Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

1 hour ago, Barkley#34 said:

Slažem se da nije baš uporedivo ali da znaš da su Azeri bili jako, jako besni zbog one skorašnje prodaje oružja Jermenima. Nije baš da nemamo nikakve veze sa sukobom tamo.

 

Naravno, suludo je zahtevati od CZ da igra u Jermeniji.

Vidim pominje se to, ali slabo pratim politiku i te vojne stvari (osim smejurija sa Vulinom) pa nisam bas upucen. 

Ali zato smo tatici sadasnjeg predsednika Azerbejdzana podigli spomenik na Tasu. Prc, nek probaju sada da nas targetiraju! 🙂 

 

Posle ovog obaranja aviona koje se pominje, mislim da UEFA nema vise sta da razmislja. 

Link to comment
Share on other sites

Da li bi neko sada pozeleo da skokne do Jermenije i proseta po Jerevanu? Da li bi voleo da mu neki clan porodice ode tamo na vikend turisticki. Naravno da ne. Nemojmo se zajebavati. Mi jesmo kurton od kluba, leglo razbojnika... Ipak, ovo je nesto drugo. Tamo je verovatno vec nagrnuo kontigent svetih ratnika, ovo im je leglo kao kec na deset da se malo razmrdaju. Ne bi iznenadilo ni da neki šehid proseta Jerevanom, daleko bilo.

Dosta smo mi imali glavne role po ratistima. Ovde nam nije mesto ni na ovaj nacin. Ne ici tamo nikako, po bilo koju cenu!

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Neme said:

 

FK Crvena Zvezda bi po svakom kriterijumu trebalo da spada među bogate klubove. Kada bi se o tome povelo računa, UEFA bi bila najmanji problem.

Svaki kriterijum pada u dubok bunar u uslovima kvazi-kapitalistickog, tranzicionog sranja od drzave gde Zvezda postoji i batrga se u blatu proslih i buducih razbojnistava.

Link to comment
Share on other sites

Ja i dalje ne mogu da dodjem sebi..da UEFA Mafiositm hoce da nas posalju u zemlju u kojoj su proglaseni ratno stanje i mobilizacija. Da li je to jebeno moguce?

Da se razumemo. Ja sam gledao tog Ararata protiv Celja i ubedjen sam da bismo ih prosli,ali ovo naprosto vise nema veze sa fudbalom..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kao bastion pravoslavlja naš klub FKCZ treba da insistira da ode u Jerevan i odrigra utakmcu sa braćom Jermenima u ovom po njih teškom trenutku. Na taj način pokazaćemo da nismo lažnjaci već stvarno bastion srpstva i pravoslavlja.

Naraavno na put da krene i kompletna uprava sa sve onim koji lebdi iznad stadiona i glavnim ekipama sa severa. i Nedića kao gosta da povedu

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, berti said:

Pa naravno da su pravoslavci, a ratuju sa onima u cije ime bi sehidi mogli da krenu u akciju. Dakle, valjda je jasno.

 

Zapravo monofiziti... nisu ista grana pravoslavlja kao Srbi,tako da Zvezda ne mora da ispunjava svoju patriotsku duznost... 😄

Sehidi se vezuju za suni islam,a Azeri su siiti,tako da ne znam gde bi radije potencijalni sehid dejstvovao,u Jerevanu ili Bakuu...

Sam cu da izadjem... 😄

  • Like 2
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, mare80 said:

 

Zapravo monofiziti... nisu ista grana pravoslavlja kao Srbi,tako da Zvezda ne mora da ispunjava svoju patriotsku duznost... 😄

Sehidi se vezuju za suni islam,a Azeri su siiti,tako da ne znam gde bi radije potencijalni sehid dejstvovao,u Jerevanu ili Bakuu...

Sam cu da izadjem... 😄

Ok, hvala na objasnjenju. Bilo kako bilo, ne bih se motao tamo ovih dana.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...