Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

Just now, Barkley#34 said:

Simpa grad, kažu da je deo zemlje oko jezera prelep. Veličanstven pogled na Ararat, dobar konjak i prelepe žene. Da nije ovakva sitovacija vredelo bi otići tamo, veruj mi. :wink2:

Više sam mislio na praktične razloge, putovanja i ostale peripetije... Pogrešno se izrazih... 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Au kakav potop nacionalnog koeficijenta. Zvezda ispala na penale iz LS, TSC isto na penale, Partizan posle produzetaka, Vojvodina posle produzetaka. Ocito da su srpski klubovi ispucali sve zalihe srece koje su imali. Ovo definitivno znaci da nema nista od 15og mesta u narednih par godina. Bio sam ubedjen da cemo imati makar jos jedan klub u LE, ovako Zvezda to ne moze da nadoknadi makar prosla grupu jer ce se sve deliti na 4. E sad, neko ce reci, zabole nas za nacionalni koeficijent, vazan je nas koeficijent, ali tako moze da razmislja samo glupa osoba ili poremecena. Zvezda nece vecno biti prvak Srbije, niko nikad niej bio vecno prvi, pa nece ni nasa Zvezda, a da ne pricam da postoji mogucnost da se vlast promeni pa da dobijemo opet nekog Tadica i Toleta. Za nas je 15o mesto nacionalnog koeficijenta od neopisive vaznosti. Jer desice se da zavrsimo prvenstvo drugi na tabeli i onda umesto da igramo kvalifikacie za LS i eventualno tim putem lagano udjemo u LE, mi cemo igrati Ligu konferencija od koje niti cemo moci nesto ozbiljno da zaradimo, niti cemo moci da skupljamo neke ozbiljne bodove za koeficijent. Ovo je veceras bio bas ozbiljan udar na srpski fudbal koji je i ovako na staklenim nogama, ne smem ni da pomisljam na to sta bi se desilo da u plejofu i mi ispadnemo, to bi bio pravi potop.

Edited by StephenBob
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, StephenBob said:

Au kakav potop nacionalnog koeficijenta. Zvezda ispala na penale iz LS, TSC isto na penale, Partizan posle produzetaka, Vojvodina posle produzetaka. Ocito da su srpski klubovi ispucali sve zalihe srece koje su imali. Ovo definitivno znaci da nema nista od 15og mesta u narednih par godina. Bio sam ubedjen da cemo imati makar jos jedan klub u LE, ovako Zvezda to ne moze da nadoknadi makar prosla grupu jer ce se sve deliti na 4. E sad, neko ce reci, zabole nas za nacionalni koeficijent, vazan je nas koeficijent, ali tako moze da razmislja samo glupa osoba ili poremecena. Zvezda nece vecno biti prvak Srbije, niko nikad niej bio vecno prvi, pa nece ni nasa Zvezda, a da ne pricam da postoji mogucnost da se vlast promeni pa da dobijemo opet nekog Tadica i Toleta. Za nas je 15o mesto nacionalnog koeficijenta od neopisive vaznosti. Jer desice se da zavrsimo prvenstvo drugi na tabeli i onda umesto da igramo kvalifikacie za LS i eventualno tim putem lagano udjemo u LE, mi cemo igrati Ligu konferencija od koje niti cemo moci nesto ozbiljno da zaradimo, niti cemo moci da skupljamo neke ozbiljne bodove za koeficijent. Ovo je veceras bio bas ozbiljan udar na srpski fudbal koji je i ovako na staklenim nogama, ne smem ni da pomisljam na to sta bi se desilo da u plejofu i mi ispadnemo, to bi bio pravi potop.

 

Sve to stoji,ali problem je sto mi za takmicenje u Evropi imamo na duzi vremenski period dva kluba Zvezdu i Partizan...

Jebiga,ne mogu dva kluba konstantno navlaciti koeficijent za celu ligu...

Da se ne lazemo,za ovakvo stanje u FSS i ligu kakvu imamo najvecu odgovornost snose upravo Zvezda i Partizan...

Evo ja se i dan danas cudim mada je proslo vec nekoliko kola prvenstva,sta ce u nasoj ligi 20 ekipa...

Mi ne mozemo sastaviti ni ligu od 10 klubova,a da bar dva ili tri ne budu tamo da bi samo popunjavali broj...

Bez ozbiljne reorganizacije FSS i razjasnjavanja tj definisanja vlasnistva klubova mi se ne mozemo nadati ozbiljnijoj ulozi u evro takmicenjima...

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Mile1 said:

Sa ovog profila ide kampanja da Lalat postane trener FKCZ-a.Lazni mister moze eventualno da bude predsednik naseg kluba

 

Sta je Lalatovic postigao u karijeri pa da se smatra uspesnim trenerom?

 

Uvek je bio u klubu koji je te sezone imao povoljnu finansijsku situaciju i imao medju najboljim zaledjinama u savezu i drzavi. Radnicki, Vojvodina, pa i ranije ekipe su uvek bile treci najbolji sastavi u drzavi. Prosecan trener bi uspeo da bude u vrhu sa onim Radnickim ili sadasnjom Vojvodinom.

 

U kvalifikacijama za LE stvarno nije postigao nista, u kupu umesto da izgubi vodjstvo od 2:0. Ako je tako dobar trener, sto ne ode u inostranstvo? Zasto ne dovede dva ili tri stranca u neki svoj klub? Da li je ozbiljan trener koji ne moze da bude niko i nista van granica zemlje?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, StephenBob said:

Ovo je veceras bio bas ozbiljan udar na srpski fudbal koji je i ovako na staklenim nogama, ne smem ni da pomisljam na to sta bi se desilo da u plejofu i mi ispadnemo, to bi bio pravi potop.

Nije. Udar na srpski fudbal je nastao onog trenutka kada je postao baza za kriminalne krugove koji su ga okupirali od omladinskih liga do super lige. Ništa tu neće promeniti koeficijent, nego neka druga policija i neki drugi državni tužilac. Do tada....

Edited by Don Juan
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@goldy

Polako, tek mu je 43. Vladan Milojevic je prvi put otisao u inostranstvo sa 45, tako da vreme radi za Lalata.

Da je on bio na mestu Stankovica, mi bismo igrali onu tekmu juce protiv Olimpijakosa.

 

Nije Tralalatovic ekstra kvalitet, ali je, uz sve mane koje si naveo, trenutno najbolji trener u LLSL. 

Ne bih merio njegove uspehe u Evropi u klubovima koje vodio sa realnim trenerskim kvalitetom. Pogotovo zbog koeficijenta tih klubova.

Problem mu je sto se seljaka stalno, pa ne moze da napravi kontinuitet, ali je za naseg mistera ipak avion.

 

Nije on ono sto nama treba. Nama je potreban trener moderniji od Milojevica, a nekog slicnog ukupnog kvaliteta. Stranac najbolje, ali taj film necemo gledati.

Mile ce da vodi kampanju za Lalata, a ja cu za Nemanju Vidica : )

 

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, goldberg said:

Ako je tako dobar trener, sto ne ode u inostranstvo? Zasto ne dovede dva ili tri stranca u neki svoj klub? Da li je ozbiljan trener koji ne moze da bude niko i nista van granica zemlje?

Nema ukljucen roaming na kartici... 

 

28 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Mile ce da vodi kampanju za Lalata, a ja cu za Nemanju Vidica : )

 

Nemoj molim te, ne bih podneo da i ovu legendu kluba srozamo... a mislim da je covek dovoljno pametan da se ne upusta u kolo sa ovom bagrom iz uprave.  

Link to comment
Share on other sites

Lalatovic je dobar trener za domacu ligu , za Evropu je veoma diskutabilno , pre dve godine je bio glavni krivac za poraz od raspalog Makabija , poceo je lepo pa je u drugom poluvremenu cuvao 0:0.

 

I da dodam , pobeda protiv Ararata ne sme da se dovede u pitanje. 

Edited by Neme
Link to comment
Share on other sites

Tupadzije ispustile laganih 4000000 evra i sad pokusavaju da namaknu neku kintu transferima boacija, degeneka i bena...mnogo se lose radi u klubu, iako sam za prodaju svega sto moze, ali tesko ce se nadomestiti pucanje para za la paru i ostale bisere...politika pijanih milionera je unazadila klub. Ovom timu trebaju pojacanja i da se zauvek otresu raznoraznih Vukanovica, Simica, Jovanvica, Boacija...ti ljudi ne igraju, a uredno primaju plate.

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Barkley#34 said:

Simpa grad, kažu da je deo zemlje oko jezera prelep. Veličanstven pogled na Ararat, dobar konjak i prelepe žene. Da nije ovakva sitovacija vredelo bi otići tamo, veruj mi. :wink2:

 

Sve je manje više tačno, osim dela za žene 😄

 

2 hours ago, Dropkick Murphys said:
  Reveal hidden contents

crvene-masne-3-cm.jpg

 

 

Sa sve masnicom 😴 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...