Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

17 hours ago, Chaos Is Me said:

Idemo dalje, Crvena zvezda je kroz istoriju prolazila i teže momente.

 

Meni je ova Dekijeva recenica toliko odvratna bila da nisam mogao dalje... 

 

Jaoooj bre Dejane, pa nisi ti doveden ovde da posle jednih od najboljih sezona u istoriji Crvene zvezde pravis ove teske momente i prolazis kroz njih. Ok, biva sve jasnije zasto si doveden ali nemoj, molim te, ovakve izjave... 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Sreco, pogledaj Mistera i drugove, uz neizostavnog gazda Terzu i onog puvanjka sto je zasluzio novi ugovor na jos 3 i kusur godine...

Dotle smo dosli.

Domacinstvo je pod moranje u vezi bilo kog protivnika, napolju protiv npr Bugara ima da bude kuku and lele, a Deki ce ekipu 'oporaviti' posle Kipra samo za domacicu (i to je pod znakom pitanja) dok nas ceka teska muka u posl kolu kvalif.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kakva smo klipanska ekipa postali. Vise bi nam odgovaralo da igramo protiv Milana kući nego da opet idemo u Tiranu.

Eno, Dinamo sve igrace prodaje zbog ispadanja. Kupci ce ocas posla da se jave. Ove nase niti iko hoce, niti puskom mozes da ih nateras da odu.

Link to comment
Share on other sites

Pa Seltik ima veći koeficijent od nas, bez obzira što su nepovlašćeni. 
Edit: A i Ludogorec 
Jasno je to, više sam mislio na tim koji imamo posle dve LŠ. Da nisu usrali skoro sve što su mogli da useru u prelaznim rokovima mi bismo sada pisali kako ćemo dati braći u obe utakmice po tri komada.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Са садашњим мајндсетом и кондицијом, ни игра код куће нам ништа не гарантује. Можемо и код куће да се обрукамо, мада је то свакако доста извесније у гостима.

Офтопик, то ме подсети на једну од мени омиљених провала у историји телевизије, мислим да се играло против Либереца, нисам сигуран. У једном тренутку, са резигниране трибине се заори скандирање "Играте ко пи***", а Гојко Андријашевић цар вели "Ево, и навијачи ЦЗВ покушавају да пробуде своје љубимце скандирањем "Играте код куће".

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...