Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

Neka dodju drugi lopovi,nekako mi lakse kad isti uvijek ne kradu.
Pa neka dođu ali nema to veze sa ispadanjem ili prolaskom. Taj pritisak osećamo mi iskreni navijači ili forumaši i možda Deki ode, kao onda Robi uz suze.. A ovi lopovi nemaju tu emociju, samo pritisak sa nekog "višeg" mesta.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Zvezdinho said:

Ako cemo realno iz Uefa su mnogo izglupirali sa domacinstvima kad se igra jedna utakmica, trebalo je da tim koji ima bolji koeficijent bude domacin, a ne ovako kakav god koeficijent imas mozes stalno u gostima da ugras.

Ovako je postenije. Da je tako kako kazes, povlasceni tim bi imao dvostruku prednost uvek. Em protivnik losijeg koeficijenta, em domacinstvo. Sto bi rekli i penal i crveni karton 🙂 
Bas bi ukanalili ove slabije.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Realno ako ove ne prođemo koji ćemo k. u grupama. Onda su naša mera neke Tirane, Mirane..
Naravno, umesto da izađemo i poderemo ih sa 0:3, jer smo toliko kvalitetniji očekujem oprezan pristup, strpljenje, opasni su iz kontri, da ne srljamo, ipak je to grotlo u gostima, umor od putovanja, teške noge od toliko priprema, Jovanča u 11 da stane na loptu itd. I neki prolazak na guzove 1:2 jer kiks gol uvek primamo sa tim pristupom. Ili čak opet na produžetke, jer ako povedemo onda opet idemo da "zatvorimo" utakmicu, u prevodu da se povučemo Borjanu u krilo, džokamo preko pola na Vukana ili Falša sidraša i valjamo se i otežemo. Onda je tu viđen kiks gol. Ali da ne zameram momcima unapred siguran sam da će da izađu, da se bore nema tu šta da se zameri ako zafali poneki gol šta da se radi, preživeli smo i gore..

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Pre svega na dva meca da se igralo mi bi bili u pelj ofu lige sampiona sa ovakvim zrebom. Jadno je da ti se padne ekipa sa ovakvim koeficijentom kakav imaju jermeni i celje i da ti kukas sto ne igras kuci. Pa prijatelju igraces u LE na strani sa jacim ekipama da li ti planiras da skidas gace na strani uvek i svima? Jadna Mrkelina izjava. Ja njega razumem ljudi tonu ljulja im se dosta toga pa imamo izlive jadosti kao ove danas. Nemamo cvrstinu u igri. Ne postoji disciplina ili pak je nisu adekvatno ispoljili na terenu. Treba podrzati ekipu ali Mrkela svojim mrasnim stavom bas pomaze zvezdaskoj javnosti originalan nacin za sirenje optimizma. 

Sto se jedne utakmice tice i LS se igrala na jednu doduse na neutralnom terenu ali opet jedan mec je sam po sebi biti ili ne biti i tu nema improvizacije ali ocigledno da mi na to nismo adekvatno odgovorili iz razlicitih razloga.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, mister-no said:
19 minutes ago, Jerotije Pantic said:
Neka dodju drugi lopovi,nekako mi lakse kad isti uvijek ne kradu.

Pa neka dođu ali nema to veze sa ispadanjem ili prolaskom. Taj pritisak osećamo mi iskreni navijači ili forumaši i možda Deki ode, kao onda Robi uz suze.. A ovi lopovi nemaju tu emociju, samo pritisak sa nekog "višeg" mesta.

Gdje sam ja rekao da ima.Mozda si me pogresno razumio.Ja sam siguran da cemo mi proci u LE.Mi smo i od Omonije na dosta visem nivou igracki i osjetno smo kvalitetniji a da ne pricam o ove dvije ekipe.Zrinjski je sinoc izbacio Olimpiju i to  je taj nivo na kom je Celje.Borac iz Bl je na nivou Zrinjskog a vidio si kako ih je Zvezda lagano rijesila u pripremnom mecu.Jednostavno smo klasa iznad ove dvije ekipe koje su nam potencijalni protivnici i tu ne bi trebalo biti problema.

 

Problem je sto niko ne odgovara za svoj posao i svoje greske.Ako je Deki greska onda neko ko je doveo Dekija mora da snosi bar neke posledice a ne da se citava javnost obrusi na njega.Tako je slicno i sa pojacanjima.Dovode se alibi pojacanja.Nije posao nas da procjenimo da li je Kanga na nivou od prije tri godine ili ne vec tih ljudi koji za to uzimaju novac a oni ocigledno to nisu u stanju,to su pokazali vise puta.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ako cemo realno iz Uefa su mnogo izglupirali sa domacinstvima kad se igra jedna utakmica, trebalo je da tim koji ima bolji koeficijent bude domacin, a ne ovako kakav god koeficijent imas mozes stalno u gostima da ugras.
Trebali su da ako bude nereseno dalje ide gostujuca ekipa.

Sent from my Mi 10 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Jedno je sigurno , ne budemo usli u grupe , Terzic i Mrkela ce zavrsiti svoje u Zvezdi , na njihovu zalost nismo gosti Seltiku ili Ludogorecu pa da se vade na zreb u slucaju poraza.

 

Sto se Ararata tice , izgubili su od Omonije na svom terenu u produzecima (0:1) , sinoc ih onaj Fora Es (ako se tako zovu ) razbila na domacem terenu. 

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Barkley#34 said:

Ima i to logike. Statusom nosioxa se nagrađuje ekipa koja je dalje dogurala i ispala kasnije u Q za LŠ. Ekipe koje ispadnu iz Q za LŠ su nosioci u narednom kolu Q za LE. Posle dolaze novi itd.

 

Pa time se više kažnjava ekipa koja kao nosilac izvuče Seltik kao nenosioca, nego sam Seltik. Tačnije, kažnjavaš na neki način sve nosioce time što mogu da dobiju ekipu koja ima i bolji koeficijent od njih. Obesmišljavaš status nosioca. 

 

Sve ekipe koje učestvuju u tom kolu kvalifikacija treba da se poređaju po koeficijentu. Ako si bio prvak svoje zemlje i gradio koeficijent 5 godina, zašto bi jedno ispadanje bilo vrednije od toga i odredilo sudbinu i tebi i tvom rivalu. Dinamo Brest igra sa Ludogorecom kao nosilac, a s druge strane četiri nenosioca Šerif (Moldavija)/Dundalk (Irska) – Ki (Farska ostrva)/Dinamo Tbilisi (Gruzija). Baš bezveze. 

Link to comment
Share on other sites

Posto Sanogo ne igra verovatno cemo morati da gledamo Njegosa od starta. Ili Jovancica. To ce biti zabavno.

 

Inace, jedna od najiritantnijih stvari u klubu poslednjih godina je sto se stalno rotiraju igraci i nema kontinuiteta. Daleko od toga da se zalim sto nije bilo Njegosa, ali on je bio prilicno standardan ove sezone, kao i Spiridonovic, a onda ih uopste ne povede u Nikoziju. Isto tako jedan Jovancic koji teren video nije bude prva izmena u utakmici sezone. 

 

Samo cekam kad ce Simica da odmrznu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...