Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

5 hours ago, mister-no said:
12 hours ago, Константин said:
Да, били су боље припремљени са Милојевићем. Али чињеница је да од оних 4 ремија и 1 поразом не знамо како бисмо прошли да је једна утакмица јер су то такође била све до једног меча очајна издања. Нема ту никакве острашћености. Носталгија за тим временима је мени пресмјешна. Нама треба боље. Милојевић је кренуо добро, уз рад и срећу направио дуго очекиване резултате али нажалост и потврдио да не може прећи на нови левел. Треба нам тренер који ће направити игру јер је то смисао праћења фудбала али и из финансијских разлога јер морамо и продавати играче.  Поготово ми који купујемо као суманути. То што ни Станковић није тај не значи да треба стално кукати за претходником јер смо видјели да напријед нажалост није могао.
Кад из игре и великог рада дође резултат, то је онда права прича.

Pa da, svi se slažemo i želimo sledeći nivo. Problem je što Deki ne da nije prešao na sledeći nego je pao na level ispod, zato i kukanje, i čuveno pravljenje od blata. A ako ne uđemo ni u LE onda je to već dva nivoa ispod.


Па како се сви слажемо  кад се стално помиње период када смо такође играли у гостима очајно против противника виђених за пролазак?

Ко може на следећи левел подршка, ко не може па па. Јебе ми се како се зове. Примају сви врхунске плате а раде у клубу који се зове Црвена Звезда. Ко мисли да игра неке негледљиве бункере нека нађе себи неки леватски клуб или нека се престане овим послом, у сваком случају нека се мане Звезде...

Link to comment
Share on other sites

Па како се сви слажемо  кад се стално помиње период када смо такође играли у гостима очајно против противника виђених за пролазак?

Ко може на следећи левел подршка, ко не може па па. Јебе ми се како се зове. Примају сви врхунске плате а раде у клубу који се зове Црвена Звезда. Ко мисли да игра неке негледљиве бункере нека нађе себи неки леватски клуб или нека се престане овим послом, у сваком случају нека се мане Звезде...

Pa nismo isti nivo, zato što smo sad nivo ispod, zato se i priziva sledeći nivo a to je onaj sa Milojem. Tj. sad smo već dva nivoa udaljeni od tog sveopšteg željenog nivoa iznad Milojevog perioda.

S drugim delom se slažem potpuno. Pogotovo mi je krivo što sam od Dekija očekivao bar taj mentalni nivo iznad ako već ne stručni.. A on je nedorastao na oba nivoa..

 

Link to comment
Share on other sites

Sa zaljenjem moram da konstatujem da Zvezda nije zasluzila da igra dve LS zaredom, mozda je zasluzila LE, ali nista vise od toga. Nismo u stanju da opravdamo koeficijent koji nas je pukom srecom zadesio. Umesto da smo to iskoristili kad nam je vec Bog (Miloje) dao, mi smo poceli to da prosipamo. Uprava treba da leti sto pre inace ce biti katanac na Marakanu, pod hiitno da se smene Terzic i Mrkela inace smo najebali. Mrkela prvi, povraca mi se od njegovog egoizma i nadobudnosti, a covek je promasio gotovo svako pojacanje koje je doveo. Terzic da leti zato sto je doveo Stankovica i pokusao jeftinim trikom da nam zamaze oci. Ljudi su sjebali 100 miliona eura i uspeli da unazade klub. Mi se trenutno plasimo timova kao sto su Tirana, plasimo se Omonije, i raznih timova sa Gibraltara, ovo je skandalozno! Stankovic vice kako nismo imali srece na zrebu a protivnik su nam Celje/Ararat, sta bi bilo da su nam zapali Ludogorec ili Seltik? Osecam vec unapred kako ce Partizan da nas ponovo zgazi u derbiju. Od 10 derbija mi dobijemo jedan ili dva, to je BRUKA! Sramota me je sta je moja Zvezda dozivela, da se pretvori u SNS brlog i da je neko muze.

 

Da ne podsecam na onaj cirkus sa cenama ulaznica za LS, iz inata nisam hteo da kupim karte, ne bi ih kupio ni da imam milion eura u steku, jer ne volim da me neko pravi budalom. Verujem da se velika vecina navijaca osecala upravo tako. Ovi ljudi kao da imaju cilj da nam ogade klub, prosto je neverovatno sta rade.

Edited by StephenBob
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, mister-no said:

Pa nismo isti nivo, zato što smo sad nivo ispod, zato se i priziva sledeći nivo a to je onaj sa Milojem. Tj. sad smo već dva nivoa udaljeni od tog sveopšteg željenog nivoa iznad Milojevog perioda.

 

 

Компликујеш.

Није ни један жељени ниво зато смо ту гдје јесмо, да кад пролазимо треба нам пуно среће а играче или не можемо никако продати или их продајемо за сићу. Ако и даље није јасно настави сам...

 

Link to comment
Share on other sites

On 9/18/2020 at 3:08 PM, Crni Bombarder said:

@L' Imperatorebaci analizu Celja. :classic_rolleyes:

 

19 hours ago, Piksi said:

Apropo Celja,

sutra igraju ovde u Mariboru. Pod pritiskom su pozitivnog rezultata, pošto su dosta loše počeli sezonu, u tri utakmice imaju samo jedan bod i postigli su jedan gol. Napustio ih je najbolji strelac prošle sezone, Vizinger. Izgleda i u samom klubu dolazi do nekih nesuglasicai svađa pa tako se može reći, da nisu u nekom optimalnom stanju i nisam ni sasvim siguran, da će Celje proći Armence. Prošle sezone su igrali dosta kompaktno, disciplinovano, sa brzom tranzicijom i bez dosta kompliciranja u finišu. Čuvati se Lotriča, dečko je dosta brz i vižljav i ne libi se šutirati i izvan 16 i ume da ubode. Golman je po mom mišljenju rupa, mada je (nemam pojma kako) prošle sezone bio izabran za golmana sezone. Realno, direktni je krivac za ispadanje od Moldea. Cela ekipa je dosta mlada, znači potentna, ali samim tim i dosta neiskusna, pa bi tu Zvezda bila u prednosti. Desni bek je neki Kadušić, voli da ide napreda ali i mnogo brzo i glupo pravi faulove i zna da se iznervira, pa bi možda vredelo da se tu napadne. Levi bek Moldavac čini mi se, Marandici, ništa posebno. Štoperi mladi i neiskusni. U sredini je novopridošli Vrbanec kao pojačanje, dosta dobro spreman i zna da podeli dobru loptu, koje po pravilu zaključuju bilo Lotrič, Božić ili Kerin.

Inače posle žDreba je odmah bila najavljena mogućnost da dolazi Zvezda kao mega super gigant, pa mislim i kad bi došlo do te tekme, prosto bi morala Zvezda da prođe. Možda može samo da bude čupavo ako opet padnu tamo posle 65. minuta a tekma bude u egalu, jer mislim da su Celjani bar fizički kolko tolko spremni. Ali realno 75:25 za Zvezdu. Ako sutra izgube od Maribora, koji je sam po sebi najjadniji u poslednjih recimo 10 godina, slomiće se potpuno i to Zvezda mora nemilosrdno da poentira.

 

Dosta je dobro Piksi to opisao. Slažem se da je Lotrič nihov najbolji igrač. Meni je on to bio i lani, uprkos tom Vizingeru koji je bio nabolji strelac. Što se tiče napada sve kreče od njega, jer je dost kreativan, dok su svi ostali u službi tima. Po mom mišljenju, tim je limitiran kad pričamo o suvom kvalitetu, ali kompenzuju disciplinom i borbom. Uostalom tako su i izborili titulu.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

On 9/18/2020 at 7:48 AM, Selektor said:

Neverovatno kako nas nece domaci teren. Ali dobar je zreb, u dvomecu bi prosli lagano. Ovako bice tesno ali mora da se prodje.

Ispali smo od grupe penzionera kojima je jedina akcija korner na prvu stativu.

 

Sramota je uopste pominjati domaci teren.

  • Like 3
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, tsva said:

Ispali smo od grupe penzionera kojima je jedina akcija korner na prvu stativu.

 

Sramota je uopste pominjati domaci teren.

 

Igrali smo 1:1 i 0:1 u gostima. Da je imalo revanša napunili bi i jedne i druge i najbezbriznije do sad usli u plej of LŠ.

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Константин said:


Па како се сви слажемо  кад се стално помиње период када смо такође играли у гостима очајно против противника виђених за пролазак?

Ко може на следећи левел подршка, ко не може па па. Јебе ми се како се зове. Примају сви врхунске плате а раде у клубу који се зове Црвена Звезда. Ко мисли да игра неке негледљиве бункере нека нађе себи неки леватски клуб или нека се престане овим послом, у сваком случају нека се мане Звезде...

 

Najveći uspeh "kluba koji se zove Crvena zvezda" za 25 godina takmičenja u Evropi je ispadanje službenim rezultatom iz drugog kola kupa UEFA zato što je na teren poslao suspendovanog igrača. Ne znam šta ti smatraš levatskim klubom ali ovo se savršeno uklapa u moju definiciju. 

 

A ovo za "negledljivi bunker", jel to nešto na račun Ljupka Petrovića? Ili na račun Reala, Intera i Mančestera?

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Selektor said:

 

Igrali smo 1:1 i 0:1 u gostima. Da je imalo revanša napunili bi i jedne i druge i najbezbriznije do sad usli u plej of LŠ.

Nije imalo revansa, to je poznato svakom ko ove godine igra u evropi i zato se treba postici gol vise od protivnika. Očigledno to nam postaje problem pa se onda pronalaze izgovori u.domacem terenu i visokoj travi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 
Igrali smo 1:1 i 0:1 u gostima. Da je imalo revanša napunili bi i jedne i druge i najbezbriznije do sad usli u plej of LŠ.
Ali stvarno nemaju smisla ova poređenja nakon odigranih utakmica. Znalo se da se igra jedan meč i onda eh da ima revanš dobar je rezultat. Isto ono iz Milojevog perioda, eto da se igrao jedan meč.. Pa nije se igrao, znaju se pravila.
Mislim, može da se filozofira do ujutru. Eh da ne važi gol u gostima. Eh da je bilo VAR-a u jesen sedamdeset i neke..
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, mister-no said:

Ali stvarno nemaju smisla ova poređenja nakon odigranih utakmica. Znalo se da se igra jedan meč i onda eh da ima revanš dobar je rezultat. Isto ono iz Milojevog perioda, eto da se igrao jedan meč.. Pa nije se igrao, znaju se pravila.
Mislim, može da se filozofira do ujutru. Eh da ne važi gol u gostima. Eh da je bilo VAR-a u jesen sedamdeset i neke..

 

Isto tako nema smisla posmatrati ispadanje od Omonije sa ispadanjem u redovnim okolnostima. 

Link to comment
Share on other sites

 
Isto tako nema smisla posmatrati ispadanje od Omonije sa ispadanjem u redovnim okolnostima. 
Ne znam evo ja bih prvi Dekiju tražio neku olakšavajuću okolnost da je ima.. Da je lakše bilo proći Salcburg u dve utakmice i to kući bez publike, ili Kopenhagen, ili Krasnodar, Trnavu u dve nego Omoniju u jednoj utakmici u gostima bez publike.. Pa nije. Ne znam da li može da se poredi ispadanjem u redovnim okolnostima, niti me interesuje. Znam da je to jedna od četiri (ozbiljnije, ali ne neki top nivo) utakmice u kojima je Deki trebalo da se pokaže. Pokazao je sve, lopta ne laže.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...