Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

Sramotna je odluka UEFA da se ide u zemlju gde je izbio rat. Ali dobrim delom smo i sami krivi, jer vidim da se i prvorodjeni oglasio da idemo u Jermeniju. Bio sam ubedjen da prolazimo ove mucenike lagano, ali situacija se potpuno promenila, neki igraci uopste nece biti koncentrisani na fudbal. Sve mirise na ispadanje.

Jos cemo verovatno ici avionom do Gruzije pa autobusom dalje. Neverovatno! Treba onako umorni da igramo...

Edited by StephenBob
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, StephenBob said:

Sramotna je odluka UEFA da se ide u zemlju gde je izbio rat. Ali dobrim delom smo i sami krivi, jer vidim da se i prvorodjeni oglasio da idemo u Jermeniju. Bio sam ubedjen da prolazimo ove mucenike lagano, ali situacija se potpuno promenila, neki igraci uopste nece biti koncentrisani na fudbal. Jos se i prvorodjeni umesao sa svojim cepljenjem, jer verovatno prodajemo oruzje Jermeniji, mislim tako smo culi na TV od predsednika Azerbejdzana... Sve mirise na ispadanje.

Jos cemo verovatno ici avionom do Gruzije pa autobusom dalje. Neverovatno! Treba onako umorni da igramo..

Ako izgube tamo, mogu slobodno da se priključe jermenskim dobrovoljcima, ili da se vrate peške.

20 minutes ago, K.Dot said:

Kakva je situacija što se letova tiče?

Ne verujem da će biti problema. Čarter let će ići svakako.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, StephenBob said:

Znaci kad su litije sluzbe daju papir da je kriticno da se ide u Crnu Goru da se igra kosarka, ali zato kad je ratno stanje onda nije kriticno da se igra fudbal. Jako zanimljivo.

 

Jasno ti je da ni u jednom ni u drugom slucaju o tome nije odlucivala neka struka, eksperti, ljudi koji su zaista za to zaposleni, vec jedan-dva umobolna coveka. 

Ali jbg, drzavni papir ima tezinu... 

 

Samo se nadam da se nece ici autobusom sa neke susedne lokacije. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, pavijan2 said:

Možda su bitange uz Uefe dobile obaveštenje od bitangi iz Beograda da je Zvezda za to da se igra u Jermeniji.

Terza jeste tako nesto kenjao, ali su molili boga da budu izbaceni Jermeni. Usrali smo se i pre izbijanja ove frke, a tek sada.

Link to comment
Share on other sites

Nisam pravnik, pa me zanima da li bi bilo moguce da neko od nasih igraca podnese tuzbu protiv UEFA. Ovo je svesno ugrozavanje njihovih zivota, slati ih u zemlju koja je u ratu, u situaciji kada se igra samo jedan mec, a domacin je odredjen zrebom,  je cist idiotizam. 

 

Mada ne mogu da iskljucim opciju da su nasi bili pitani i prihvatili da idu tamo.

Link to comment
Share on other sites

Prvo, prospite to što Terzić priča. Meni nije jasno da i dalje ozbiljno to prihvatate.

 

Drugo, Zvezda je predložila uefi, pre dva dana, da se igra u Beogradu, tako da to je bio naš zvaničan stav.

 

Ovo je odluka UEFA i kakva je da je, valjda je donešena na osnovu uvida u stanje na terenu.

 

Treba ići tamo i pobediti ih i ne tražiti izgovore.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Don Juan said:

Prvo, prospite to što Terzić priča. Meni nije jasno da i dalje ozbiljno to prihvatate.

 

Drugo, Zvezda je predložila uefi, pre dva dana, da se igra u Beogradu, tako da to je bio naš zvaničan stav.

 

Ovo je odluka UEFA i kakva je da je, valjda je donešena na osnovu uvida u stanje na terenu.

 

Treba ići tamo i pobediti ih i ne tražiti izgovore.

 

Otkud mi znamo kako je tekao razgovor sa Uefom i kako uopste moze da se veruje Terzi ili bilo cemu sto izadje iz kluba.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...