Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

3 hours ago, krzna said:

mozda Grckoj

Mislim da regionalna liga Grcima nije ni na kraj pameti. Svima ostalima će biti zanimljiva onoliko koliko para donosi. Sigurno se neće lomatati po Srbiji, ako za to ne dobiju lepe pare.

Inače bila je neka anketa oko regionalne lige koju smo mi najvljivali (sa Rumunima, Bugarima i Mađarima), i kada su pitali klubove iz Rumunije oko toga, dobili su odgvor da nikad nisu čuli za nešto slično, ali da ako ima para što da ne.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam da li bilo ko misli da oni zive od te plate. To ti je kao kad poslanici vrate svoju platu. Ta plata im je mozda 10% mesecne zarade, a savrseno mazanje ociju naivnima.

10 minutes ago, vepar said:

Vecitima ne odgovara liga gde nemaju filijale i sudije iza sebe

 

Da pitas tribinu, nema nista sladje nego titula u polunamestenoj ligi betonskog kvaliteta. Budale se prepucavaju o tome ko ima vise titula a ko vise kupova, a istina je da je nebitno. Kakva liga takva i vaznost titule. Vaznija je ova Liverpulova nego 70 Zvezdinih ili Partizanovih.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, mister-no said:

Nema potrebe da srljamo, oprezno, tvrd protivnik, sovjetska škola..

 

Imaju dobar blok, a i prvenstvo im je u toku pa su u takmičarskom ritmu.

 

Elem, malopre videh Narsingh i usrao sam se, ali ispostavilo se da nije Luciano već stariji brat.

 

Takođe, Gouffran igra, bivši igrač Bordoa i Njukasla. Golman im Čupić koji nije mogao da se nametne u Voždovcu.

 

Ovo ako se ne prođe otkaz svima.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Marokanac said:

Degenk prodan za 1,7 mil. Druze, tacno vidis da njih toliko zaboli, da je to bolest. Da nije smijesno, bilo bi zalosno. Govna lopovska.

 

Sutra izlazi Mondo sa prepravkom da je zbog situacije na tržištu i provizije kad se menja  argentinski peso u konvertibilne marke, na kraju ipak plačen samo 1.3m

 

Darjan prekosutra ispravlja ove dezinformacije. Ipak samo 800k i 15% od sledečeg transfera.

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...