Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

Kapiram da će biti Celje, ovaj mučeni Ararat juče do 91. minuta kod kuće gubio 1:3 od šampiona Luksemburga, dao dva gola iz penala za produžetke, pa na kraju prošao na penale.

 

Bila bi baš ozbiljna bruka da ispadnemo redom od Omonije pa od Celja.

Edited by Born Ready
Link to comment
Share on other sites

Najmanji problem koji imamo ce biti da prodjemo jednu od ove dvije poluamaterske ekipe.Veci problem ce biti sto ce rukovodstvo prolaskom u grupnu fazu nastaviti svoj put unistenja naseg kluba.Selekcija igraca i transfer politika se nastavljaju od ljudi koji su pokazali da su amateri a posao ce im biti olaksan sa prividno dobrim rezultatom.U stvari mozda ti ljudi i znaju sta rade dok mi zivimo u oblacima.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Dropkick Murphys said:

ali ih Molde jedva izbaci u gostima, posle preokreta u drugom poluvremenu

 

 

Molde lose igra u gostima , recimo prosle godine Partizan je razbio  Molde na svom terenu , a u Norveskoj ih Molde rasturio ko zvecku , btw Celje je prodao najjboljeg igraca. 

Link to comment
Share on other sites

Najmanji problem koji imamo ce biti da prodjemo jednu od ove dvije poluamaterske ekipe.Veci problem ce biti sto ce rukovodstvo prolaskom u grupnu fazu nastaviti svoj put unistenja naseg kluba.Selekcija igraca i transfer politika se nastavljaju od ljudi koji su pokazali da su amateri a posao ce im biti olaksan sa prividno dobrim rezultatom.U stvari mozda ti ljudi i znaju sta rade dok mi zivimo u oblacima.
Dok se put uništenja neće nastaviti ako ispadnemo iz Evrope...
Uprava i trener će dati ostavke, doći će neki pošteni, kao i perspektivan stručnjak na klupu, znaće se gde ide svaki dinar i živećemo srećno do kraja života.
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, mister-no said:

Dok se put uništenja neće nastaviti ako ispadnemo iz Evrope...
Uprava i trener će dati ostavke, doći će neki pošteni, kao i perspektivan stručnjak na klupu, znaće se gde ide svaki dinar i živećemo srećno do kraja života.

Neka dodju drugi lopovi,nekako mi lakse kad isti uvijek ne kradu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...