Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

29 minutes ago, Crni Bombarder said:

Nesto mi ne deluje da Deki ima kapacitet da mentalno podigne ekipu posle eliminacije i spremi je za LE.
 

Kapacitet sigurno nema, a shodno jbnoj karmi i tome sta su radili u nekoliko prelaznih rokova ocekujem nekog neprelaznog rivala u sl kolu.

Link to comment
Share on other sites

Omonija je bukvalno rang Cukarickog, bas je sramota ispasti od takve ekipe. Bukvalno kao da smo ispali onda od Irtisa kod Milojevica. 

 

Ima krivice kod svakog, ali je Deki sinoc dobio ozbiljnog 1 iz trenerskog znanja, osecaja i umeca. Za sad osim sto je po dolasku ubacio par klinaca u vatru (doduse, posle ih sklonio) nema mnogo pozitivnih stvari. Igramo nesto lepse nego kod Milojevica, ali ni to nije bogzna kakva igra. 

 

Bice frka ako se ne udje u LE, a ja kazem, ako budemo gosti, nismo favoriti ni protiv Iraca onih. Kod kuce cemo moci da igramo sa vecinom ekipa, ali u gostima bi mogli da se izblamiramo lepo. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

A htela je ona u ligu šampiona, ne ide, ne ide... Šta kaže mister, je l' nema šta da zameri njegovim momcima? Borili su se lavovski, prava fajterska ekipa. Bože moj, jedan gol nas je samo delio od prolaska dalje. Zamislite da smo izgubili u regularnom delu, digla bi se kuka i motika na Terzića. A ne bi? Ništa onda. Kad igramo sledeću u našoj ligi? Red je da baš iskalimo bes. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Laki21 said:

 

EiDiceJWkAsZpzb?format=png&name=small

 

Ali stvarno, na sta lici Deki... ajde dok je igrao fudbal, cak je onako izgledao kao old skul fudbaler, nikakve frizurice, sminkice... a sad bukvalno kao da je u rodu sa Zmajem od Sipova... uopste ne mogu da ga povezem sa Dejanom Stankovicem, najmladjim kapitenom, covekom koji je preko 10 godina bio jedan od najboljih veznjaka Evrope, koji je cak i pravo sazrevanje i na terenu i van terena imao u jednoj Italiji... a ovo sad kao neki tetovirani huligan, jos ponasanje na nivou dripca

Link to comment
Share on other sites

Da nije bio vrhunski fudbaler, Dekijev nivo bi bila prodaja žetona u luna parku ili neka portirnica. Ne znam zašto je to tako teško shvatiti. Vidi se da je čovek mentalno ograničen. A ne može mu niko osporiti da je igračka legenda. Suma sumarum, idealan paravan za dr Tvorzu i prateću bratiju.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Cika Kure said:

Obzirom da su Terzic i Stankovic u Zvezdi po partijskom naredjenju , budite sigurni da je Terzic gotov (ako ga izduvamo za LE) i preuzima nas Mamic , zivi bili pa videli. Nije bezveze pustena u medije ona izjava da ga je Vucic zvao u Zvezdu.   

 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Chaos Is Me said:

Da nije bio vrhunski fudbaler, Dekijev nivo bi bila prodaja žetona u luna parku ili neka portirnica. Ne znam zašto je to tako teško shvatiti. Vidi se da je čovek mentalno ograničen. A ne može mu niko osporiti da je igračka legenda. Suma sumarum, idealan paravan za dr Tvorzu i prateću bratiju.

Slažem se sa tobom u celosti, samo bih dodao na sve ovo da je Deki jako dobar čovek, direktno je pomogao velikom broju ljudi. Legenda, dobar kao hleb, ne preterano pametan i opet isti zaključak - idealan paravan.

Edited by Liska Manjina
  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Chaos Is Me said:

Da nije bio vrhunski fudbaler, Dekijev nivo bi bila prodaja žetona u luna parku ili neka portirnica. Ne znam zašto je to tako teško shvatiti. Vidi se da je čovek mentalno ograničen. A ne može mu niko osporiti da je igračka legenda. Suma sumarum, idealan paravan za dr Tvorzu i prateću bratiju.

To mozes da napises za 90% fudbalera. Nijesi otkrio nista stvarno. Mentalno ogranicen zvuci nekako uvredljivo i grubo, ali ok. 

Link to comment
Share on other sites

Zvuči uvredljivo i grubo ali tako je. Pa pogledaj samo izjavu posle meča, mogu da seciram po rečenicu koja je to gomila nebuloza na jednom mestu, čak i za jednog fudbalskog trudbenika:

 

- Bili smo nadmoćni sedamdeset minuta.

ZAISTA NEVIĐENA NADMOĆ.

 

Nesrećno smo primili gol, vratili se u igru, izdigli iz svega i dominirali.

TREBA STVARNO BITI ILI GLUP ILI BEZOBRAZAN PA ONO NAZVATI DOMINACIJOM

 

Ali kada osetiš da je protivnik pao, onda moraš da postigneš gol i rešiš pitanje pobednika. Mi smo to morali da uradimo, a nismo, iako smo bili bolji. Videla se potom promena u njihovoj igri, mnoštvo dugih lopti i prekida. Posle toga i temperatura, i važnost utakmice, i tenzija, prosto su se igrači umorili.

KO JE ODGOVORAN ŠTO IGRAČI NEMAJU SNAGE ZA 90 MINUTA PROTIV JEDNE OMONIJE, VEROVATNO SU SE NAŠI UMORILI OD DOMINACIJE

 

Što se penala tiče, to je lutrija, ne možeš znati ko će proći.

OVO JE VEĆ PRE MENE NEKO OBJASNIO. PENALE SMO IZVELI VRLO LOŠE.

 

Sigurno da je poraz još teži, jer je došao posle jedanaesteraca.

U PRINCIPU TAČNA FLOSKULETINA.

 

Još jednom, morali smo da prelomimo, ali igračima ništa ne zameram, dali su sve od sebe.

PA ČEMU DA SE NADAMO AKO JE OVO DAVANJE SVEGA OD SEBE

 

Idemo dalje, Crvena zvezda je kroz istoriju prolazila i teže momente.

HAHA KAKAV ARGUMENT, MOŽDA JE TADA IMALA NEŠTO SLABIJE I JEFTINIJE TIMOVE, A DEKI?

 

Okrećemo se Ligi Evrope - počeo je Stanković. - Gobeljić, Rodić, Katai i Ben su igrači koji su stisli zube i odigrali utakmicu, iako su izašli iz povreda. Znam da će biti kritika i svega, ali stojim pri tome da nam je falio gol u drugom poluvremenu.

STOJI PRI TOME DA NAM JE FALIO GOL? NO SHIT, GENIJE. ŠTA UOPŠTE ZNAČI OVA REČENICA.

 

Da smo ga postigli, sve bi drugačije bilo - podvukao je Stanković.

HAHA, ZAISTA INGENIOZAN ZAKLJUČAK, SVE ČAKRE SU SE OTVORILE.

 

Glup a dobar i igračka legenda. Bukvalno idealan profil za tzv upravu. No, sam se uhvatio u to kolo. Ne pričamo o nekom Lalatoviću kome su srpske livade fudbalska realnost, nego o tipu koji je bio worldwide cenjen i plaćen fudbaler i koji je u svakom slučaju mogao da izbegne da se bruka da je malo pametniji.

Edited by Neme
Urednije.
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ocigledno malo pratis fudbal. Takve izjave ti daje vecina trenera, klasicne floskule. Poslusaj samo sta Murinjo prica nakon meceva. 

 

Cinjenica je da smo promasili mnogo sansi, a primili jedan bezvezni gol. Prvo poluvrijeme jesmo dominirali nakon primljenog gola. U drugom poluvremenu prvih 20 minuta smo stalno visili pred njihovim golom. Ben sa penala bukvalno promasuje, ono mora biti gol. Njegova krivica je sto smo pali nakon nekih 70 minuta. Nije pravio izmjene u pravom momentu, a i kad je poceo da mijenja uveo je lose igrace. Kako smo prosli gomilu utakmicu pod Vladanom? Ja bih rekao da smo i gore izgledali u nekim mecevima, ali smo se provlacili.

Edited by Shunsuke Nakamura
Link to comment
Share on other sites

Izuzev golova, najbolju šansu je imala Omonija kad je Borjan panterskim refleksom odbranio. Naša najveća šansa je ta Benova kad bukvalno nije ni ugrozio njihov gol tj. blokiran je, a imao je i onaj jedan očajan šut preko gola. Ostalih naših šansi se ni ne sećam, podseti me molim ta na tu dominaciju, možda sam nešto propustio.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Chaos Is Me said:

Izuzev golova, najbolju šansu je imala Omonija kad je Borjan panterskim refleksom odbranio. Naša najveća šansa je ta Benova kad bukvalno nije ni ugrozio njihov gol tj. blokiran je, a imao je i onaj jedan očajan šut preko gola. Ostalih naših šansi se ni ne sećam, podseti me molim ta na tu dominaciju, možda sam nešto propustio.

Kod te sanse Ben je dobio idealnu loptu i potpuno neometan pucao u njihovog igraca.S ostalim se slazem.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Shunsuke Nakamura said:

Naravno da nijesu rang Cukarickog ili Irtisa. To je cisto karikiranje. Imaju oni solidan broj igraca koji su igrali u nekim pristojnim klubovima.

 

Kvalitetniji su bili 2012. godine kad ih je izbacio Robi sa igracima koji su igrali za bonove u menzi, ili su u krajnjoj liniji bili egal sa ovim danas, a nama u spicu plesali Milunovic i Kasalica. Tad su imali Hristofija koji je bas dobar igrac i koji je sustinski bolji od svih ovih koji su igrali sinoc za njih. Ok, ima tu par poznaith imena, ali su matori, objektivno su i pali fizicki posle, meni je neverovatno da smo mi svesno umrtvili igru posle 70og minuta kad smo trebali da ih slomimo. 

Edited by Markoss
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Markoss said:

 

Kvalitetniji su bili 2012. godine kad ih je izbacio Robi sa igracima koji su igrali za bonove u menzi, ili su u krajnjoj liniji bili egal sa ovim danas, a nama u spicu plesali Milunovic i Kasalica. Tad su imali Hristofija koji je bas dobar igrac i koji je sustinski bolji od svih ovih koji su igrali sinoc za njih. Ok, ima tu par poznaith imena, ali su matori, objektivno su i pali fizicki posle, meni je neverovatno da smo mi svesno umrtvili igru posle 70og minuta kad smo trebali da ih slomimo. 

I ovakvi kakvi su, izbacili su prvaka Poljske, kakav god da je, na gostovanju.

 

Ispada da 24 sata samo trazim izgovore i opravdanja, ali se ja slazem da je Stankovic nemac pojma, da je ovo neuspeh i da treba rezovi da se rade zbog svega, samo meni ovo nije brukanje, jer ovo nisu amateri i ovakvi porazi se desavaju mnogim favoritima...kao sto i vidimo u ovogodisnjim kvalifikacijama. Iste reakcije bi bile i da smo ispali npr u Madjarskoj, iako je Ferencvaros pre toga izbacio Seltik i sigurno je jaci protivnik od Omonije. Pa i Makabi je kuci jedva dobio Brest. Iz penala u drugom poluvremenu. Svi ostali povlasceni su ispali.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Dropkick Murphys said:

I ovakvi kakvi su, izbacili su prvaka Poljske, kakav god da je, na gostovanju.

 

Ispada da 24 sata samo trazim izgovore i opravdanja, ali se ja slazem da je Stankovic nemac pojma, da je ovo neuspeh i da treba rezovi da se rade zbog svega, samo meni ovo nije brukanje, jer ovo nisu amateri i ovakvi porazi se desavaju mnogim favoritima...kao sto i vidimo u ovogodisnjim kvalifikacijama. Iste reakcije bi bile i da smo ispali npr u Madjarskoj, iako je Ferencvaros pre toga izbacio Seltik i sigurno je jaci protivnik od Omonije. Pa i Makabi je kuci jedva dobio Brest. Iz penala u drugom poluvremenu. Svi ostali povlasceni su ispali.

Ma taj prvak Poljske će videti LE, samo ako izvuku Zvezdu, pod uslovom da ne ispadnu ranije,

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Don Juan said:

Ma taj prvak Poljske će videti LE, samo ako izvuku Zvezdu, pod uslovom da ne ispadnu ranije,

Pa moguće. Ja na primer ne bih smeo da se kladim da bismo ih mi dobili na strani, a Kiprani su to uradili. 

Ajde, videćemo koliko će ih Olimpijakos napuniti. Možda reše sve u prvoj tekmi, jer se igra u Pireju. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...