Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

Rutinski odradjen mec, ali je ubedljiva pobeda posledica ulaska Kange u drugom poluvremenu.

 

Naravno, ovo je lose za grupe LE i neophodan je jedan bek i jos jedan vezni koji je dobar u defanzivi, a zna nesto i u napadu.

 

Borjan - Rodic, Degenek/pojacanje, Milunovic, pojacanje - Sanogo, pojacanje, Kanga - Katai, Falcinelli, Gavric

 

 

Link to comment
Share on other sites

Cekaj, a niko da pomene Miloja kralja, najvecu taliju svih vremena. Pisu, da je odveo svoju ekipu uz dosta srece do cetvrtfinala Lige sampiona Azije. Naravno, penalima.

Koji je Miloje car. Treba se roditi takav. Meni je stvarno nevidjeno koliko njega sreca prati i koliko je to nama donelo uspeha, uprkos gomili dunstera oko sebe. Sto medju igracima, sto u upravi.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Cika Kure said:

Ben ide posle Ararata , tako je RSB juce objavio tj bice prodat do kraja prelaznog roka , a Gavric navodno ostaje, btw ovo je druga utakmica da Ben sedi na klupi, tako da...Sve mi se cini da ce u Jermeniji igrati Gavric i Nikolic od starta. Jedino je problem sto Sanogo nece igrati zbog kartona , sad pitanje da li da rizikujemo i da krenemo bez zadnjeg veznog Kanga-Nikolic- Ivanic , ili da ipak krenemo sa zadnjim veznim Petrovic/Jovancic , Nikolic , Kanga/Ivanic.

Najbolje da počnu Jovančić i Ivanić.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Vlada_79 said:

Cekaj, a niko da pomene Miloja kralja, najvecu taliju svih vremena. Pisu, da je odveo svoju ekipu uz dosta srece do cetvrtfinala Lige sampiona Azije. Naravno, penalima.

Koji je Miloje car. Treba se roditi takav. Meni je stvarno nevidjeno koliko njega sreca prati i koliko je to nama donelo uspeha, uprkos gomili dunstera oko sebe. Sto medju igracima, sto u upravi.

 

Kako drugacije da prodje nego na penale 😄 Njega toliko 'sere' da se to granici sa zdravim razumom. Mislim covek radi posteno i mnogo ulaze truda u svoj rad, ali to koliko on ima srece, koliko se cuda u njegovu korist desilo samo u Zvezdi, to prosto nije normalno, ne znam kakvim se magijama covek bavi, ali ovo nikad u zivotu nisam video.

 

Samo da dodam da covek zaostaje 22 boda u domacem prvenstvu, i na kraju ce verovatno da osvoji azijsku Ligu Sampiona.

Edited by StephenBob
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, goldberg said:

Kakve veze ima ko je kad osnovan?

 

Moja poenta je da ne mozes Samrok nazvati amaterskim klubom a Ararat profesionalnim, kao sto je neko naveo. Nisu oni bas nebo i zemlja. Sa stanovista Partizana i Zvezde, to su podjednako losi timovi koji se moraju proci u eliminacionim utakmicama. To je poenta mog upisa pre nego ste nazvali Samrok amaterskim klubom. 

 

OK, jeste Ararat jaci, nego sto je za Partizan onda bio Samrok... jeste i ambiciozniji (bolje finansiran), mozda je i profesionalniji zbog toga. Ali Samrok nije bas amaterski klub... ali ce se ta prica pricati tako i dalje i tako ce otici u legendu.

 

8 hours ago, John Dies at the End said:

Shamrock jeste  bio  (polu) amaterski tim jer većina igrača je imala osnovno "zanimanje", tj. posao ( vatrogasac, konobar itd )...  Za Ararat ne znam, ali ako su uloženi milioni, ne verujem da su na nivou Shamrock-a.

 

Istorija i tradicija su već nešto drugo i o tome nema potrebe raspravljati.

 

Samrok je onomad bio znatno jaci i vredniji tim nego danas. 

Da, verujem da je bilo igraca sa "zanimanjima" mada mislim da tu ima malo i medijskih izmisljotina... 

 

"Polu-profesionalan" je mozda najbolja terminologija. 

Amaterski timovi su ipak oni koji nemaju ni jednog placenog igraca. Ili su barem u drasticnoj manjini. 

Link to comment
Share on other sites

Pogledao sam hajtlejt Ararat-Omonia , Omonia je bila bolja , svaki njihov napad je bio opasnost po gol Ararata, da Kiprani nemaju kilav napad verovatno bi ih rutinski resili.

 

Sto se nas tice , ako ih budemo napali od samog starta , resavamo ih do poluvremena sigurno.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, goldberg said:

Rutinski odradjen mec, ali je ubedljiva pobeda posledica ulaska Kange u drugom poluvremenu.

 

Naravno, ovo je lose za grupe LE i neophodan je jedan bek i jos jedan vezni koji je dobar u defanzivi, a zna nesto i u napadu.

 

Borjan - Rodic, Degenek/pojacanje, Milunovic, pojacanje - Sanogo, pojacanje, Kanga - Katai, Falcinelli, Gavric

 

 

 

Po portalima, i Degenek ide... Nama je potreban ozbiljan, tehnički i taktički, ozbiljan igrač sa iskustvom na mestu štopera...

 

I da se rasproda drvna građa 😴 naravno.

 

3 hours ago, StephenBob said:

 

Kako drugacije da prodje nego na penale 😄 Njega toliko 'sere' da se to granici sa zdravim razumom. Mislim covek radi posteno i mnogo ulaze truda u svoj rad, ali to koliko on ima srece, koliko se cuda u njegovu korist desilo samo u Zvezdi, to prosto nije normalno, ne znam kakvim se magijama covek bavi, ali ovo nikad u zivotu nisam video.

 

Samo da dodam da covek zaostaje 22 boda u domacem prvenstvu, i na kraju ce verovatno da osvoji azijsku Ligu Sampiona.

 

Ma naravno da ga "sere" i ima sreće... Evo već 4-tu sezonu zaredom. 

Nema to nikakvih dodirnih tačaka sa znanjem i posvećenosti poslu, željom da se usavršava i konstantno uči i napreduje.

 

2 hours ago, MetalHead said:

Moja poenta je da ne mozes Samrok nazvati amaterskim klubom a Ararat profesionalnim, kao sto je neko naveo. Nisu oni bas nebo i zemlja. Sa stanovista Partizana i Zvezde, to su podjednako losi timovi koji se moraju proci u eliminacionim utakmicama. To je poenta mog upisa pre nego ste nazvali Samrok amaterskim klubom. 

 

OK, jeste Ararat jaci, nego sto je za Partizan onda bio Samrok... jeste i ambiciozniji (bolje finansiran), mozda je i profesionalniji zbog toga. Ali Samrok nije bas amaterski klub... ali ce se ta prica pricati tako i dalje i tako ce otici u legendu.

 

 

Samrok je onomad bio znatno jaci i vredniji tim nego danas. 

Da, verujem da je bilo igraca sa "zanimanjima" mada mislim da tu ima malo i medijskih izmisljotina... 

 

"Polu-profesionalan" je mozda najbolja terminologija. 

Amaterski timovi su ipak oni koji nemaju ni jednog placenog igraca. Ili su barem u drasticnoj manjini. 

 

"Pa" bili su plaćeni igrači Shamrock-a... Netko je zarađivao novac za život kao konobar, neko ka vatrogasac 😛

 

Naravno su je onomad Partizan, zbog kvaliteta igrača i samog tima, "morao" da prodje Shamrock, kao što je i Cz apsolutni favorit protiv Ararat-a.

 

i

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, John Dies at the End said:

 

 

 

Ma naravno da ga "sere" i ima sreće... Evo već 4-tu sezonu zaredom. 

Nema to nikakvih dodirnih tačaka sa znanjem i posvećenosti poslu, 

 

 

Znam da si bio ironican, al da se nadovezem na tvoj post - ovde sve go fudbalski strucnjak, pa nasli da pricaju o srecnoj zvezdi pod kojom se Miloje rodio i zato ostvario usoehe koji se nece ponoviti u skorijoj buducnosti.

Svako ko se na bilo koji nacin bavi profi sportom ili je (bio)ukljucen u isti zna koliko rada i odricanja to nosi, tako da sva ta nagvazdanja navijackih selektora macku o rep mogu da se zakace.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Gledao sam malo Ararat, i iskreno Zvezda je dosta bolja, ali se mira obratiti pažnja na neke igrače. 

Motor i ključ im je u sredini tu pre svega mislim na Sanoga koji je najviše pokretljiv i mora posebno da se obrati pažnja na njega. Ne deluje na prvi pogled da ima neke specijalne atletske sposobnosti, ali je jako uporan igrač i može da napravi probleme na sredini. Drugi je Goufran, to im je ujedno i igrač sa najviše iakustva pošto je igrao i za Bordo i Newcastle. Ok, nije u toj formi i u godinama je, ali....

Još dva igrača - Alemao po deanoj strani može Rodiću da pravi ozbiljne probleme. Opet ne radi se o nekom kvalitetu, ali moze da istrči kontru, tako da, oprez.

I konačno po desnoj strani Mailson, koji je po meni najveća opasnost u napadu. 

Ovo je naravno gruba procena na osnovu jednog poluvremena, ali mislim da od ovih igrača preti najveća opasnost. Ostale nisam primetio.

Link to comment
Share on other sites

Ako je bezbedno da se igra, treba da se igra u Jermeniji. Nismo valjda isti kao one pičkice što kao "nisu smeli" da dođu u Srbiju, tipa Lester. Mnogo su bili nepravedni prema nama po tom pitanju, i nije lepo da i mi počnemo tako da se ponašamo. Mi smo Crvena Zvezda.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Don Juan said:

Ako je bezbedno da se igra, treba da se igra u Jermeniji. Nismo valjda isti kao one pičkice što kao "nisu smeli" da dođu u Srbiju, tipa Lester. Mnogo su bili nepravedni prema nama po tom pitanju, i nije lepo da i mi počnemo tako da se ponašamo. Mi smo Crvena Zvezda.

Pitanje je ozbiljnosti situacije tamo, a vremena do meca je malo.

Ako moze da se putuje i odigra mec u Jerevanu i treba da se igra, ali vrlo je moguce da Uefa nece rizikovati u datim okolnostima.

Sto rece kolega forumas, pitanje je i njihovog izlaska iz zemlje u uslovima ratnog stanja.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Don Juan said:

Ako je bezbedno da se igra, treba da se igra u Jermeniji. Nismo valjda isti kao one pičkice što kao "nisu smeli" da dođu u Srbiju, tipa Lester. Mnogo su bili nepravedni prema nama po tom pitanju, i nije lepo da i mi počnemo tako da se ponašamo. Mi smo Crvena Zvezda.

 

Uvedeno je ratno stanje, kao kod nas '99. Uopste nije ista situacija, kad je kod nas uvedeno ratno stanje odlozen je mec YUG-CRO na Marakani za avgust.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...