Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

4 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Pa predstavnik Kipra nije predstavnik Malte. Ispadao je i Partizan od Apoela kao sampion na dva meca, a i mi isto. Mislim, neuspeh jeste, ali ne dozivljavam ovo kao bruku. Ako se ne varam, na slicnoj poziciji UEFA rang liste su nam takmicenja.

Njihov teren, navikli na ovakve uslove, mi smo imali prednost samo sto smo povlasceni i nista vise nije bilo na nasoj strani...osim kvaliteta, jelte. 

 

Toliko favorita je pogubilo i na svom terenu. Ludogorec, Seltik, Legija. Jbg, izgleda kao izgovor, ali nije nimalo lako u kvalifijacijama na jednu tekmu izbaciti cak i mnogo nekvalitetniji tim, pogotovo na njegovom terenu. Evo i Dinamo mozda ispadne od Ferencvarosa iako je sigurno bolji i od njih, a i od nas.

 

Da podvucem jos jednom...odgovornost je na treneru i igracima + naravno Upravi, samo...malo realnosti.

Igrali smo protiv ekipe koja će zahvaljujući nama debitovati u grupnoj fazi UEFA takmičenja. Nije problem ispasti, dešava se(mada se bivšem treneru za tri sezone nije dešavalo), problem je što evidentno kvalitetnija ekipa nema snage za više od 45 min fudbala, što trener ne zna šta radi osim da se prekrsti. Europa/Tirana/Omonia do grupa LE, pa može li teoretski lakše da neko od nas sa foruma bira protivnika i ne uspiješ, nema opravdanja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, prolup said:

Igrali smo protiv ekipe koja će zahvaljujući nama debitovati u grupnoj fazi UEFA takmičenja. Nije problem ispasti, dešava se(mada se bivšem treneru za tri sezone nije dešavalo), problem je što evidentno kvalitetnija ekipa nema snage za više od 45 min fudbala, što trener ne zna šta radi osim da se prekrsti. Europa/Tirana/Omonia do grupa LE, pa može li teoretski lakše da neko od nas sa foruma bira protivnika i ne uspiješ, nema opravdanja.

Kao sto rekoh. Jeste tako, ali kad imas dve utakmice ili da sve te igras kuci. Eto ti teoretski lakse. 

Link to comment
Share on other sites

Ja lično ne bih mogao da garantujem da bi Deki izbacio i ovakvu omoniu na dve utakmice. Nedostatak taktike, ideje u igri, da ne pričamo da su igrači odradili kao neke pripreme, pa sada u ovoj pauzi imali još kao neke mini i onda u 60. minutu ne mogu više da stoje na nogama. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja se slazem sa svakim Dropovim postom. 

Nije fer porediti Stankovica sa Milojevicem. Miloje je nesumnjivo kvalitetniji trener,a Deki nije imao luksuz da igra na domacem stadionu. Ja sam uveren da bismo Omoniju dobili na Marakani.
Stankovicu najvise zameram dve stvari:
1) Sto je poverenje od starta ukazao Vukanovicu. Jeste se Ben ispromasivao veceras,ali mislim da je bilo bolje da je on bio u sredini napada.
2) Sto je iz naftalina izvukao Jovancica i uveo ga umesto ofanzivnijeg igraca sto znaci da je cuvao 1:1 protiv impotentne Omonije. 

Ne znam znaju li se potencijalni protivnici za LE,ali mislim da nam je ovo takmicenje puna kapa. Dekiju da pomogne da brze sazri i stice iskustvo,a klubu jer ce biti malnje para da se krade. Mi ne bismo izdrzali jos dve Lige sampiona sa finansijskog stanovista,to tvrdim.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Kao sto rekoh. Jeste tako, ali kad imas dve utakmice ili da sve te igras kuci. Eto ti teoretski lakse. 

Ok, nemojmo dalje doći ćemo do tvrdnje da je lakše izbaciti Salzburg i ostale u dvomeču nego Omoniu na Kipru. Btw ljudi imaju (nacionalni) koeficijent 5.050, klupski nemaju zato što je lošiji od nacionalnog. Naravno da je ovo bruka, na jedan meč, dvomeč, na pet dobijenih kako god ispasti od njih je bruka.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ovde se ne radi o uslovima za igru, visini trave ili temp vazduha.

Ovo je bio mec protiv manje kvalitetnog rivala koji je Zvezda morala dobiti, makar zbog sigurne karte za jevropu sto je pod moranje za klub koji "vode" Terza and co...

Deki nece ubaciti loptu u gol umesto igraca, ali protiv ovakve Omonije morao je da menja drugacije i ekipu spremi fizicki, jer su mu igraci prerano popadali u famoznom mecu sezone.

Link to comment
Share on other sites

A kako je Zander onomad iskusno zabio iz penala... Ima li najave za neko pojacanje, neko da odmeni ovog jebivetra talijanskog, neki biser podno Žagubice ili hercegovački vihor neki... Neka bomba, neki novi Dejo iz Rajove ergele, neki abebe bikila iz etiopije koji je nastupao za novorodjenčad Juventusa... Ima li jos neko milionce da se iscedi iz suvodrenovske kase ruine od kluba, pa da onda, bando jedna, zbrisete iz kluba?

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Trener koji mrtav ladan ubacuje Dusana Jovancica koji mesecima nije krocio na teren i uprava koja nije ulozila ni dinar u odbranu,valjda osluskujucu navijace koji konstantno trube o nekim napadacima,nisu zasluzili cak ni PO Lige Evrope.Apostrofirao bih bekove koji su kancer ovog tima,sto je mogao odavno da shvati svako ko danas gleda fudbal,a kamoli ljudi u foteljama i na terenu kojima je to posao i svakodnevnica.Nemaju za cim da zale,ovo su sami posejali

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ZiS said:

Miloje je sreću trošio na ekipe koje su za 5 razlike bolje od ove Omonije... 😁

 

Сисоје није само срећу трошио он је срећу потрошио.

 

Карма је чудо скоро смо је имали на теми.

Послије 3 сезоне у Европи нови "стручњак" са клупе вуче кочницу средином 2п и чека на продужетке и пенале. Баш је реално да се поново деси Станкела, поготово након онаквих џокера- шумског балвана Вукана и Mr Snaila Јованче:Hail:

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Sem glupave izmene da Jovančićem nema se sta zameriti. Nikolic bi tu mnogo vise znacio, ali imajte u vidu da bi kod Vladana Jovančić igrao u 11. I neko kao Nikolic tu sigurno ne bi imao mesta.

 

Mi smo bili bolji, promasili neke sanse i ispali. Onaj prvi gol lopta udara u stativu i pogadja lika u glavu, nije bio svestan da je dao gol. Losa sreca jbg.

 

Mozda bi bilo bolje da je Ben krenuo u spicu a mozda i ne. Ipak je on sa ove pozicije namestio gol i usao u neke sanse.

 

Nemam sta mnogo Dekiju da zamerem, ali zato Terzicu... igramo kljucni mec bez spica a placamo petoricu. Godinu dana ne mozemo da oporavimo Rodica a nemaml zamenu. Nikoga nismo prodali koga smo trebali. Sraman posao uprave u posledjih 15ak meseci dosao na naplatu.

 

Nadam se ulasku u LE grupe.

Link to comment
Share on other sites

Nema se sta zameriti struci cija je ekipa fizicki mrtva u 65. minutu utakmice u najvaznijoj utakmici sezone?Pojedini igraci su se rastajali sa dusom vec u tom periodu meca.Ili je to mozda krvica nas navijaca i sportskog direktora?Imaju bar 10 meceva iza njih.I u Beogradu je u jednom periodu bilo 37 stepeni...Neka izadje i kaze...podbacili smo u radu,fizicki smo nespremni za ovaj nivo fudbala u ovom tenutku!Nema opravdanja,nego ova zemlja funkcionise po sistemu nepreuzimanja odgovornosti.Tako je i ovaj put

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Bode said:

Nema se sta zameriti struci cija je ekipa fizicki mrtva u 65. minutu utakmice u najvaznijoj utakmici sezone?Pojedini igraci su se rastajali sa dusom vec u tom periodu meca.Ili je to mozda krvica nas navijaca i sportskog direktora?Imaju bar 10 meceva iza njih.I u Beogradu je u jednom periodu bilo 37 stepeni...Neka izadje i kaze...podbacili smo u radu,fizicki smo nespremni za ovaj nivo fudbala u ovom tenutku!Nema opravdanja,nego ova zemlja funkcionise po sistemu nepreuzimanja odgovornosti.Tako je i ovaj put

 

Nije to bio problem. Imali smo 4 igraca koja su izasla iz povrede ili cak nisu ni izasli. Mozda i 5. Ja ipak hocu da gledam i neke pozitivne stvati.

 

Posle dugo vremena vidim 3 ofanzivna igraca u sredini gde koancno krila ne sluze da pokrivaju bekove a u napadu sta urade. Takodje vidim i Nikolica i Ivanica na 8 umesto igre sa 2 klasicna zadnja bezvezna. Vidim naznake neke igre. Da imamo pristojnog Boacija pa i Pavkova bilo bi rutiniranje.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Shunsuke Nakamura said:

Najveca sramota je sto Vukanovic igra u prvih 11, ali vidio sam da je dobar ortak sa misterom pa me ne cudi nista. Gobeljic nikad nece nauciti da nabaci loptu. 

 

Kanga legenda zato sutira vise nego Kristiano Ronaldo. Samo hrabro, uci ce neka.

Kanga bolje da sutira jer ako doda Vukanovicu ili slicnim balvanima to je automatski izgubljena lopta ovako se bar nadas da ce uci. :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sad da se molimo za žreb prvo da nam udeli domaćinstvo, pa tek onda nekog lakšeg rivala.. U gostima jači tim od Tirane ne možemo da dobijemo, fudbalski. Ni ne idemo da dobijemo. Odemo da prođemo, kao nešto taktiziramo, mister, pliz..

Taktiziraj kad si slabiji, kad si bolji izađi i pokaži to.

Ti furaš taktiku. Oprezno. Nećemo da srljamo. Nećemo da se zalećemo. Odlično. Za Omoniju, samo su penale čekali.

Prestrašeni naši igrači, mučeni Gajić umalo sam sebi nogu da slomi.

I na šta ti liči tim u ključnoj utakmici. I sve si stavio na dva igrača koji mesecima ne igraju, Falćineli i Jovančić. O nekoj spremnosti, uigravanju i kondiciji da ne govorimo. A "Spidi" od 27 leta da rastura Inđiju. Ko ga dovede i zašto? Šta je s kondicijom, jedne pripreme, pa mini pripreme.. Što kaže Nele ja da sam toliko trenirao.. I onda trenutak istine, ćelavi Čeh u 110-om minutu može u zubima da nosi naše igrače. Gde se on pripremao, koliko košta i ko ga je skautirao.. Eee upravo, e moj misteru..

I nije čudo onda što igrači ovako izgledaju..

Bekovi bez centaršuta,

Štoperi bez brzine,

Vezni bez kondicije,

Špicevi bez skila.

Što je rekao Džoni,

studenti bez diplome,

žene bez ljepote.

Neženje bez stana, putnici bez para..

Užas je moja furka..

To je ogledalo trenera. Da ne pominjem da je i u derbiju nešto "taktizirao".

Eto jedan "kompetišn" manje, sad kad se razmaše u prvenstvu.. Za kup već nisam siguran.

A Terza i Mrkela, šta reći... Treba nam jedan bek, jedan štoper i jedan napadač. Tri jebene godine i sto miliona evra kasnije. Mi izgledamo ovako. Mamu vam lopovsku, bezobraznu i dunstersku. Da ima pameti i da ostanete na Kipru.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, 12Laki said:

Bojana sto me napadas.Ko da sam ti nesto nazao ucinio.

 

Nije mi problem njegovo sto se krsti nego mi situacija smesna bila u svom onom uzasu. 😄

 

Ne napadam samo tebe licno, ali stvarno malo malo pa se mogu procitati ovakve stvari, ako ne i veci podsmesi.

 

Hocu da kazem, da nema potrebe za tim, postovanje treba imati prema svima i prema Vernicima i ljudima koji ne veruju u Boga.

 

Ljude ne treba deliti po tome nikako.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...