to comment
Share on other sites

Vidi..od nas zavisi.

Ako izadjemo sa namerom da od starta pokazemo autoritet i nametnemo nasu igru stvarno ne bi trebalo biti problema. Gledao sam Ararat protiv Celja i nista video nisam.
Ako odigramo neku cekalicu..onda moze biti zeznuto.

Dakle - mi se pitamo.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ne treba da preterujemo, nismo blistali niti jedan evro-mec, ali ovo je najlaksi protivnik koji je mogao pasti u nasem slucaju i potencijalnih rivala iz one skracene grupe.

Koliko god smo delovali bledo, imamo ozbiljno jaci ofanzivni red koji mora doneti prevagu. Siguran sam da ce Ararat cekati, zato je dobro otvaranje meca i neki rani gol nasa velika prednost.

Sta god Mister Deki radio i koliko god je evidentno da sam ne postavlja ekipu, danas se mora proci.

Link to comment
Share on other sites

Just now, John Terry said:

 

Zato mi se i place. Kad krenemo pizdinski na cekalicu sa ovim amaterima, odmah cu migrenu da dobijem.

Nek se pivce nadje pri ruci, mudri ljudi rekose.

Just now, Del Piero said:

1.20 kvota na nas, o cemu mi pricamo?

Ove treba nagaziti odmah i staviti ih na mesto. Bice ozbiljna bruka ako ne prodjemo.

Upravo.

Nisam fan kladionica, ali ova kvota mnogo toga govori, iako sam misljenja da je vrlo nipodastavajuca po protivnika.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...